- 400 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані для свого віку , готовий до експлуатації. • Двигун: 1.6 бензин • Коробка: Автомат • Салон перешитий в якісну алькантару — виглядає дуже стильно і приємний на дотик • Нещодавно проведене комплексне обслуговування на 700$ Машина динамічна, комфортна в місті та на трасі.Ідеальний варіант для тих, хто хоче стильний Golf з приємним салоном і свіжим обслуговуванням. Пишіть у приватні повідомлення для деталей та перегляду.
Авто в гарному стані та в хорошій комплектації, салон в ідеалі. Регулярно та вчасно обслуговувалося. Є невеликі нюанси по кузову (вм'ятина на капоті, одне крило потребує фарбування) Продається у зв'язку з переїздом за кордон. Переоформлення через Дію. Писати/дзвонити на Viber/Telegram
Продам VW Golf 1,6 газ/бенз на автоматі Всі дедалі по телефону
Golf 4 в гарному стані мотор робить гарно не димить ходова зроблена
Автомобіль в гарному доглянутому стані, вкладень не потребує
Продам гольф 4 Машинка в гарному стані нічого робити не потрібно машина була пригнана нами пробіг ніхто не крутив, приганяли для себе доглянута і грошей не жаліли завжди купували дорогі запчастини Машина від коли її пригнали від сили на їздила 1000км по Українських дорогах. машина цілий цей час знаходилась в Польщі. За наш час експлуатації було замінено ГРМ повний комплект з помпою і антифризом ролік і ремінь генератора всі чотири пружини каяба нові подушки амортизаторів стойки стабілізатора+ гуми сайленблоки передніх ричагів суцільно литі ТТ зроблено розвал сходження нові передні і задні колодки реставровані задні супорта куліса передач реставрована, передачі включаються чітко(люфтів немає) двигун новий з пробігом 150тис був куплений БУ і замінений бо старий брав масло ( новий не димить і не бере) сцеплення нове ЕГР заглушений механічно і програмно був замінений задній глушак на новий перешитий потолок і карти дверні в чорно фари передні тюнінг реставровані з новими лінзами і ксеноном задні стопи тюнінг Лед + дам ще оригінальні машина стоїть на літній резині r16 титанових дисках бажана перереєстрація авто так щоб не весіло на жінці дзвонити краще на вайбер якщо є якісь питання
Продам надійний та економний автомобіль, по ходовій зауважень немає нічого не стукає і не гримить, 1000 км назад була заміна масла і фільтрів, ГБО 4 покоління вписано в тех паспорт, є діюча страхівка, стоїть хороша зимова резина, по кузову є деякі нюанси видно на фото, за деталями телефонуйте.
