- 283 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
автомобиль в хорошем состоянии. торг у авто.
автомобиль в хорошем состоянии. торг у авто.
1.4 літра 16v, газ/бензин, газ вписаний. Технічний стан дуже гарний для своїх років, замінено ремінь ГРМ 25 тис км назад, всі необхідні деталі замінені. Замінено щеплення, сайлентблоки передні і задні, пружини, тормозні колодки в круг, головний тормозний циліндр, рульова рейка, гідропідсилювач, радіатор охолодження, поміняна вихлопна труба, бензонасос, подушки двигуна. Салон в гарному стані, нічого не порвано, потолок у відмінному стані, коврики ЕВО, встановлено потужну акустику і фірмовий магнітофон Sony з Bluetooth, USB, AUX та NFC. Кузов повністю оновлений фарбою без шпакла, замінені всі навісні елементи через ржавчину(капот, кришка багажника, крила, пороги, петлі, двері) днище оброблено від корозії. Нові залізні 16-дюймові диски, оригінальні ковпаки, резина Good Year. Почав піддимлювати мотор, на сто сказали скоріш за все маслоз'ємні ковпачки або кільця. Ціна 4000-8000грн. Або є бу мотор з гарантією за 13000грн. Часу займатись машиною нема, тому продаю як є, на ремонт мотора скинув по максімуму 300 доларів, тому ціна з рахунком цього.
Авто в доброму стані. Дно в ідеальному стані так як і пороги. Працює що на газу що на бензині, хороша зимова резина. Продаж з повним переоформленням. Більше інформації в повідомлення або по телефону
Продам авто Фольксваген гольф 2008 року. 1,4 газ бензин. Пробіг 201000. Максимальна комплектація. Без пробігу по Україні. 5900 уе.
продам свою машину у доброму стані їздить кожен день усе працює добре за детальною інформацією звертайтесь за телефоном
Повністю на ходу З недоліків: Була в ДТП газ/ бензин , але газ не переключається Движок масла бере За всіма подробицями по телефону Пробіг був скручений я так думаю Машина 2 роки в мене
Авто в хорошому стані. 2 пари дисків і шин. За деталями дзвоніть, якщо не беру слухавку пишіть на телеграм.
Продаю своє авто, в власності з 2018 р. Зроблена ходова (нові стойки BILSTEIN, пружини,шарові, сал.блок., рул. колока і тд.) Масла,фільтра замінені. Новий газовий редуктор (4 покоління) Мотор надійний1.6 AKL (101 к.с.) Клімат робочий!
Авто без експлуатації уже 3-й рік, у гаражному зберіганні більше 3-х років. Замінено повністю щеплення. Підвіска у безперечному стані, нові стійки, наконечники та шарові. По двигуну : Новий АКБ, замінено прокладку на блоці, новий комплект ГРМ, новий термостат та помпа, перепаковано вкускний колектор, нові свічки та високовольтні провода, нові впускні патрубки. В авто коштів не жалів. Ззовні рижики виправити можливо, але до лако-фарбового покриття не дійшли руки. В авто вкладено багато сил і коштів, продаю лише по причині, що немає необхідності її утримувати, оскільки окрім даного Гольфа є ще 2 авто )
Автомобіль в доброму стані, замінено ГРМ,помпу,термостат,охолоджуючу рідину, свічки,в.в.провода,катушка зап.,всі фільтри,мастило в двигуні,масло двигун не бере від слова зовсім.Новий АКБ,нові передні тормозні диски і колодки,шруси і пильники.у вихлопні системі нова гофра і встановлений полум'я гасник,по кузову всей цілий є підкраси,днище все ціле,по ходовій все в повному порядку.Є передні е.склопідіймачі, підігрів передніх сидінь,мультилок,кондиціонер, встановлений парктронік,+комплект зимової гуми на оригінальних дисках.
В робочому стані
Golf 4 1,4 газ-бенз. Рідна фарба є сліди експлуатації, не гнилий. Рульова рейка реставрована, замінена задня балка, нові форсунки. Є невеликі нюанси. Детальніша інформація, фото/відео по телефону.
