- 267 тис. км
- Миколаїв
- Дизель, 1.6 л.
- Автомат
Машина в стані сів і поїхав, питання по телефону.
Машина в стані сів і поїхав, питання по телефону.
Дуже гарний технічний стан авто ! Є незначні подряпини. Щойно пригнана із Німеччини.Розтаможена. Сертифікована. З документами все добре. На трасі" плила ,як дочка.
Вітаю продається власний автомобіль, стан дуже хороший без вложень, технічний стан не потребує вкладень, навіть розсхідники, все виміняно, грм, масла, фільтра, колодки, все вкладень не потребує.Детальніше телефонуйте, можна подзвонити і глянути авто по відеодзвінку. Перший власник в Україні
прода гольф 5 в хорошому стані мотор працюєдобре масло не бере кпп переключає добре без пинків.Детальніше по телефону
АВТОМОБІЛЬ В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ!!! КУЗОВ БЕЗ КОРОЗІЇ!!! САЛОН АКУРАТНИЙ!!! ДВИГУН ТА КОРОБКА ПРАЦЮЮТЬ ІДЕАЛЬНО!!! АВТОМОБІЛЬ ОБСЛУЖЕНИЙ!!! ХОРОША РЕЗИНА!!! ДВИГУН MPI!!!!!
-Продається Гольф 6 DSG6 - 1.4 tsi 118 kw - Заводський Крюк до причепа - Протитуманні фари - Повністю затонований гарною плівкою - Передні та задні електросклопідіймачі - Передній та задній парктронік - Шкіряне кермо - 4 нові зимні колеса - 4 гарні літні колеса - В машині зроблено повне ТО та новий мехатронік. - Нічого не стукає, не дьоргає , не троїть, коробка працює ідеально. - Причина продажі - покупка Кросовера. - Розумний та аргументований торг при огляді.
Продам власне авто,по авто зауважень немає кузов в рідні фарбі гнилі не має авто пригнане з Польщі в 2020 авто обслужене стоїть гарне лед світло затонована в круг,авто повністю обслужене техніка вся справана електрика вся справна нові тормоза в круг детальніша інформація по телефону звоніть всьо розкажу,торг присутній
Був пригнаний з німеччини з пробігом 200 тис. авто в гарному стані, ходова, мотор, коробка, салон без запитань на кузові є незначні сліди використання, без ДТП, оснащена навігацією (доставлений планшет, є блютуз, можна робити виклики) двозонний клімат, esp, тиск в шинах, круїз, парктроніки перед і зад, підігрів бокових дзеркал, чотири склопідйомника, два ключа.
Автомобіль Golf 6 свіжепригнаний з Німеччини 2009 року. 100% розмитнений зроблений сертифікат та повністю готовий до реестрації. Автомобіль має гарний зовнішній вигляд. Кузов весь рівний без вмятин та подряпин. Салон в чистому та доглянутому стані. 100% рідний пробіг. Двигун 1.4 MPI(80к.с) їде дуже гарно працюе ідеально. По коробці та підвісці без нарікань. ABS ESP 10 AIRBAG 4 електростеклопідіймачі електрозеркала з підігрівом кондиціонер повний бортовий компьютер центральний замок 2 ключі. Гарна всесезонна гума. Вся електроніка працюе без помилок. За додатковою інформацінею звертайтесь за телефоном. Порядність гарантую. Торг
Volkswagen Golf 2009 року ✅ 1.4 TSI, 90 кВт (122 к.с.) Шукаєте економне, надійне та комфортне авто? Тоді цей Golf саме для вас! 🔹 Розхід пального всього близько 6 л бензину на 100 км 🔹 Двигун працює настільки тихо та рівно, що здається, ніби їдеш на електромобілі 🔹 Хороша комплектація: • кондиціонер • підігрів сидінь • круїз-контроль • електросклопідйомники • підігрів дзеркал • 2 ключі 🔧 Повністю обслужений: ✔ замінено масло та фільтри ✔ хороша гума ✔ ходова без зауважень ✨ Салон доглянутий, як новий. ✨ Кузов у дуже гарному кольорі та чудовому стані. 🇩🇪 Свіжопригнаний з Німеччини. 📄 Розмитнений та сертифікований. 📋 Готовий до постановки на облік — ви будете першим власником в Україні. Автомобіль дійсно без вкладень. Сів і поїхав отримувати задоволення від керування! 📞 Запрошую на огляд та тест-драйв. Впевнений, цей Golf не залишить вас байдужими! 🚗💨 ще є гольф + в наявності теж на автоматі
Фольксваген гольф 6 2009р.в. Деталі по телефону.
