- 300 тис. км
- Кіцмань
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані , ходова сів та поїхав , по кузову є невеличкі косметичні нюанси. Було зроблене тонування , заправлений фреон в кондиціонер, кондиціонер та пічка гарно працюють, стеклопідйомники чотири штуки передня та задні гарно працює. Зроблено ТО замінені всі фільтра ,та мастило . Сидіння під чохлами 10/10 . БЕЗ ТОРГУ!
Продам Volkswagen Golf IV 1.4 після капітального ремонту‼️ Авто в хорошому технічному стані, багато зроблено по обслуговуванню: У 2024 році виконано капітальний ремонт двигуна, замінено зчеплення та ремінь ГРМ. Загальна вартість робіт — понад 100 000 грн‼️ Також замінено рульову рейку та зчеплення близько 15 тис. км тому. Є акт виконаних робіт по капремонту двигуна та іншим роботам на пробігу 186 тис. км (додаю в оголошенні). Комплектація та додатково: 2 комплекти гуми 2 комплекти ключів Повнорозмірне запасне колесо Встановлена якісна мультимедіа з великим екраном та підтримкою CarPlay Другий власник в Україні Є нюанс: потрібно замінити дві праві двері (є пошкодження після контакту). На їзду не впливає, технічно авто справне. Чекаю ваших пропозицій по ціні! Торг присутній, можливий обмін.
Пригнаний з Німеччини була заміна радіатора стоек ГРМ нове щеплення масла фільтра
Машина в гарному стані. Жодних вкладень не потребує.
передній привід
Голь 4 1.6 16 клап. 2002 року сам приганяв з німечини, їду неодин рік, є всі документа про розтаможку якщо потрібно, машина доглянута ,стоїть в гаражі, наїхав 100 км як поміняв всі фільтра і масло, стоїть новий комлект щеплення ,передні стойки ,опорні, моторні подушки ,термостат ,новий акб ,задні спружин,и салінблоки, нові всі диски тормозні і колодки , всі супорта перебрані ,салон доглянутий ,подушки безпеки всі намісці, резина нова.Ще щось цікавить звоніть
ПРОДАМ СРОЧНО ГОЛЬФ ПИШІТЬ В ОСОБИСТІ
Продам авто, в хорошому стані, встановленний газ,грм 10000 назад заменил всі питання по телефону. Торг.
Авто в гарному стані Була заміна сцеплення Мотор теж в порядку, на ходову нарікань немає! Салон в гарному охайному стані.Обслуговувалась завжди вчасно, є нюанси по кузову але не критичні.Пригнана з-за кордону я друга власниця в Україні. За більш детальною інформацією звертайтеся по телефону! Хороший торг !
Авто пригнаний із Германії, один хазяїн, подушки безпеки, стеклопідйомники, підігрів дзеркал, + нова зимова гума, авто в доброму стані, вкладень не потребує
Продам легендарний гольф 4, 2002року, 1.6fsi, комплектація SPECIAL, чорний купе, має люк робочий! Машина їздить більше за містом і то 2-3дня в тиждень! Хорошому покупцю приємний торг, за машину нестидно, всі розхідники мінялися вчасно, масло кожних 7тис км! Будите задоволенні машиною!!!
Продається авто в гарному стані. Продаємо в зв?язку з від?їздом.
Автомобіль 2002 року випуску, по двигуну питань немає, є ряд нюансів по кузову(зважаючи на вік авто - непогано збереглось). Присутній дефект по кришці багажника, вм'ятина на даху.
Продаю особисте авто з двигуном 1.6fsi стоїть гбо яке вписане в техпаспорт З моментів треба варити пороги та під заміну передні крила Авто на впевненому ходу Продаж автомобіля тільки по переоформленню Відповім на всі питання телефонуйте або пишіть (дешевше не буде, хто хоче дешевше шукайте далі оголошеннь є багато, попрошу свої пропозиції торгу тримати при собі, на повідомлення з торгом не відповідатиму)
Продам авто в гарному стані. Був зроблений капітальний ремонт двигуна, (мається історія робіт), після кап ремонту проіхав 13000. Встановлений новий газ, ще не їздив на газу. Перетягнута стеля та стойки. Кожані картки. Кузов без нарікань, електрика вся працює. В кінці літа встановлений новий компресор і заправка фріоном. Круті 17 диски на гумі Hankook. В авто не курили, салон в доброму стані. Встановлена процесорна магнітола і колонки pioneer. З документами порядок, тільки переоформлення.
Доглянутий надійний автомобіль. мотор коробка все сухеньке ходовка ціла все в нормі. невеличка вмятина на крилі. Продаю тому що потрібен більший автомобіль.
Продам власне авто в гарному стані. Двигун 2.0. Бензин/газ. Нова зимова гума на дисках і літня нова гума на дисках + докатка. Новий АКБ. В машині вчасно мінялись масла і фільтра. Установлена нова рульова рейка. Круїз контроль, електросклопідьомники, підігрів заднього стікла, підігрів передніх сидінь, подушка безпеки, лед фари. Деталі по телефону
Авто в гарному стані. Вкладень не потребу. Готовий до будь яких перевірок. Красилась одна дверка решта в рідній фарбі.
