- 283 тис. км
- Бережани
- Дизель, 1.6 л.
- Автомат
Це наше сімейне авто. Зараз маємо потребу в більшому автомобілі, тому цей продаємо. Машина в дуже хорошому, доглянутому стані. Двигун і коробка працюють без зауважень. По підвісці нічого не стукає та не гримить. Салон у гарному стані. Усе скло рідне по колу. Встановлені парктроніки по колу, що дуже допомагає під час паркування. Кондиціонер заправлений, дувхзонний кліматконтроль працює відмінно. З екологією також усе добре: регенерація DPF у невеликому місті відбувається приблизно раз на 250-280 ± км. Завжди контролювали це через VAG DPF. Автомобіль обслуговувався вчасно. Було виконано заміну всіх роликів, фільтрів і технічних рідин, ГРМ, помпи, натягувача ременя та сайлентблоків. По машині зроблено наступне: замінено клапан EGR, повністю очищено впуск, патрубки, радіатор коллектора та сам клапан EGR (є фото та відео). Встановлено новий акумулятор AGM Exide EK700. Також замінено мастило в механічній частині АКПП. Замінені передня та задня подушки двигуна. Свічки також нові (окрім 3-ї яка з датчиками). Крім цього, виконувалося ще багато дрібних робіт, тому все перелічувати не буду. Із нюансів можу зазначити таке: на задній правій частині бампера є невелика притертість об стовпчик та дуже незначна тріщена на фонарі яка не пропускає вологу. Задній лівий склопідйомник працює через раз не було нагоди зайнятися ремонтом, сказали, що, ймовірно, потрібно замінити моторчик. Ще є невелика коцка на лівому передньому крилі, але це ще було коли купляли авто. На наступне ТО вже придбано моторне мастило та масляний фільтр, але заміну поки не виконували. В квітні купили нову літню гуму Hankook 2024 року на дисках. Також є комплект зимової гуми 2021 року на дисках у гарному стані. Два ключі. Продаж неспішний. Торг у межах розумного. Всі подробиці по телефону. Повне переоформлення.
