- 555 тис. км
- Збараж
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Заводиться - їде Кожний день на ходу Детальніше по телефону.
Вітаю! пропоную Вашій увазі автомобіль з США. Професійно відремонтований, робився для себе з оригінальних запчастин, про що є фото з підтвердженням. Пошкодження були без порушення геометрії (при необхідності за він-кодом можна переглянути) Автомобіль повністтю обслужений тому і коштує своїх грошей. Готовий до будь-яких перевірок. Велике прохання торгівельних площадок та автобізнесменів не турбувати. Допомоги в продажі не потребую. Реальному покупцю торг біля авто. Всім вдалих продаж та покупок!
Авто в хорошому стані,один власник по Україні.Авто доглянуте то повністю обслужено,пробіг в оригіналі,за деталями звертайтесь за номером ,*****************
Автомобіль в доброму стані, замінено ГРМ,помпу,термостат,охолоджуючу рідину, свічки,в.в.провода,катушка зап.,всі фільтри,мастило в двигуні,масло двигун не бере від слова зовсім.Новий АКБ,нові передні тормозні диски і колодки,шруси і пильники.у вихлопні системі нова гофра і встановлений полум'я гасник,по кузову всей цілий є підкраси,днище все ціле,по ходовій все в повному порядку.Є передні е.склопідіймачі, підігрів передніх сидінь,мультилок,кондиціонер, встановлений парктронік,+комплект зимової гуми на оригінальних дисках.
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Автомобіль в хорошому стані, все в ньому робив як для себе, не хочеться з ним розлучатися, але обставини вимагають, ходову нещодавно повністю зробив, два комплекти резини, резина тільки від?їздила по одному сезону, авто швидке, зроблено stage 2 на 245 к/с. Буду радий передати авто у надійні руки.
Прекрасне авто
Автомобіль привезений із США компанією Любе Авто Shipping. Авто розмитнено, послуга включена в кінцеву вартість авто. Хороша комплектація. Для охочих купити - можлива додаткова технічна експертиза на СТО Любе Авто. Більше інформації - за телефоном. Безкоштовний тест-драйв на нашому майданчику у м. Львів. -ПРО НАС- Любе Авто - це один з найбільших мультибрендових дилерів авто із США, Канади, Кореї, Європи і Грузії. Наші філії працюють по всій Україні, тож ви можете звернутися до представника у своєму місті. Наш all-in-one сервіс покриває повний спектр послуг від покупки до передачі авто власнику: -підбір, купівля на аукціонах та продаж авто; -вигідні кредити на авто; -послуга trade-in; -комісійний майданчик; -страхування; -сертифікація та постановка на облік; -детейлінг. Все це - без посередників та з доступними цінами. Запропонуємо ЛЮБЕ! Звертайтеся!
Продам VW Golf Synhro з двигуном 1.9 тдіAFN) 110 кін.сил,повний привід працює ,супер комплектація з кондиціонером(працює),гідро підсилювач,ABS,кузов після капітального ремонту,проведене повне ТО(замінено ремінь ГРМ,масла,всі фільтра,ремені) підвіска стандартна(кліренс 23см),є грязьова резина з дисками,кого реально цікавить телефонуйте
Авто пригнане із США, із мінімальними пошкодженнями. Вся безпека ціла. Авто в максимальній комплектації SEL. Безключовий доступ. Запуск з кнопки. Підрульові пелюстки. Круїз контроль. Клімат контроль.(заправлений та працює ідеально, як нахолод так і на тепло!!!) Датчик світла та дощу. Панорама (обслужена, дринажі прочищенні). Камера заднього огляду в емблемі (виїзджає при увімкненні занього ходу). Підігрів передніх сидінь. Фари поклеєні в бронеплівку. На надійному автоматі AISIN. Тоноване якісною плівкою Люмар. В США встановлений спортивний вихлоп. Заміна ГРМ, маслонасоса та багато іншого..... 10000 км тому. Заміна помпи 1000 км тому. Авто без помилок, вкладень на даний час не потребує, як кажуть сів та поїхав. Продаж у зв'язку з потребою більшого автомобіля.
