- 374 тис. км
- Дергачі
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам гольф в непоганому стані. Техніка хороша! Документи в порядку! Можливий обмін! Всім добра)
Продам гольф в непоганому стані. Техніка хороша! Документи в порядку! Можливий обмін! Всім добра)
Продаю гольфа 4! Рік тому робили капіталку на моторі та переварили поріг і замінили праве крило! Недавно пульт перестав відкривати і провисає стеля, є запаска та 2 комплекти коліс, а в іншому авто в підтриманому стані! кого зацікавить дзвоніть!
Продам Volkswagen Golf IV в гарному стані,двигун 1.6 з газом 4 покоління, гарний стан, гарні литі диски на новій гумі,з документами порядок,переоформлення
Продам гольф 2, 1.8 газ/бензин, заводиться щодня в будь-які морози та їздить, замінена граната, масла, фільтри, стоять нові led лампи, і протитуманки, з проблем потрібно поставити новий ремінь на генератор, і замінити тормозний циліндр, ще заедає тросик газу в мороз, його теж потрібно було б натягнути.
Всі питання по телефону
В комплекті 4 літніх та 4 зимових шини на стальних дисках, гбо 4 покоління, новий генератор, 290 тис. км проведено повна заміна фільтрів та ремінь грм, не фарбувалась, корозія тільки по кузову на фото
Продам власне авто В технічно справному стані, на ходу, їздить кожен день. ТО пройдене. В серпні була заміна зчеплення. Коробка автомат, перемикається легко без зауважень. Також віддам гуму: зима (Pirelli), літо (Bridgestone) Є нюанси по лакофарбовому покриттю, тому можливий торг. Незважаючи на ці недоліки все одно має яскравий вигляд. Яскрава, помітна, компактна, зручна Машина їздить щодня, тому пробіг змінюватиметься
Продам власний автомобіль Golf mk4. Автомобіль куплений у 2022 році. По ходовій було зроблене велике ТО перед новим роком, зацікавленим напишу що робилось, готовий до перевірки на любому СТО. По кузову присутня корозія на передніх крилах та на стиках порога з крилом, ія корозія стоїть з моменту купівлі авто. Також було замінено шестерню кпп 5 передачі по причині великих обертів при 100км/г (типово для ВАГ цих років на 1.6) При купівлі було проведене заміна поршньових кілець та масло знімальних колпачків та інших робіт бо був жор масла 1л/1000км після цих робіт масло не бере По останнім роботам: 06.06.2025 242183 Масло+фильра Аморты зад Ступечные подшипники зад Сайлент блоки балки зад Тормозные диски зад Тормозные колодки зад Замена направляющих супорта зад Тормозные трубки зад Тормозная трубка резиновая зал лево Бронепровода 30.07.2025 244440 Свечи denso Датчик задней передачи 18.10.2025 247700 Амортизаторы Подушки+подшипники Гофра Выхлопна Рулевые тяги Тормозные диски+колодки перед ТО газ Лампочки в фарах 21.12.2025 251933 Масло/фильтр масло/фильтр воздух/фильтр салон/ фильтр бенз Ремень приводной/ролики Втулки/стойки стабилизатора Подушки двигателя 3шт При заміні якихось елементів грошей не жалів, куплялось все по KYB/BILSTEIN/LEMFORDER При огляді на СТО буде видно На авто стоїть нова магнітола з карплеем Є підігріви сидінь/ підігрів дзеркал/ протитуманні фари На авто встановлено ГБО 4 покоління Кого зацікавив автомобіль все розкажу, пишіть звоніть Адекватний торг присутній
Продається Volkswagen Golf III, 1997 року випуску. Автомобіль на ходу, використовується щодня. Працює як на газу, так і на бензині без нарікань. Нещодавно замінена передня гума, задні шини також у нормальному стані. По кузову є незначні сліди експлуатації, що відповідають віку автомобіля. Права задня дверка трохи відрізняється кольором. Із технічних нюансів — коробка передач потребує уваги, оскільки під час роботи з'являється сторонній звук. Машина не нова і має свої недоліки, але для своїх років це хороший робочий автомобіль для щоденних поїздок. Ціна — 1 500 доларів. **********
Гольф 4, перший власник в Україні з лютого 2022, зроблена капіталка на 232тис., ремінь і т.д. замінені на 268 тис.. Під час капіталки зробив заміну коробки передач. На даний час робить нічого не потрібно, АКБ меньше 2-х років. 1.6 МРІ 16 клапанний, самий надійний і економний автомобіль. Два комплекта гуми, літо на титанах, зима на штампах. Мотоблок переклеєний
Продаю гольф4 2001 року 1.4 газ/бензин. Авто в чудовому та збереженому стані. Кузов без ржавчини та гнилі, жодного підкрасу. Салон збережений та доглянутий, сідушки цілі, стоять оригінальні чохли. Дно автомобіля ціле без жодної гнилі, все оброблене та запущене. В авто стоїть газова установка 4 покоління. По двигуну жодних зауважень, 30тис. тому було зроблено повний його ремонт, працює чудово як на бензині так і на газі. Коробка переремикається добре, немає жодних зайвих звуків, не вибиває. По ходовій жодних зайвих звуків.
