- 270 тис. км
- Снятин
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані все працює добре Мотор коробка супер Ходова без стуків Кондиціонер працює
Авто в хорошому стані все працює добре Мотор коробка супер Ходова без стуків Кондиціонер працює
Авто в гарному технічному стані.Ходова вся замінена,нова турбіна,АКБ,Комплект нової зимової гуми.Деталі по телефону.
Авто повністю на ходу Стан сів поїхав Любий вид переоформлення Звертайтесь також за номер **********
Продам своє авто в хорошому стані.Є незначні сколи,масло, фільтра поміняно. 400км назад також було поміняно передні пружини ,ступичні підшипники, стойки стабілізатора ,новий акумулятор, замінена рулева рейка і поміняна трубка подачі масла в турбіну. Машина не димить ,коробка перемикає плавно, мотор працює рівно ,не троїть, вирізано каталізатор і заглушений ЕГР , клімат обслужений . Із доповнень встановлено -Автомагнітола Cyclone -задня камера -Лед лампи не самі дешевші -бігаючі поворотники в зеркала По рекламі і майданчикам не турбувати
Повнопривідний гольф(4motion) зроблений через кнопку (відключається), 1,9 дизель пряма траса зашиті відстріли hardcat . Мотор чипований 200лс+ . Стоїть хороша музика з сабвуфером . Днище не гниле, у відмінному стані. Є моменти по кузову (можу скинути в лс) на машині за 25 років пофарбовано тільки 2 елементи !! Помилок немає все працює . Коробка 6-ступка Клімат-контроль (кондиціонер) 4 склопідйомники Електрозеркала Тонування Доглянутий салон (тільки з стелею як у всіх вагонів болячка) Решта за номером ***************48 Можливий обмін з моєю доплатою на е60 3л дизель м57 або ж е39 з таким самим мотором
Продам авто, авто на ходу кожен продаж із переоформленням, 2-дин магнітола маленький саб, була реставрація турбіни 42.800 грн по ходовій все замінено крім стійок потрібно в коло змінювати продаж із торгом невеликим Дзвонить у telegram телефон не беру
Продам свій хозяйський автомобіль .Приганяли для себе , перші власники в Україні .Двигун коробка в гарному стані , вчасно обслужені.ходова обслужена .Кузов без корозії але має невеликий нюанс по задньому крилу видно на фото. Салон в доглянутому стані, кондиціонер добре холодить. Торг.Місцезнаходження Хорошів
ОБМІН НА ЕЛЕКТРОКАР ?ЛЕГЕНДАРНИЙ ДИЗЕЛЬ 1.9. TDI , РОЗХІД ПАЛЬНОГО 5 ТРАСА і 6 ЛІТРІВ НА 100 КМ, ХОДОВА ЗРОБЛЕНА, КОНДИЦІОНЕР ЗАПРАВЛЕНИЙ, КЛІМАТ ДУЄ, МУЗИКА ГРАЄ, ЕЛЕКТРО СКЛО ВСІ ПРАЦЮЮТЬ, ТОНОВАНА В КРУГ, АКУМУЛЯТОР НОВИЙ,РЕЗИНА ЛІТО НА ЗАЛІЗНИХ ШТАМПАХ R 15 Нова І ЗИМНЯ РЕЗИНА НА ТИТАНАХ R16 ОБСЛУЖЕНА НА СТО. ДЗВОНІТЬ НА МОБІЛЬНИЙ !?
продам надійного простого гольфа на повному ходу.Можливий обмін на авто на автоматі
Код товара: 77673 Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Компанія "Автопарк" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах. Можливе дострокове погашення. Повну інформацію дивіться у нас на сайті. У продажі Volkswagen Golf 2004 року. Автомобіль пригнаний з Європи, два власники, два ключі. Надійний та економічний хетчбек, який чудово підходить для щоденного використання. Технічно автомобіль обслужений та не потребує термінових вкладень. Мастило в коробці передач замінено 100 тис км тому, останнє ТО проведено на пробігу 365 тис км. Комплект ГРМ замінено на 315 тис км. По ходовій частині замінені сайлентблоки та тяги, автомобіль впевнено тримається дороги та не має сторонніх шумів. Комплектація: двозонний клімат-контроль, бортовий комп’ютер, датчик дощу, підігрів дзеркал, електрорегулювання дзеркал, камера заднього виду, електросклопідйомники та інші корисні опції для комфортної експлуатації.
Тільки з переоформленням Після капремонту мотора
Авто в нормальному робочому стані. Є незначні нюанси.
Продам свій Фольцваген гольф універсал коробка автомат.На уверенном ходу.По трасіі 6.5.разход дізеля.Двігун 1.9.Машина приемна та легка у водінні.
Машина в хорошому стані, гаражне зберігання, салон чистий.Більш детально по телефону!
Машина на ходу їде через день,технічно справна , резина зимова Ханкок , дзвоніть пишіть
Продам свій Volkswagen Golf 4. Автомобіль у гарному стані, доглянутий, охайний як зовні, так і в салоні. Кузов виглядає добре, салон чистий та збережений. Машина комфортна, економна та надійна — чудово підходить як для міста, так і для щоденних поїздок. Ходова частина без зайвих шумів, двигун працює рівно, коробка перемикає справно. Автомобіль обслуговувався вчасно, сів і поїхав. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Майданчиків прохання не турбувати