Volkswagen Golf VI 2009, 2.0 л, автомат Продаю власний Volkswagen Golf 6 покоління, 2009 року. Надійне, економне авто з хорошою динамікою. 🔹 Двигун: 2.0 л 🔹 КПП: автомат DSG DQ-250 🔹 Паливо: дизель 🔹 Пробіг: 345 тис км 🔹 Колір: чорний 🔹 Кузов: хетчбек 🔹 Привід: передній 🚗 Авто повністю справне, не потребує жодних вкладень. ✔️ Своєчасне обслуговування, замінено всі розхідники ✔️ Чистий, охайний салон ✔️ Не бита ✔️ Ходова в ідеалі, коробка перемикає плавно 🔧 Комплектація: • Клімат-контроль • Підігрів сидінь • Парктроніки • Електросклопідйомники • Мультируль • ABS, ESP • Подушки безпеки • Легкосплавні диски Ідеальне авто як для міста, так і для траси. Продаж не терміновий. Реальному покупцю — торг біля авто. Продаж лише з переоформленням на нового власника, перекупів прошу не турбувати
Volkswagen Golf 6, 2009 рік — комплектація Highline Продається Volkswagen Golf VI 2009 року Автомобіль доглянутий, повністю в рідній фарбі, без ДТП. Комплектація Highline: - салон алькантара,чорна стеля - підігрів передніх сидінь - парктроніки - автопаркування (Park Assist) - клімат-контроль - електропакет Машина комфортна, економна та добре підходить як для міста, так і для подорожей. Салон чистий і збережений.Повністю обслужена ТО кожні 7000 недавно було Заміненою новий акумулятор Нова заслонка По ходовій все добре по мотору теж,ланцюг замінений 2 комплекти резини Детальніше по телефону. Можливий торг біля авто.
БЕЗ ТОРГУ!!! Авто в гарному стані, як по кузову так і по техніці. В рідній фарбі!!! Авто з моменту пригону весь час в одних руках. За авто слідкував обслуговув вчасно.Екологія вся присутня!!!Замінено щеплення з демфером, ГРМ, тормозні колодки, ходова переобрана, тільки замінено мастило в двигуні. Нова гума 25року . В авто нічого вкладати не потрібно.
Авто свіжопригнане з Німеччини. По кузову без зауважень(всі проблемні місця цілі). Підвіска і двигун без зауважень. Чистий 2009-й рік. Кондиціонер заправлений. Практично нова гума і гальмівні колодки. 1000км тому замінений ГРМ і масло. 1.6мпі.
Авто в дуже гарному, доглянутому стані по техніці без питань, обслуговувалась вчасно рижиків, корозії немає сервісна книжка з історією Вкладень не потребує, лише їздити
машина в гарному стані по 5 бальній шкалі кузов 4 + салон 4+ ризина зима 4+ дніще оброблине тихнічно вся обслужена сів і поїхав
Площадкам не турбувати. Вашій увазі моє авто volkswagen golf 5 універсал 2009 року. Мотор 1.4 cavd компресор турбіна, механіка 6 передач. По техніці питань нема, мотор працює добре, масло не їсть так як робився. Каталізатор вирізаний, було зроблено для того щоб мотору краще дихалось,тому світиться чек.На авто з заводу встановлені більш кращі гальма ( більшого діаметру), підвіска відчуває себе чудово. Багата комплектація, датчик світла, дощу, омивачі фар, парктроніки всюди, круіз контроль, система тиску в шинах, підігрів передніх сидінь, двух зонний клімат контроль( працює відмінно), мульти кермо,доволі класні передні сидіння, регулюються як завгодно і чудова бокова підтримка.Все штатне, ніякого колхозу
