- 280 тис. км
- Дубно
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
продам власний автомобіль перший власник в Україні пригнана за кордону зауважень по авто немає торг біля автомобіля обмін не цікавить
продам власний автомобіль перший власник в Україні пригнана за кордону зауважень по авто немає торг біля автомобіля обмін не цікавить
Все працює, автомобіль в ідеальному стані
Машина вкладень не вимагає ремені ролики, помпа, стійки по колу, колодки замінені. Великий багажник, дуже практичний та економний автомобіль.
Авто кожного дня на ходу. Все міднялось вчасно. Є нюанси по кузову(авто 20 років). Торг біля капоту. Можливий обмін без моєї доплати.
Доброго дня! Продам власне авто. Авто в нормальному стані для своїх років. Любий іди переоформлення!! Кожен день на ходу.
Продам гольф 1.6mpi 8кл у хорошому стані, власник за документами.
Авто в хорошому стані. Замінена рульова рейка, колодки та багато чого по ходовій частині. Двигун 1.6
авто бралося для себе бідвіска не гримить мотор робить масло не тече замінені прокладки нажаль сталася халепа питання по телефону
Авто доглянуте в гарному стані, всі питання по телефону
Додатково віддам Комплект нової ризина зима 2024,диски діаметр 15 Комплект нової ризини літо,диски легкосплавні діаметр 16 Передні і задні стійки замінені Замінений комплект ГРМ Захист двигуна в наявності
Продам Volkswagen Golf 4 1.6 MPI 16V Автомобіль у хорошому доглянутому стані, власне авто. Пригнаний з-за кордону, в Україні експлуатувався бережно та вчасно обслуговувався. ✅ Надійний бензиновий двигун 1.6 MPI 16-клапанний ✅ Повністю обслужений ✅ Замінені масла та всі фільтри ✅ Ходова частина без сторонніх стуків і зауважень ✅ Клімат-контроль працює справно, заправлений та холодить ✅ Тонування по колу ✅ Автомобіль не потребує вкладень, сів і поїхав Документи в порядку. Тільки повне переоформлення на нового власника. Торг присутній біля автомобіля. Детальніше по телефону. Авто варте уваги.
Автомобіль в хорошому стані є деякі нюанси всі питання по телефону
Продам гольф на ходу, стан на фото, газ вписаний. Тільки переоформлення.
Машина в хорошому стані, вкладень не потребує. Простий, надійний і економний мотор. Бралась як перше авто, багато що робилось, масло не пʼє, мотор сухий і працює добре,масло і фільтра тільки замінив, є хороша літня і зимова резина + три комплекти килимків, більш детальніше по телефону
Дуже гарно авто, усе працює , стоїть ГБО 4 покоління вписане у ТП, кондиціонер, кузов у гарному стані без іржі, двигун працює гарно, не димить та масло не бере зовсім! Ходова зроблена, кпп усі передачі гарно включаються. Авто сів і поїхав, вкладень не потребує! Я є власник, з переоформленням
Авто в шикарному стані , рідна краска ,невеликий пробіг, охайний та доглянутий ,зроблено тонування та підключений сам буфер 1.6 v16 мотор в прекрасному стані та ходова без проблем. кожаний салон , підігрів сидінь
