- 190 тис. км
- Ужгород
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль куплений в салоні в Мукачеві-Форвардавтоцентр,в ідеальному стані
Автомобіль куплений в салоні в Мукачеві-Форвардавтоцентр,в ідеальному стані
Сімейне авто! володію 2- роки!Двигун надійний 1.6МРІ!Телефон вказаний на першому фото!Комфортне,зручне,доглянуте,обслужене!Технічна частина без зауважень,кузов цілей без вм'ятин,шпаклі!Зрозуміло,що авто не нове,якісь мілкі камінчики пісок від коліс,але нічого критичного,кузов супер зберігся! Салон також охайний,чистий,не прокурений - не курю!За 2-роки від заміни до заміни ніразу не доливав мастило!Рівень один!Мастило 5w40.Є сервісна книга +TUV!Обслуговував на офіційному сто, є всі підтвердження- накладні виконаних робіт,що саме було зроблене,замінене по авто!Ходова- нові стійки,опорні стійки стабілізаторів,шарові ,термостат,в круг колодки тормознв,всі рідини,свічки бош,високовольтні провода та інше ,що було потрібно майстри замінили,ходова без питань.ГРМ 14000 тому оригінал+ помпа на фото вказав, є накладні.Масла ,фільтра 4000 тому.В коробці теж мастило в нормі перевіряли.Додатково встановив новий захист двигуна-коробки!Хороша музика 8-динаміків! 10- подушок безпеки!Датчик дощу,світла,круїз,клімат 2-зонний працює,холодить,бардачок холодильник,автозатемнення дзеркала заднього огляду,дотяжки вікон,обігрів дзеркал,електропривід дзеркал,та ще багато чого є в авто!Свіжа страховка!Літня гума майже нова!2-Ключа! Впевнений,що новий власник автівкою буде задоволений!Торг біля авто в межах розумного!
Продам авто,свіжо пригнане з Германії,зимня резина,сервісна книжка,двигун працює добре,авто варте уваги.робити нічого не потрібно.торг біля авто
гарний стан
Продам свіжо пригнаний з Німеччини Volkswagen Golf 6 2011 року. З надійним та економним двигуном 1.6 дизель . Автомобіль у відміному стані, кузов без сколів та корозії, салон чистий сидіння без плям, все працює ідеально. Замінено масло гальмівні колодки та фільтра. Кондиціонер заправлений. Комплектація Style! Ходова частина, щеплення, рульова в повному порядку, пробіг 227тис.
Авто в класному стані, зроблено мотор, тормоза в коло, газ4. Гниль та їржа, відсутні взагалі! Оформлення любе.
Авто в дуже гарному та доглянутому стані. По техніці автомобіль в гарному стані. Кузовні деталі без корозії. Авто сімейне, не шкодували коштів на обслуговування, гаражне зберігання авто. Додатково встановлено сигналізація та ГБО, також присутній другий ключ та комплект зимової резини на дисках. Можливо також спілкування через месенджери.
Авто в чудовому стані,перший власник,перша реєстрація.Чудовий технічний стан коробка не пинається двигун працює рівно масло не бере не димить.Усе як на фото.
Свіжо пригнаний з Німеччини в ідеальному стані Перша постановка 2015 р В оригінальному окрасі ,без сколів, подряпин . Є Сервісна книжка Замінено щеплення.Масла ,фільтра ,грм -замінені Новий акб 2 комплекти коліс 2ключі Салон в ідеалі.
+ Зимова резина 22 року Була заміна ГРМ 15000 тому Масла фільтра всі замінені 7 днів тому Розхід масла на 10000 км 200/250 гр Можливий обмін з моє доплатою
До вашої уваги свіжопригнаний автомобіль з Німеччини в гарній комплектації, з рідним пробігом 249 тис км. Всіма любимий 1.6 MPI. Мотор після капітального ремонту. По мотору була зроблена повністю головка, підкинули нові вкладиші, та поршневі кільця. Автомобіль не вимагає жодних капіталовкладень від нового господаря, по ходовій абсолютно нічого не грюкає та не стукає. Авто на оригінальних титанових дисках з гарною зимовою гумою. Авто має дуже гарну комплектацію, а саме: АВС, ESP, кондиціонер (заправлений), 4 склопідйомники, aux, usb, 2 комплекти ключів. Кожна кнопка працює! Жодних помилок по автомобілю немає! Екологія на місці. Супровід в сервісному центрі під час постановки автомобіля на облік. Торг присутній.
ПРОДАМ VOLKSWAGEN GOLF 4 1998 рік 1.6 бензин Механічна коробка передач 5-дверний хетчбек Синій колір Автомобіль у хорошому стані, доглядався та вчасно обслуговувався. Мотор після капітального ремонту, працює рівно та без нарікань. Машина повністю на ходу, вкладень не потребує Комплектація: ? Клімат-контроль (Climatronic) ? Електросклопідйомники спереду та ззаду ? Тюнінговані LED-фари ? Прямоточний вихлоп із приємним спортивним звучанням ? Комфортний та просторий салон ? Місткий багажник Присутній підігрів передніх сидінь Руль регулюється по висоті та по вильоту Дзвоніть:**********
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
автомобіль у гарному стані ходова без зауважень дет . по тел
Продам або обміняю з моєю доплатою на новіше авто бажано на електро Авто дружини. Друге в сімʼї ( на авто після 2011 ). **********
Продам власне авто пригнане з Німеччини в 2024 році. Я перший власник в Україні. Авто в хорошому стані. Двигун 1.6mpi BSE.Новий акумулятор. 2 ключі.2 комплекти нової гуми літо та зима на дисках. Обслужений.
Свіжо пригнаний з Німеччини Volkswagen golf, 2008 р.в. практичний та надійний сімейний автомобіль у відмінному стані. Оснащення перевіреним атмосферним двигуном 1.6 MPI - простой , економний та недорогой в обслуговуванні. Мотор працює рівно, без посторонніх звуків, масло не вживає. Коробка передач, та ходова частина без зауважень. Автомобіль розмитнений та сертифікований, готовий до постановки на облік на першого власника в Україні. Оригінальний пробіг, підтверджений сервісною історією. Кузов в хорошому стані , без корозії , рівний, доглянутий. Салон чистий та охайний , не затертий. Комплектація може включати : *Кондиціонер *Електро скло підйомники * Електро зеркала * АВS, ESP *Подушки безпеки * Бортовий комп'ютер * Круіз контроль Авто ідеально підходить як для міста так і для подорожей. Надійний варіант для тих хто шукає надійний та економний автомобіль . Вартий Вашої уваги! Питання по тел. **********
Машина в гарному стані, сів і поїхав. + Комплект літньої резини, нові чохли, коврики, аценкований кузов.
Авто на свої роки в дуже непоганому стані пригнав з Німеччини для себе в 22 році е сервісна книжка що машина обслуговувалась до 22 року на сервис на фото видно машина обслужена сів поїхав екологиї нема чек не світить оригінальний пробіг по машині багато чого робилось дзвонить розповім з машиною віддам зимову резину на сезон ще точно хватить е декілька косяків на фото видно на їх роботу готов скинути нема часу займатись більше часу проводжу на роботі дзвонить домовимся торг присутній але помірний
