- 305 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Автомат
В рідній фарбі. Технічно в доброму стані
В рідній фарбі. Технічно в доброму стані
Продаю джессіку, з документами все добре, я власник, газ вписаний. Технічний стан: відповідає ціні. Дзвоніть, відповім на всі запитання
Продається ретро автомобіль. Їде як на газу так і на бензині. Росхід газу змішаний 9-10 л/100 км, трасса 8. В авто все працює, але потребує трішки уваги. Продаж з переоформленням.Всі інші питання по телефону.
Авто повністю на ходу сів поїхав газ бензин мотор працює гарно їде добре ходова добра коробка включається чітко по електриці все працює люк працює не тиче є гідро підсилювач руля колеса хороші гума нова страховка є з документами порядок
Продам джету в хорошому стані. Є нюанси по кузову! 1.8 газ бензин, газ вписаний. Ходова повністю мінялась рік тому, зараз питань немає. Рік тому був відкапіталений двигун, є всі чеки та записи! Салон нормальний не зачуханий. Нормальна, проста та надійна роботяга! Може бути обмін з моєю доплатою!
Мотор працює добре. Коробка після кап. ремонту. 2 комплекти резини в задовільному стані: зимова та всесезонна. Нова вихлопна. Збільшений кліренс.
Продається джетта 2 На ходу Потрібно замінити вакуум , він в наявності Решта по телефону
Фольксваген джета 1.6 бензин Машинка в нормальному стані мотрчик зводиться їде в любий час коробка не вибиває Пічка дує гарячим і холодним гідро підсилювач руля працює електро склопідіймачі музика зимова резина на титанах ходова зроблена що задня що передна
Продам джету у хорошому стані,резина зимова,газ бензин сів поїхав,переоформити мож.
Автомобіль на повному ходу, недорогий в обслуговуванні. Є дефекти, але не значні. Газ вписаний, машина має діючий страховий поліс. Акумулятор свіженький, ходова повністю зроблена, нещодавно замінені ремінь ГРМ, масла та фільтри. Лонжерони та стакани цілі. Стоять зручні та комфортні сідушки від Opel Vectra. В експлуатації була щодня, їздить без нарікань Зв'язок з власником є
Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслуговуваний та готовий до експлуатації. Встановлено нове зчеплення, ГБО (вписане в техпаспорт), ксенонове світло, сабвуфер, підігрів передніх сидінь, передні електросклопідйомники та протитуманні фари. У комплекті два комплекти коліс (літо/зима). Свіжа страховка. Документи в порядку, продаж з переоформленням, можливий торг.
Чудовий автомобіль, жодного разу не підводив, все вчасно обслуговувалося, технічно повністю справний, є нюанси по кузову, також облізає лак, пишіть у вайбер, або чат авторіа, торг присутній.
На ходу, мотор дізель, з документами порядок.
Машина їде без нарікань, мотор працює добре, не димить не сапунить все добре, з коробкою також, генератор робить, пічка і кондиціонер також, омивач скла також, приборка працює, з недоліків одразу без питань: 1. Потрібно зробити дверки бо деякі погано відкриваються, напевно треба зробити замки, або ручки, не ліз бо немаю часу. 2. Підварити трошки під низом, не є дуже гнила, але трошки підварити треба буде бо машинка не з нових, для свого року ще поїде, не дуже примусово по бажанню. 3. Погратись зі світлом, фари дальні і ближні працюють лиш треба зробити щось з повортниками бо зпереду і ззаду не працюють, клав нові плати на задні стопи і нові лампочки але щось не помагало, не електрик не розбираюсь. Пишіть звоніть, більш цікавить обмін!
Продам джету,дизель 1'9тд на ходу .Рожнятів **********.торг.
Автомобіль в майже ідеальному стані не троїть замінені свічки кришка приреватєля на нову зробленна ревізія системі запалення машина заводиться з пів тичка мотор не димить тихо працює їде добре стоїть оригінальний карбюратор ПІДБУРГ 2Е торг вмістний деталі за телефоном
Продам джетту у дуже гарному стані, нова резина цього року, зимова на дисках віддам з машиною,стоїть газ, музика KICX 8 динаміків, машина дійсно варта уваги, фари LED, ходова зроблена, стоїть карбюратор солекс їде просто як з турбіною, по мотору і коробці питань немає, дзвоніть домовимося
Продам авто на впевненому ходу. Ходова практично вся нова. Двигун після капіталки (робили літом). По кузову на 4-. Дно ціле, по порогах є питання (скину в особисті). Встановлений карб від 2108 з газом (оригінальний карб в ідеальному стані, маю в себе). Авто не нове, є трохи дрібних нюансів. В авто вкладено багато часу і грошей. Дзвоніть, все розкажу. Тільки переоформлення!!!