Справний хороший автомобіль. Газ/Бензин. Докладніше по тел. **********
до авто додається комплект літньої гуми на титанах. В авто зроблена уся ходова частина, усі саленблови поставлені від Куцого. Було замінено 3 тис. назад сві рідини, комплект ГРМ,ремені, стартер, теплообмінники, мастила в моторові та АКПП
Віддам в добрі руки. Машина обслуговувалась вчасно. Все в робочому стані. Деталі уточнюйте. Машина топ. Газ бензин 1.6. рядна 4ка. 8 клапанів. Не троїть, не димить і масла не їсть. Зчеплення нове. ЛКП з видимими подряпинами. Лобове і передні без тонування, решта в плівці. Їде бадьоро для своїх 101 заводських сил. По салону все комфортно. Підсвітка в ноги, магнітола на блютуз. Питання в смс! Телефонувати з 10:00 до 21:00. Переоформлення за мій рахунок, якщо не нахабствувати і не рухати сильно цінник. Масло залив нове сьогодні. 23.10.24го. Машина обслужена повністю. Не продавав би, якби мав гроші на другу машину. Заміна: Антифризу. Масло в коробці. АТФ (зелений) в гідропідсилювачі руля. Нова тормозна рідина (прокачали до прозорого). Паливний фільтр, обслужений модуль бензонасоса. Встановлена камера заднього виду. Капремонт двигуна. Поршневі кільця. Корінні та шатунні вкладиші. Помпа. Ремінь ГРМ і ролики. Замінені всі сальники. Новий піддон. ДМРВ. Свічки, котушка запалювання, проводи. Ремінь генератора. Очищення та перевірка бензинових форсунок. Ремонт стартера (заміна втягуючого, щітки, бендекс, втулки). Корпус термостата в зборі. Прокладки трійників на радіатор пічки з трійниками. Ремонт електровентилятора радіатора охолодження (підшипники, щітки). Капітальний ремонт ГБЦ (напрямні клапанів і один клапан, сальники клапанів, нові гідрокомпенсатори). Прокладки впуск-випуск, дроселя замінена масла і всіх фільтрів, в тому числі ГБО. 1-23.10.24го. Доп! Є 12шт резини: 8 літніх на сезон, як один так і інший комплект. 4 зимових нових, 1 сезон від'їздив. 8 дисків: 4 литих "літніх" що на фото. 4 залізних нових чорних "зимових". Стровка є, по вінкoду діє до вересня 25го року. Замінив Масло в моторі (мотюль 8100 X-CESS GEN2 5W40). Фільтр масляний. Фільтр повітряний. При пробігу 267800 (Кілька тижнів тому).
Продам гольф 4 в хорошем техническом исправном состоянии на полном уверенном ходу много чего делалось по машине машина ухожена 1.6 газ бенз на хороших дисках без бордюров и прочего покупкой будете довольны кого заинтересует звоните расскажу больше реальному покупателю торг у капота звонить на лайф
Авто в доглянутому стані, 1.6 MPI , масла, фільтра, мінялися завчасно,ходова норм, коробка мягенько переключається, газ , бензин, докладніше по телефону.
Продам Golf 2000 року випуску. Машина знаходиться в Запоріжжі. Реєстрація Маріуполь. Купив в 2021 році з пробігом 242 тис. км. Встановлений газ(зареєстрований). Середній розхід бензину 8 л/100км. Газу 10л/100км. За час володіння зроблено: проставки 3см. Захист двигуна "Кольчуга", автоковрики EVA. Підігрів передніх сидінь. Задній парктронік. Підлокітник простий. В багажник добавив розетку 12в. ГРМ замінений на пробігу 248 тис.км. Стартер відновлений. Ну і по дрібницях. Колеса зимові Nokian Hakkapelita R3. Пробігли 12 тис. км. Кондиціонер працює.
Торг біля авто, я є власник, любе переоформлення.
