- 220 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.9 л.
- Не вказано
Авто повністю на ходу газ-бензин мотор коробка в ідеалі по авто все працює колеса акб добрі. ремонту не потребує. торгу немає. деталі по телефону
Робоча конячка, кожного дня на ходу. Мотор після капітального ремонту, масло не бере. Не гнила Можливий обмін Всі деталі за телефоном
авто в норм. стані двигун 1.4 повний інжектор,масла не бере,ходова зроблена не стукає,не грюкає,машинка їде гарно.пороги,дніще цілі.я власник з 04.2018р.деталі по телефону
Нова гума, діски гальма нові, кап. ремонт ходової, машина на ходу та жива, кузов не гнелий, справжній GTI, всі деталі по телефону
Автомобіль на впевненому ходу. Технічно справний. Економний. Добре їде як на бензині так і на газу. Газова установка нова. Шини добрі. Ходова перебрана. Я власник. Недоліки лако -фарбоване покриття. Лобове скло має тріщину.
Стан сів поїхав,4000 назад зроблений: мотор, коробка,ходова, є невеликі нюанси по кузову
Продам автомобіль Фольксваген гольф 3!! 1995року! Газ і бензин!! Деталі за номером телефону!!! Машина на ходу
Продаю улюблену машину. У власності 4 роки. По машині робилось практично все, від ходової до двигуна. Зроблена хороша музика. Деталі за телефоном.
Продається гарно збережене авто. Варте уваги, машина їздила дуже мало, ремонтувати нічого непотрібно, сів поїхав, негнила. деталі за номером **********
Технічно в ідеальному стані є нюанси по кузову
Продам гольф в дуже хорошому стані, робити нічого не треба. Все працює як годинник. Красилася 2 роки тому. Будь-який вид переоформлення. Гума зима+літо.новий акб.
Продам VW Golf 3 (1995 р.), двигун 1.4, газ/бензин (ГБО вписане в техпаспорт). Щойно зроблено ремонт ГБЦ, мотор працює справно, коробка перемикає плавно. Повністю обслужена гальмівна система: встановлено нові диски, колодки, напрямні та пильники супортів. Останнім часом їздив на бензині. По кузову є вікові нюанси, які видно на фото, силові елементи в нормі. Продаж тільки з повним переоформленням. Торг біля капота.
Гольф 3 13 років у сім'ї Поварений, частково пофарбований, дах і капот в родной фарбі. Мотор рідний 2.0 ady, салон рідний Продаж із заводським кермом та фарами З пропозиціями куплю за 2000, автомайданчиків та перекупів не турбувати Є пара моментів, докладніше лс Майже повністю нова гальмівна система у фірмах Textar, колодки перед оригінал. Повністю обслужений. Свічки NGK масло Liqui moly 10/40 2 тис. км тому заміна. Усі фільтри МАНН, крім салонного (Bosch), були замінені так само. Нове зчеплення LUK. Все перед сайлентблоками нові lemforder. Теплообмінник та інші дрібниці також нові. Кондиціонер справно працює, заправлений. Без ГБО Так само нові кільця, клапани, всі підшипники в КПП і задні маточини нові. Ремні нові Contitech Пилопокриття на шрусах нові (skf) Є чим займатися зовні, все детальніше покажу розповім, грошей і часу не шкодували
