- 215 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто з Америки не знаю який я власник в Україні. Авто в гарному стані, і у дуже гарній комплектації. Володію авто 2 роки. За цей час поміняв передні стойки і помпу. Авто надійне так як це 1,8 бензин 3 генерації. Коробка звичайний айсін. По комплектації: Без ключовий доступ( 2 ключі) Двузоний клімат Датчик дощу та світла Акустика фендер( якщо часто кращої ще не чув) Панорама ( не тече і не гупае, обслуговувана) Лед оптика Дуже гарна машина. Кати відрізані і зроблений чіп