Продаю власний автомобіль) Все працює , гарно їде ) Продається бо авто стоїть без потреби В комплект іде літня резина 4шт Стоїть заводська газова установка Деталі за телефоном
Продам свіжо пригнаний гольф 5. Без пробігу по Україні. 1.6 газ- бензин. Вкладень не потребує. Два комплекта коліс (зима-літо)
по машині робилось все на совість, не економили, авто дійсно варте вашої уваги газ вписаний, по електриці все працює, люк не тече,є декілька моментів по кузову,а так і цілому бойова конячка, яка жодного разу не підвела за час експлуатації,віддам в добрі руку, перекупів прошу не турбувати. З документами все ок.
Volkswagen Golf III, в комплектації GTI, мотор 8 клапанів 2е. ГБО 4го покоління з швидкими форсунками HANA, Їде непогано ,по кругу дискові гальма, 5 болтова ходова від vr6, передні сідухи recaro, 4 склопід'йомнмки . Поварений, але має вікові недоліки по фарбі. Також лобове по хорошому під заміну, бо має тріщини. два комплекта гуми. зима на сталевих дисках
Деталі за телефоном
Продаю оригінальний Golf 4 GTI AUM 1.8T 20v, заводський Recaro салон в збереженому стані. Пробіг 421000 оригінальний, у володінні 1.5 року, брав з пробігом 412000км, я 4 власник в Україні. Двигун робився 120тис тому, нарікань немає, компресія рівна і однакова, турбіна робилась разом з двигуном, наразі масла у впускних патрубках немає, провалів наддуву також. Машина готувалась під проект, багато чого зроблено: 1. Рульова рейка нова 2. ДМРВ новий 3. 4 амортизатори, сайленти всі (в тому числі підрамника), тяги, втулки стаба, пружини передні. 4. Усі подушки двигуна 5. ГРМ новий,помпа, також дивились до цепка там все добре 6. Сальники розпод валів, прокладка під на натягувач цепка, сальник коленвала перед, переущільнення передньої пластини (та що за ГРМ). 7. Антифриз новий, гальмівна рідина нова, рідина ГУР нова, мастило кожні 7тис, наразі була заміна мастила 200км назад. 8. Видалені клапана н112, н249, видалений СВП (іжекц насос), видалений кат., н75 від TSI (тримає наддув рівномірно), зроблена опресовка та видалені підсоси повітря. 9. Задні гальма нові, передні ще поїздять. 10. Оригінальні диски повністю відновлені та професійно пофарбовані VAG r17 5*100 7.5j 57.1, гарна літня гума Pirelli cinturato p7 205/45 2025рік 200км тому Т.О нові свічки, фільтра, мастило (тільки Motul 5w40 xcess gen2 синтетика), мастило не бере , мотор повністю сухий. 11. Встановлене ГБО редуктор, форсунки, патрубки, вся підкапотка по ГБО нова, форсунки Раптор, редуктор до 200 к.с. З того що потрібно зробити на зараз: 1. 2 патрубки ГУР підтікають (вже замовив або з машиною віддам , або зроблю) 2. Основне це кузов, пороги ліпше поварити 3. Задній правий скло підйомник треба зробити (я робив детально розкажу) 3. З машиною віддаю перехідники під 256мм гальма на зад, сайленти балки нові (не знадобились) Є підтвердження сервісного Бензин заправлявся тільки 100 ЮПГ/ВОГ, на ГБО катався взимку, зараз більше на бензині. Можливо ще щось згадаю , що робилось по авто. Готовий до адекватного торгу.
Хороший стан, без вкладень. проведено те, заміна масла, ремінь грм.
