- 200 тис. км
- Рахів
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Обслужене авто повністю на ходу ,клімат,підігрів сідушок працює,
Авто в хорошому стані є пару нюансів по кузову але не суттєві машина вчасно ремонтувалася по ходові і мотору питань не має масла не бере. В ДТП не була більш детально по телефу
Авто на протязі трьох років у користуванні і жодного разу не підводило. Своєчасно здійснювалась заміна вийшовши з стану експлуатації запчастин і вчасно здійснювалось його обслуговування. Є наявні сліди експлуатації, однак не значні, на які присутній торг. Мета продажу, купівля більшого автомобіля. Бажаючим придбати вказаний автомобіль, більш детальнішу інформацію можу надати в телефонній розмові.
Надійний автомобіль в чудовому стані
перший власник в Україні.по авто робити нічого не потрібно.
Доброго дня, продаю власне авто. Показник одометру завищений спеціально. Авто у нормальному стані, присутні сліди експлуатації (на фото).
Продам Авто робити нічого не потрібно.По кузову без іржи.Мотор працює відмінно.
Автівка в доброму стані, вкладу не потребує, авто на кожень день, сів та поїхав • Технічно взагалі без проблем, мотор працює рівно, сухий, масла та фільтра замінено 1000км тому • Салон цілий, сидіння не протерті, не продавлені • По електриці все справно, помилок ніяких немає • По кузову ціла, має мінімальні сліди експлуатації • Газ 4 покоління, працює без проблем, вписаний у тех паспорт • По документах без проблем, будь який вид переоформлення • Можливий пригон за домовленістю.
Авто розмитнення 100% . Пробіг 81 тисяч кілометрів. Комплектація заводська , в наявності. Додатково змонтований фаркоп.
Авто в чудовому стані !!!
Авто привезено з Німеччини 2019 року . Пробіг рідний , мотор та коробка працюють відміно , по ходовій частині нарікань немає ,по кузову гнилі і рижиків немає , по лакофарбовому незначні сліди використання. Салон чистий та охайний . Два комплекта гуми на дисках , два комплекта ключів .
Опис у відео!
Машина на повному ходу вкладень не потребує!!! Підкрасів немає все в рідній фарбі.
Продам автомобіль в доброму стані, єсть 3 ключа Мотор працює добре коробка також єсть невеличкі косяки на фото видно а так все добре продається без саба
Продам свій гольфик, 1,6 майже 5 років в одних руках, я перший власник в Україні, все зроблено ходова, робилися стійки Bilstein, диски, колодки, всі сайлентблоки за ходовку віддав 32 тис + заміна зчеплення лук ще багато всього змінювалося по дрібницях, всі документи є з СТО, з косяків по задньому порогу і крилу, і ляда але ляда куплена тільки поміняти при покупці поступаюся на всі косяки також віддаю гума на титанах зима.
Продам власне авто , в хорошому стані Замінено грм з помпою 700 км тому , ходова вся зроблена Хороше світло , музика Кондиціонер працює 1 власник
Продам Гольф 1.6 МРl у хорошому стані.
