- 338 тис. км
- Яремче
- Дизель, 1.6 л.
- Не вказано
Авто в гарному стані стані щодня находу Є підкраси по кузову тому і ціна Нище ринкової
Авто в гарному стані стані щодня находу Є підкраси по кузову тому і ціна Нище ринкової
Машина на ходу кожного дня.Мотор повністю перебраний.Щеплення нове.Все поміняне.Детальніше звертайтеся по телефону.Торг мінімальний.
Продаю Golf II, 1990 року випуску. В робочому стані. Їздить кожен день. Продавець Петро, номер телефону
продається гольФ 4 в збереженому стані по кузов повністю здоровий пригнана закордону перший власник тонована по кругу два ключі
Розмитнене,сертефіковане авто. Майже без пробігу по Україні. Вся в рідній фарбі!!! Два комплекта коліс. 2.0 150к.с!!! Два тижня тому пройшла велике ТО,ремні,ролики,всі масла і колодки по кругу замінені!!! Реально авто без вкладень для майбутнього власника.
Всі питання на мобільний, авто в справному стані , сів поїхав , якщо телефонуєте і відсутній звʼязок ( таке можливо тому що живу в селі біля франківську , пишіть або телефонуйте на любі месенджери) ходова повністю зроблена 18.03.2026 , масло і фільтра замінені
В продажі Volkswagen Golf 8. Пригнаний з Німеччини Перший власник в Україні. Авто у відмінному візуальному та технічному стані. Без пошкоджень, не мальований. Рідний пробіг. Капот, передній бампер і ділянки під дверними ручками обклеєні захисною бронеплівкою. Два комплекти резини (літо/зима).
Машина на українській реєстрації Проїхав всього 10 тисяч по Україні Зроблена карбонова тоніровка вікон з захистом від сонця Причина продажу: мало їжджу, плани були одні, але війна і все змінилось. Я перший власник в Україні, просто переоформив на дружину і тому показує, що 2 власника Авто прекрасному стані. Все працює ідеально, всі кнопки , функції працють. Пороги рівні, вся в заводській фарбі. Гарна комплектація Авто пригнане з німеччини . Пробіг перевірений, оригінальний, пробивається. Щеплення працює прекрасно По ходовій все супер, плавно і тихо їде, нічого не стукає Регенерація саддовика проходить регулярно кожних 480/550км. Залежно як їхати. Прекрасна комфортна машина! -мультикермо - підігрів сидінь -передні - масаж водійського сидіння - адаптивний круіз контроль - вибір режимів їзди : eco, comfort, normal, sport - навігація - сидіння :тканина з алькантарою - задні фари лед - передні фари галоген - денні ходові вогні - датчик тиску шин - повноцінне запасне колесо на звичайному диску - вогнегасник - домкрат та все інше - легкосплавні диски р16 з літною ґмою - мультимедіа система з LCD екраном - голосове керування - AUX - android auto , CarPlay - Система старт стоп - шкіряне кермо - бардачок з охолоджуванням - підігрів дзеркал - омивач фар - кондиціонеркт - безпровідна зарядка смартфонів Авто обслужене, поміняний комплект ГРМ, вся в рідній фарбі, сколів практично нема. Сидіння чисті , навіть не затерті по боках. Ніби все описав) Дзвоніть)
Продам гольф в доброму стані. Кожен день на ходу. Заводиться з півобороту. Ходова без проблем. Зимові шини на титанах. Кондиціонер працює. Більше інформації по телефону .
Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини. Авто в хорошому технічному та візуальному стані. Пробіг 254 тис. км, підтверджений сервісною історією. ГРМ замінено на 253 тис. км. 4 електросклопідіймачі, всі вікна рідні. Кондиціонер заправлений та справно працює. Надійний і економний двигун 1,4 МPI.
Автомобіль свіжо пригнаний з Бельгії. Розмитнений, сертифікований і готовий до реєстрації! Відмінний стан автомобіля! Комплектація Highline. В рідній фарбі , 100% жодного підкрасу. Пробіг оригінальний. Торг мінімальний.
Свіжопригнаний Гольфик з Нідерландів. Ціленька, рівненька, збережена машина. Гарний стан кузова. Надійний мотор 1.6 8-клапанний. Коробка переключається добре. Ходова зроблена. Кондиціонер працює. 4-ри склопідйомники. Два комплекти резини. Правдивий пробіг є сервісна книжка. Авто приїхало своїм ходом, і в доброму стані, бо в поганому стані не варто везти з такої далечині. Машина розмитнена і готова до поставлення на нового власника. Прохання нерозумних пропозицій не писати. І не порівнювайте домашні замучені і гнилі Гольфи з привезеним живим і збереженим, на автоматі. Можливий обмін з моєю доплатою, ціна на обмін 5т.
Всі деталі які ви хочете взнати за телефоном
Продам Golf 3 1.8 газ бензин 1998р , по машині все супер сів і поїхав , не гнила пороги цілі , поміняний ремінь грм,помпа,антифриз,масла,фільтра,зроблена пічка дуже добре гріє , стоять нові лед лампи світло дуже гарно світить, по ходові теж все супер нічого не стукає,газ вписаний в тех паспорт , машина переоформляється по документах все супер , стоїть нормальна резина , детальніше по тел **********
Ідеальний стан. Зимові Toyo шини на дисках Панорама. Авто повністю обслужено грм масло ходова все зроблено.
