- 320 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Продам гольф 3 1,6 бензин машина на ходу в нормі мотор добре робить , підвіска перебрана є нюанси по кузову на свої роки
Продам гольф 3 в хорошому стані добра і надійна машина , сів і поїхав в любу точку України.
Поменяны тормозные колодки, ремень грм, фильтра Двигатель шепчет, масло не берёт *Машина пригнана с Манхеттена
Машина в гарному стані всі питання по телефону
Хороше сімейне авто на свої роки. По двигуну питань немає, зроблений. Мастила не бере. Кузов, видно на фото. Є літня гума на окремих дисках (титанах). Торг біля машини. Решту питань по телефону.
Продається власне авто. Є незначні пошкодження по кузову, на фото видно. Ходова зроблена. Мотор хороший масла не бере.Машина на ходу. Сів поїхав. Тільки переоформлення. Всі питання по телефону **********- Володимир.
Продам машину на ходу технічно справна є нюанси за деталями в приватні повідомлення
Гольф 3 1996 1.4 бензин по авто є косметичні нюанси не гнила, мотор і коробка працюють справно, ходова в порядку, по проводці все працює. Машина в сімї 4 роки
Продається гольфік в дуже хорошому стані По моторі питань нема, по коробці зауважень також нема Ходовка в хорошому стані Стоять 15 колеса, резина зимова в дуже гарному стані В мене була машина вихідного дня Але на даний момент дуже дорого утримати 2 машини, за то і продаю) Машина на мені Любий вид переофрмлення Страховка дійсна до лютого 2027 року
Продається Гольф у хорошому стані. Сів і поїхав. Сервісна книжка + чеки з сто за весь час, що у мене ця машина є. Магнітола блютуз Алпайн + Саб 150ват алпайн. літня + зимова гума.
Продам власне, обслужане авто у відмінному стані: в авто зроблене все, що можна було зробити: двигун відкапіталений, якраз пройшов обкатку - їде дуже бодро, масла не бере. Коробка перебрана, замінені сальникі, жидкостя, прокладки та куліса зі щепленням стоять нові. Тормозна система, рульова рейка і вся ходова в ідеалі. По електриці все справне, оптика ціла, новий акумулятор. Салон і кузов збережений, не зачуханий - гнилі і дир немає. На машину грошей не жалів і робив для себе, але маю потребу у більшому авто - тому і обмін можливий на бус чи мінівен. Продаю без поспіху, але з гарним торгом біля капоту для реальних покупців. Машина достойна - авто бізнесменів прохання не кантувати. На оглядини можу приїхати по попередній домовленості любе СТО Рівне + 100км, але за ваші гроші. Буваю не в мережі - пишіть смс і я перезвоню.
