- 390 тис. км
- Гайворон
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
авто у доброму збереженому стані вкладень жодних не потребує резина літня кондеціонер працює прошита під стейдж 1 на 150 сил
авто у доброму збереженому стані вкладень жодних не потребує резина літня кондеціонер працює прошита під стейдж 1 на 150 сил
Легендарне авто в гарному стані Клімат контроль заправлений, підігріви сидінь працюють, шикарний Recaro салон, чорна стеля та багато чого іншого. По кузову без зауважень, пороги цілі та крила без рижиків. Мотор працює ідеально як на газу так і на бензині, ходова не гримить. З документами повний порядок, є страховка, газ вписаний в техпаспорт.
Автомобіль пригнаний із Швейцарії,12 місяць 2013 року модельний 2014 рік, авто в шикарному стані на максимальній комплектації premium(Highline) , колір білий перламутр, 4 motion(повний привід) 2.0 турбо дизель на 110 квт. та 150 к.с. , 100 відсотків рідний пробіг 243 тис км. Автомобіль весь в рідній фарбі без жодного підкрасу, панорама з люком, алькантара, клімат, для цього року максимальні лед фари з омивачами фар, підігріви сидінь, контурна підсвітка салону. Тисячу км назад замінено ремінь ГРМ, масло в муфті халдекс, масло в двигуні і всі фільтра. Хто купить робити не потрібно нічого зовсім. Якщо потрібно можу скинути відео з прибором. Є справжня сервісна книжка зі Швейцарії. Є ще комплект зимової гуми Continental
автомобіль в гарному стані. вчасне обслуговування. грошових вкладень не потребує .
Автомобіль в хорошому технічному стані.Рідна фарба! При продажі є зимова гума на металевих дисках. Детальніша інформація по тел. Адекватний торг біля капота.
Продам гольф 6 1.4 мпі Машина на повному бойовому ходу. Газ вписаний в тех.паспорт,працює як на бензині так і на газу,нарікань ніяких немає. Адекватний торг біля авто. Переоформлення обов'язково,є можливість через Дію. Більш детально розповім по телефону.
Породам гольф 4 . В отличном состоянии. вопросы по телефону.
Продаю Volkswagen Golf 7, 2020 року випуску з надійним та економічним двигуном. Машину купував новою в салоні, весь час вона була тільки в мене. За весь період експлуатації жодного разу не підвела. Обслуговування проводилося у офіційного дилера, є підтверджуючі записи. Жодних доробок чи «колгоспу» — всі деталі та вузли оригінальні. У салоні та на ходу ніяких сторонніх звуків, машина йде плавно та впевнено. Готовий до перевірки на будь-якій станції. Кузов без великих ушкоджень, є пара підкрасів (другий шар) підтримки зовнішнього вигляду. У комплекті два комплекти гуми (зимова та літня) та два ключі. Цей автомобіль ідеально підходить як для міста, так і далеких поїздок. Відмінний варіант для тих, хто цінує комфорт, надійність та задоволення від водіння.
Продам авто у відмінному технічному стані. Обслуговування вчасне.Салон доглянутий.
Авто обслужене, в гарному стані. 2-х зонний клімат-контроль, сенсорна магнітола, парктронік, камера заднього ходу. Є комплект зимової гуми на дисках.
Продам свіжопригнаний авто з Німеччини. Автомобіль повністю розмитнений та готовий до постановки на облік Двигун коробка та підвіска працюють ідеально та не вимагають вкладень. Автомобіль повністю обслужений. Цепок, масла та всі фільтра і рідини замінено. Салон в гарному охайному стані. Все ціле. Клімат заправлений та працює Кузов рівний гарний. Дуже красивий колір потрібно бачити в живу. 2 ключі Можлива доставка до вашого дому
Автомобиль повністю справний, в доброму стані, економний в експлуатації ...
Продам свіжо пригнаний гольф с Німеччини,з надійним двигуном 1,4 tsl caxa стан автомобіля ідеальний, ланцюг грм замінено ,кондиціонер працює
-Новий впускний колектор -Турбіна після реставрації - Замінено ланцюг ГРМ - Замінено помпу - Замінена олива в КПП і в двигуні - Замінено щеплення Запчастини використовувались виключно оригінальні. Я власник, продаж в зв'язку з різкою потребою в грузовому мікроавтобусі. Телефонуйте, розкажу детальніше. Автомобіль вартий вашої уваги,- має малий розхід палива , досить комфортний, особливо для великого міста
Продаю глльфік 3, стан максимально показав на фото. Вибачайте, але роки беруть своє, якість металу дозволить ще їздити і їздити на ньому. Чесно кажучи, я б його й не продавав, але з'явилась алергія, і з відкритим вікнами тепер їздити хреново. Взяв, вимушено, машину з кондиціонером. Щодо зими, то пічка в ньому працює як скажена, був один нюанс, який поремонтував, що доводилось відкривати вікна і провітрювати від спеки. Машину купував і ремонтував все не на абияк, а зробив і забув. Десь навіть є записи що і коли робив. Їздити на цьому авто дуже класно, в ньому є своя неповторна фішка, характер, глльфік компактний і їздити на ньому величезне задоволення в місті, легко паркуватись. На трасі задніх не пасе якщо треба десь встигнути 140-150 їде без проблем. А, і дітям дуже подобаються сидіння, навіть більше ніж в більшості сучасних авто.
Перший власник в Україні, пригнаний з Німеччини своїм ходом. Вчасно проводилося ТО, ходова вся перебрана. Капіталовкладень не потребує, сів і поїхав. Детальніше по телефону.
Авто повністю обслуговане! Більше детальної інформації розповім за телефоном!
Дуже місткий,економний комфортний автомобіль.5 тис.,замінено масло з фільтрами,новий акамулятор на гарантії.Збережений салон.Мотор працює плавно без нарікань.Ходова не стукає. В комплектації: Старт-стоп Двохзонний клімат контроль Датчик дощу Датчик світла Омивач фар Підігрів сидінь Навігація Bluetooth Плюс комплект зим.резини Більш детальна інформація за телефоном.
добрий стан
