- 275 тис. км
- Кременчук
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Комфорт: - Всі електричні склопідйомники; - Підігрів та регулювання дзеркал; - Підігрів передніх сидінь; - Двозонний клімат контроль. - Камера заднього виду. - Задній парктронік. - БіЛед оптика з бронеплівкою на фарах. - Центральний замок. - Сенсорна мультимедіа. - Омивач фар. - Тонування в круг (Лобаш - 35, бока 20 чи 25). - Два ключі. Замінено: - Акумулятор; - Тормозні диски та колодки; - Повністю вся підвіска (усі стойки, аморти, сайлентблоки, тяжки, а також передні пружини); - Демпферний маховик із диском щеплення в зборі та види ним підшипником. - 3 з 4 підшипників ступиці (крім заднього лівого, бо проблем немає); - Ліва зовнішня граната; - Компресор кондиціонера + радіатор з осушувачем. - ТО робив кожних 8к, в більшості їздив траса, чим місто. - Чистив клапан ЕГР, сажевий не видаляв. Машина не димить (ні чорним, ні білим, ні сізим димом) По двигуну (легендарний 1.9TDI) і коробці проблем немає, як купив 4 роки тому і майже 50к пробігу назад, так і все добре, навіть не ліз туди. Тільки міняв прокладку під клапану кришку і мастило в коробці. Літня гума - хороший новий китай Kapsen, тільки перший сезон катаю. Зимова гума - Pirelli, брав нову, відкатав лише 2 сезони. Розхід: місто 8-9 л (в залежності чи кондюк працює). траса: спокійна їзда: 5-5.5 л; агресивна: 6-6.5 л (якщо ще працює кондюк). Пробіг рідний, по хорошому стану салону це чудово видно + є звіт по CarVertical. По факту сіли та поїхали, доступний Розумний Торг. З радістю відповім на усі ваші запитання!) Готовий до будь-яких перевірок на СТО!!