Автомобіль у гарному стані всі питання по телефону
Яке авто приїхало з США, можете подивитися в гугл. Відремонтовано. Нещодавно замінив мастило в двигуні (24/09/2025) і всі фільтра. Є другий комплект коліс (зима), на металевих дисках, віддам по домовленості, пройшли 4 сезони. Передні (літні) шини також купляв нові, пройшли 4 сезони. Задні ще більш - менш, на сезон - два вистачить. Диски в машині 15 радіусу. Безпеку в машині замінив, штора зі сторони водія і пасажира, подушка в рулі, і паски безпеки.(crash_data - в блоці не було, сам в шоці). Також треба розібратися зі шторкою люка, нормально не заїзжає. Салон світла тряпка, це жах!!! Як мінімум чохли, хімчистка, перешивка, як максимум заміна на щось практичніше. На лобовому склі, внизу з лівої сторони, є невелике пошкодження, ліве жабо в самому куті, коло лівого крила, не вистачає сегменту. Замінив капот, ліве крило, ліву фару, бампер, бачок омивача, поличку аккума і безліч пластикових елементів.,в декорі кришці двигуна не вистачає 2-х кріплень, на кришці запобіжників під капотом є щілинка. Присутні сколи на передньому бампері. Маленькі царапки в проймах дверей. Замінив свічки, замінив акум, зробив "російську", знаю, але не має на цю магнітолу співучої Української... Перевів ближнє світло на LED, замінив важіль коробки на більш інформативний, LED повторювачі в дзеркалах, теж замінив. Поставив LED з лампи заднього ходу. Можливо ще щось забув, але так машина їздить майже кожний день, но не далеко( На недоліки скину, але при зустрічі... БудьЛаска, майданчики і автоБізнесмени ідіть лісом...
Авто потрібно фарбувати. Чотири двері в наявності без корозії ідуть в комплекті . Літня резина на 15 колесах BBS в комплекті. 4 покоління газу . Мотор інжекторний . Авто технічно справний. Підвіска на занижених пружинах . Задня банка вихлопу трішки гучніша від стандарту
Своє авто, обслужено, Повний Привід !!! , нова зимова резина 24 року, безпека вся ціла, кар плей , салон збережений, машинка в гарному стані! Можливо обмін на вантажний чи вантажопасажирський бус : Спрінтер, Крафтер
Авто з Америки не знаю який я власник в Україні. Авто в гарному стані, і у дуже гарній комплектації. Володію авто 2 роки. За цей час поміняв передні стойки і помпу. Авто надійне так як це 1,8 бензин 3 генерації. Коробка звичайний айсін. По комплектації: Без ключовий доступ( 2 ключі) Двузоний клімат Датчик дощу та світла Акустика фендер( якщо часто кращої ще не чув) Панорама ( не тече і не гупае, обслуговувана) Лед оптика Дуже гарна машина. Кати відрізані і зроблений чіп
Гарний стан автомобіля все повністю обслужене вкладень ніяких не потребує двигун працює добре масло не споживає коробка передач працює добре без всяких проблем ( звичайний гідро трансформатор) салон гарний збережений кондиціонер працює на даний момент вкладень ніяких не потрібно він не прихований пошкодження не значні безпека вся на місці замінена тільки кришка багажника і все за готівку торг на обмін дорожче
*Купуй вигідно - перший внесок від 2100$ або повна оплата. Volkswagen Golf 2017 року з Канади , 1.8 Turbo Сучасний, надійний та дуже економічний хетчбек з потужним турбованим двигуном 1.8. Автомобіль поєднує гарну динаміку, комфорт та відмінну керованість. Ідеально підходить як для міста, так і для поїздок на далекі відстані. Комплектація: клімат-контроль круїз-контроль великий мультимедійний дисплей камера заднього виду підігрів передніх сидінь мультикермо електросклопідйомники електрорегулювання дзеркал Bluetooth / USB легкосплавні диски ABS / ESP / Airbag Комфортний, динамічний та практичний автомобіль у гарній комплектації, який дарує приємні емоції від керування. Повністю обслугований автомобіль готовий дарувати новому власнику незабутні емоції від водіння Даний автомобіль можливо транспортувати в будь-яке місто. Додатково фото, відео за запитом. Чекаємо вас на тест-драйв за адресою: м. Одеса, Аеропортівська 29. Телефонуйте прямо зараз, щоб забронювати перегляд або тест-драйв – кращі авто продаються швидко!
Продам Volkswagen golf 1.8 tsi.Авто в гарному стані.Зроблено ТО,заміна масел,фільтрів,антифрізу.Без капітало вкладень сів поїхав.Відновлена безпека.Можливий обмін.
