- 298 тис. км
- Вишгород
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам Golf 3 1.9 TDI Авто в гарному стані, кузов не гнилий. Торг присутній , додаткові фото та всі питання по телефону
Продам Golf 3 1.9 TDI Авто в гарному стані, кузов не гнилий. Торг присутній , додаткові фото та всі питання по телефону
Старий, надійний гольф. Переді мною володів дідусь більше 15 років. Кузов без критичних моментів, оцинкований. Зимою перебирали голову- нові клапана, нові форсунки з реставрації ваговські . Блок не чіпали - ще проїде не одну сотню тисяч. Голова перебиралась через несправні форсунки - треба слідкувати за якістю солярки. Треба глянути до центрального замка бо перестав працювать. Встановлений турботаймер. Люк працює, оббивка не провисає, сідухи в відмінному стані. було незначне дтп, купував оригінальні деталі щоб не рихтувати- задня ляда і бампер. і підсилювач. Але головне коли турбінка дує то він пи....дує . по трасі заміряв коли купував - 4,3 літом. Зимою 7-8 в місті. Треба ще глянуть до перемикача на пічці- я якщо встигну то зроблю в цьому місяці.
Авто в доброму стані. Дно в ідеальному стані так як і пороги. Працює що на газу що на бензині, хороша зимова резина. Продаж з повним переоформленням. Більше інформації в повідомлення або по телефону
Машина в гарному стані, обслужена, ремінь ГРМ та помпу міняв 20 тис. км назад. 2 комплекти резини. Люк не протікає. Є тріщина в лобовому зі сторони пасажира, огляду не заважає. Продаж з переоформленням. Торг біля капоту.
Продам свій особистий Golf, у властності вже 5.5 років, я є 2 власником в Україні, автомобіль завжди облуговувався вчастно та хорошими запчастинами. Ремінь ГРМ був замінений 20тис км назад, диски/колодки + супорта заміна приблизно 7тис назад, ремонт генератора, з недавнього заміна паливного насоса та броне проводів. Нарікань на роботу двигуна та коробки немає. Стан лфп та кузову видно на фото.
Продам Фольксваген гольф 3 універсал. Сів і поїхав . Робити нічого не потрібно .
Продам гольф 4 в гарному робочому стані. Авто повністю пофарбоване, поварене. Карнизи нові. Ходова нова. Ризина та Акомулятор нові. Авто сів поїхав вкладень не потребує. Дзвоніть домовимось. Торг буде гарний до свят. Всім гарних покупок.
Гольф в одних руках більше 5 років,все замінювалося вчасно,мотор відкапіталений,масла не бере,фільтра,моторне масло недавно замінено, страховий поліс до кінця року,вихлопна система вся нова,стойки передні,радіатор пічки і мотора нові, також тормозна система обновлена,встановлений газ(в додачу ще 4 легкосплавних диски на літній гумі),запуск з кнопки,cигналізація, нещодавно поставлено новий стартер і відеореєстратор з 2 камерами,і третя на задній хід
Авто в непоганому стані кожен день на ходу стоїть гбо 2 покоління електропривод дзеркал передні електросклопідйомники кондиціонер /потрібна заміна радіатора кондиціонера/ встановлена мультимедійна система . Додаткова інформація по телефону
Авто в хорошому стані. Нова зимова резина. Треба заміна бензонасосу і двух гранат. Економна Михайло
Продам автомобiль.в доброму станi. всi питання за номером телефону. Можливий невеликий торг бiля капоту!
Продається надійний та економний Volkswagen Golf 4, 1997 рік 1.6 Газ\бензин. Автомобіль у гарному технічному та кузовному стані, двигун та коробка працює на відмінно. Пробіг 248 тис. км. автомобіль вартує уваги!!!
Телефонувати на номер **********
газ.бензин 4-го покоління.гума зимова,є і літня.
Авто в доброму стані, пів року назад робився кап ремонт головки двигуна, ходова частина повністю зроблєна нова рєзина, по лакокрасочному покриттю є сліди використання так як автомобіль не новий. Машина для роботи те що треба.
Продам своє авто, пригнане з Германії 6 років тому Авто повністю на ходу і в щоденній експлуатації в повністю справному технічному стані Всі системи працюють, люк ніколи не тік і не тече Є сліди використання, можна підклеїти оббивку стелі Розхід масла десь 750мл на 1000км, ендоскопія показала трохи масла в циліндрах при відкритих клапанах, наймовірніше треба замінити сальники клапанів, жодна з рідин не тече На ремонті авто ніколи гроші не економились і завжди робив як для себе(бо для себе) Машина за 6 років експлуатації жодного разу не підвела, вивозила там де інші здавались, будь яку запчастину можна купити новою чи на розбірці за смішні гроші Останнє авто яке робили інженери, а не маркетологи Авто знаходиться в м.Українка, але можливий перегляд в м Київ за попередньою домовленістю
