- 194 тис. км
- Хмельницький
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані. Кузов лужений. Не бита. Я другий власник. Двигун інжектор. Коробка передач 5-ступенева Будь ласка, дзвоніть за номером телефона
Авто в гарному стані. Кузов лужений. Не бита. Я другий власник. Двигун інжектор. Коробка передач 5-ступенева Будь ласка, дзвоніть за номером телефона
Авто на ходу, Недорогий варіант для щоденного використання. Питання по телефону.
Продам мотор відкапіталено 1000 км назад замінена рульова рейка стоїть карбиратор
Авто справне ходова перебрана карбюратор перебраний пофарбована всі деталі за телефоном
Авто в доброму стані, сів і поїхав. Пороги, низ відремонтовані, масла не бере, невеликий торг.
Продається автомобіль фольцваген джета 2 1989 року 1.6 бензин.На ходу мотор працює без нарікань Газу не бачила.Коробка в хорошому стані передачі не вибивають .Ціна 800? торг присутній.Всі деталі за номером телефону.
Машина в хорошому стані, газ вписаний.
Продам машину терміново volkswagen jetta 1987року, можливий торг,звертайтеся за номером
Замінено передні стойки. Новий акумулятор. Замінено рульова рейка. Капітало-вкладень не потребує. За бажанням косметика.
Автомобіль на свої роки нормальний,не гнилий фарба 17 років фарбований нормальна,двигун 1,6 дізель масло від заміни до заміни не бере,гальма внормі,світло в нормі ,документи в нормі,
опис відсутній
Машина потребує косметики на фото видно. Днище не гниле. Кого цікавить дзвоніть все точніше розкажу.
Вітаю! Продам власне авто. Машина на повному ходу, встановлено та вписане в документи ГБО 2 покоління. Автомобіль повністю та якісно фарбувався у 2020році, також була поварена, та оброблена від корозії. На даний момент ніяких слідів корозії чи якихось нюансів немає. Точний пробіг авто вказати не можу, але двигун капіталився 30тис.км тому. Салон повністю переклеєний, дно машини з середини оброблене також, авто чисте та доглянуте. Машина робилася для себе. Музика в авто присутня, на фото просто знята панелька магнітоли. Люк обслужений, працює. Авто не димить не пердить. Машина стоїть на обліку на мені з 19 року,але власник я з 2013 року. Авто кожен день на ходу. Звичайно, авто не нове, і якісь вікові проблеми можуть виникати, але у хороших руках автівка ще буде служити вірою та правдою. Торг мінімальний, тільки реальному покупцю біля капота, продаж не спішний. Бізнесменам прохання не турбувати. По будь яким питанням - телефонуйте. Слава Україні!
Продам власне авто,один власник в Україні з 1998 року,гаражне зберігання,офіційний пробіг з підтвердженням,за авто дивились вчасно,замінювалось все за регламентом,або по мірі зносу,вставновлена хороша музика,вся ходова лемфордер,одягнута в Гольф морду ,та встановлені рестайлові бампера,технічих питаннь по авто для його віку не має,є незначних пару моментів по лкп солекс)продаж не спішний і обов"язково в хороші руки,вся інформація за телефоном,торг пристуній
