- 276 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продаю авто з газовою установкою четвертого покоління. Авто у хорошому стані, працює без нарікань. На корпусі присутні подряпини і тріщина на лобовому склі.
Продаю авто з газовою установкою четвертого покоління. Авто у хорошому стані, працює без нарікань. На корпусі присутні подряпини і тріщина на лобовому склі.
Пригнаний в листопаді 2025р. з Німеччини я перший власник в Україні простий надійний економний 1.6mpi 5-ступка гарна комплектація всі вікна рідні оригінальний пробіг дійсна страхівка обслужений масла фільтра грм ходова не стукає по кузову незначні моменти дно пороги цілі новий радіатор по електриці кожна кнопочка працює свіжозатонований керамікою помилка по світлу бо стоять леди детальніше по телефону реальному покупцю гарний торг
В авто багато чого зроблено і поміняно, два комплекти коліс. Питання по телефону або ватсап.
машина без дефектів та дуже любима
Авто в гарному технічному стані,авто керує жінка!В авто багато було вкладено коштів,авто не нове а вживане,зрозуміло що є якісь нюанси невеликі,авто потрібно оглядати,торг присутній.Авто два роки володіє жінка,наїздила десь максимум до 10 тис.км.Деталі по телефону або в приват!
Продам автомобіль, привезений із Німечини. Машина у відмінному технічному стані по техніці жодних зауважень. Кузов в гарному стані! Кондиціонер працює! Авто було у власному використанні, регулярно обслуговувалось! Коробка в ідеальному стані, працює плавно. Всі питання по телефону.
Автомобіль в гарному стані , не битий , не фарбований. По кузові є незначні сліди використання,дирок гнилі немає,порогі цілі. Двигун, коробка без нарікань,ходова також в порядку. Газ 4 працює відмінно , росхід 10л по городу. По салону без зауважень стеля не провисла. Резина зима Michelin 24 року. Гарна комплектація. Електрика без помилок все працює. 2 ключі. Власник. Торг реальному покупцеві.
Продам власне авто. Дуже гарне. В багатій комплектації. Круїз, двозонний клімат-контроль, підігрів сидінь, датчик дощу, автоматичне світло, передні та задні склопід'йомники. Двигун MPI. По автомобілю питань нема, сідаєш і їдеш. Масло замінене 4000 тому. Пічка гріє кондиціонер холодить. АКБ свіжий. Протектор на шинах як новий. Два ключа.Звертайтесь по телефону відповім на ваші питання.
Авто в хорошому стані, мотор працює як годинник.
Авто практично стоїть в гаражі, я на ній мало їжджу. Авто в чудовому стані все працює повністю обслуговувана та економна всі питання по телефону
Стан Автомобіля 9/10 Не фарбована Жодного рижику не присутні Кузов ідеал Мотор ідеал , не димить не шумить , заводиться с пів тичку Ключі 2 . Сервісна гнижка Пічка гріє чудово Повний електро скло підйомники Обслуговувалось раніше ніж потрібно Жодних вкладень не потребує Всі стекла рідні
Сів поїхав
VW Гольф 11.2004 р/в. Перша реєстрація 03.2005 р. 1,4 газ/бензин. 234 тис. км. Двозонний клімат-контроль, Ел.дзеркала, Ел. склопідйомники, денні ходові вогні, протитуманки, два ключі, сервісна книжка, не бита не фарбована
продам гольф 5 2.0 tdi. 170 коней зроблений stage 1 стоїть хороша музика амбілайт підсвітка ксенон світло ...
Продаю свою машину. 1.4 mpi (bca) Бензин/газ. Я власник, по тех паспорту. У мене машина майже 5ть років. Пробіг 228.500км. Зауважень по ходовій не мае. Двигун робить добре. Не трясе, масло не бере. робіть як на газу, так и на бензину. Каталізатор є, поміняв гофру. У цьому році було зроблено. - заміна ланцюга грм, ролики, помпа, все разом ( Inna) - заміна задніх тормозных поршнів, резінок ( повністю перебрані задні тормоза) колодки тормозні. - заміна тормозної жидкості. -заміна всіх фільтрів. топливный також. - два передніх скло подьемника (тросіки) - замінив газові форсунки, фільтра. - заміна масла и фильтра. - заміна масла в коробці ( хотя це не хто не робе) - заміна свічок. по моему все в цьому року. Взагалі оброблені пороги ( не гнілі), усунені болячки цього авто ( проводка дверей, корозія крил (убран паролон)), стик крила и порога ( оброблен, не гниє). Ляда не гнила, задні арки також, короба цілі, якщо є бажання, то в мене є яма в гаражі, можливо подивитися. так же, все що робив, є фото докази. Перебрані всі замки на авто. взагалі машина добра. три ключа, два брелка и сервісний. Якщо є питання, дзвоніть відповім. може ще щось забув. Дивитися в місті Харьков.
Продам в ідеальному стані. Продаю бо виїджаю з країни.
Продам Volkswagen Golf 5 2.0 FSI, 2004 рік. Автомобіль у хорошому стані, власне авто, доглянуте та повністю обслужене. Кузов повністю зроблений — нові пороги, переварені та встановлений підсилювач, нові крила. По кузову немає жодного рижика чи корозії. Кузов машини оброблений від корозії На пробігу 181 тис. км замінені всі основні розхідники: • масло в двигуні Motul 5W40 • масло в КПП Motul • масло в коробці Motul • фільтр салону • паливний фільтр На 177 тис. км замінений комплект ГРМ INA та ремінь генератора Continental. Авто їде добре, мотор та коробка працюють без нарікань. Хороша комплектація: • автосвіт • датчик дощу • кондиціонер двухзонний • підігрів дзеркал • холодильник в бардачку • автозатемення дзеркала заднього виду • повный електро пакет Комплект зимової гуми новий Салон у хорошому стані. Машина вкладень не потребує. Реальному покупцю — торг біля авто.
Автомобіль в чудовому стані, вкладень не потребує.Технічно в гарному стані.Коробка автомат.Гаражне зберігання.Детальна інформація по телефону.
Авто в хорошому стані, на ходу кожен день. З документами порядок. Є незначні нюанси по кузову. Всі деталі по телефону. Продається не для перепродажу! А для майбутнього хорошого власника!
