- 180 тис. км
- Бар
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Машинка на повному ходу , все справне, стан чудовий криша не протікає , пічка працює в зимній період супер , машина на пломбах орігінал , сів поїхав машина ніколи не підводе . За деталями звертайтесь
Машинка на повному ходу , все справне, стан чудовий криша не протікає , пічка працює в зимній період супер , машина на пломбах орігінал , сів поїхав машина ніколи не підводе . За деталями звертайтесь
Авто в гарному тех стані.другий власник жінка 3 по документам володію 3 роки губи не мальовані .ланжерони не тянулися.із нюансів пофарбувати бампер та зробити хімчистку салону.торг присутній пробіг оригінал любі перевірки іздить з роботи на роботу
Автомобіль в справному стані, вкладеннь не потребує, перегляд на лівому березі Вкладеннь не потребує Фарбоване крило переднє ліве капот Арка крила заднього правого, є сколи від траси прокапані. Підігріви передні є але ще не розібрався як їх вивести на кнопку. Розхід приємний по місту 9 Траса 7 Шторка багажника присутня Запаска ключі Нічо не гримає
Продаю власний Volkswagen Golf 2018 року. Надійний, динамічний та повністю обслужений автомобіль, який не потребує жодних термінових вкладень. Двигун: Потужний та еластичний 1.8 TSI (бензин). Коробка передач: Автомат (працює плавно, без ривків та зауважень). Пробіг: 89 500 км. Помічник паркування: Якісна камера заднього виду для безпечного маневрування. Мультимедіа: Система з підтримкою Android Auto (навігація, музика, дзвінки на екрані). Кондиціонер, а також якісне тонування скла для захисту від сонця. У наявності 2 ключі. Бонус: віддаю зимову гуму на залізних дисках з ковпаками (готовий комплект для швидкої сезонної зміни коліс). Машина проходила ТО виключно вчасно. Останній сервіс (заміна мастила та фільтрів) проведений всього 1000 км назад. Двигун, підвіска та вся електроніка працюють ідеально. По кузову є природні сліди експлуатації, які повністю відповідають віку та пробігу автомобіля. Автомобіль повністю готовий до перевірок на СТО. Реальному покупцю - розумний торг біля капота. Телефонуйте, відповім на всі питання!
Автомобіль в чудовому технічному стані, повністю відновлений, технічна частина в чудовому стані, зроблено ТО по двигуну та АКПП, комплект нової зимової гуми, та комплект всесезонної гуми. Все працює відмінно, вкладень не потребує
Звязок бажано через вайбер або телеграмм Пробіг оригінальний З салону виїхала 2017 року 4-го місяця ТО кожні 6-8 тис. + Нова зимова гума +Нова літня гума +Нові передні стійки амортизаторів та опори +Замінена помпа +Нові свічки запалювання +Чищені форсунки - помітний скол на передньому бампері - декілька рижиків на деталях які були замінені після дтп в америці хороша доглянута автівка
Автомобіль в доглянутому стані. По кузову ходовій мотору ніяких зауважень. Більш детально по телефону.
Продам свій автомобіль . Технічно в гарному стані . Два ключі! Два комплекти коліс! Оригінальний пробіг Дуже економне авто на звичайній механіці! Підігрів передніх сидінь!
Свіжопригнаний розмитнений!в доброму технічному стані!салон як новий!рідний пробіг!коробка мотор підвіска все працює без зауважень!хороша комплектація!має нюанси по кузову видно на фото,більше фото можу вислати!кого цікавить дзвоніть
Живий по кузову гольф, скло все рідне, дефекти додав на фото( тільки задня ляда). Машина без ДТП, руки маляра не бачила, продаю як є, все ж таки 26 років авто. Встановлений 1.8 атмосферний AGN, перед цим проведений капітальний ремонт ( додав на фото). По ДВС:повна капіталка ГБЦ( клапана, направляючи, сальники, гідрики, шліфовка, перевірка на герметичність) колінвал зроблено в 1 ремонт, замінено вкладиші,кільця пів развалу, замінено кільця, бо вироботка мінімальна та еліпс 2 -100ки, тому циліндри не чіпав, нові цепки, ГРМ. Двигун збирався виключно не kolbenschmidt та elring. По ходовій без зауважень, за бажанням можно замінити тормозні диски. З документами порядок, тільки переоформлення! По авто дуже багато зроблено, телефонуйте- пишіть. Оглядаємо, торгуємось
Продам Golf 3 1.8 газ бензин 1998р , по машині все супер сів і поїхав , не гнила пороги цілі , поміняний ремінь грм,помпа,антифриз,масла,фільтра,зроблена пічка дуже добре гріє , стоять нові лед лампи світло дуже гарно світить, по ходові теж все супер нічого не стукає,газ вписаний в тех паспорт , машина переоформляється по документах все супер , стоїть нормальна резина , детальніше по тел **********
Продам своє авто ,в гарному стані ,ходова перебрана ,все міняється завчасно ,двигун 1,8 турбо бензин ,газ вписаний ,на ходу кожного дня .Є питання по кузову ,але не критичні .Гарна музика ,по всим питанням телефонуйте ,або пишіть .Дуже гарний торг .Дзвоніть **********.
Авто дружини, їздить мало, і дуже обережно))) Рестайлінг 2018 рік по США, повністю в справному стані, всесезонна гума, коробка dq250 працює чітко, двигун мастило не бере (заливаю в усі свої авто тільки yacco), продаж у зв'язку з бажанням дружини їздити на кросовері))) ну і м'яко кажучи це авто для тих хто зацінить можливості 180 конячок та повного привиду в практичному кузові універсал ( стартує, дорогу тримає, зацеп), короче на цьому авто я б їздив сам і не задумувався про продаж, але я служу і тут така автівка не доцільно! Перед купівлею авто пройшло професійний огляд та діагностику, де було встановлено що, після ДТП у штатах по кузову були замінені крило капот та бампер, полку під крило витягнули, ланжерон не був пошкоджений. після чого і було прийняте рішення про купівлю даного авто. р.с. дружина їздить на скільки обережно, що у неї розхід по місту нижчий ніж коли я проїду на ній по трасі)))) Допомоги з продажу не потребую!!!!!!!!!!!!!!!!!! На обмін 15000!
Вам представлене авто 2016року модельний ряд 2017. Пригнаний з Америки, після незначного ДТП, замінено праве крило, праві передні та задні двері. Безпека залишилась ціла. Я єдиний власник в Україні. Продаю тому, що немаю можливості використовувати... Кому цікаво прошу наберати на whatsApp.
Продам хороший автомобіль. Багато чого замінено. Газ вписаний. На титанах нова резина. На даний момент змінено балон на таблетку. Та встановлені фари Hella black GOLF IV LOOK.(на першому фото видно. Встановлена хороша музика. За деталями телефонуйте. (На ватсап, або телеграм за вказаним номером)
Надійний старенький товариш . Мотор гарно собі працює. Бадьоро їде.
Продам гарний автомобіль . ..800 км назад було замінено фільтр і масло в коробці (айсін),а також замінено масло в двигуні і всі фільтри. 1500км назад заміна колодок. При відновленні авто,були замінені всі радіатори та рідини. Ланжирони не ушкодженні.На автомобілі е не великі сколи, та царапини, тому і не кажу, щьо авто в ідеальному стані. На даний час не потребує додаткових витрат.На інші запитання відповім по телефону. ,два ключі. . Менеджеров по продаже авто,просьба, Не беспокоить, нет нужды в ваших услугах.
