- 223 тис. км
- Суми
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Сертифікат в наявності, готовий до постановки на облік!
-----Свіжопригнаний----- -----Авто у відмінному стані з рідним пробігом. -----6ст. мкп, круїз, клімат, підігріви, датчик світла, дощу, парктроніки (перед, зад) омивач фар. -----в рідній фарбі, без підкрасів, без рижиків. -----Всі стьокла оригінальні, ходова не стукає не грюкає, їде мягко. -----Мотор у відмінному стані, масла не бере, не димить, цепок грм замінено. -----Приємний розхід палива. -----Два ключа -----ЖОДНИХ ВКЛАДЕНЬ НЕ ПОТРЕБУЄ.
продам авто в гарному стані торг у капота резина нова по кругу
Продам авто в хорошому стані. Я перший власник в Україні. Пригнана з Німеччини. Машина комфортна , неодноразово їздила в Європу. Технічно все справно, авто обслуговувалося вчасно. Рік тому поміняли акумулятор. Також в комплекті віддам зимову резину 2025 року куплена. По кузову є сліди експлуатації (на фото видно) Реальному покупцю торг біля капоту.
Продам авто Volkswagen Golf V. Авто у відмінному стані. Все трудиться, їздила мама.
Volkswagen Golf VI 2012, 1.4 бензин. Автомобіль у хорошому стані, економний та надійний двигун. Кузов та салон доглянуті, технічно без зауважень. Все працює, вкладень не потребує. Комфортний та практичний автомобіль для щоденного користування. 2 власник Офіційний автомобіль Торг біля авто.
Перша реєстрація 2006 рік Без підкрасів Замінено масло, фільтри ГРМ
Продам власне авто Авто кожен день на ходу Замінено радіатори Помпа Ремні Масла та фільтра Новий антифриз Присутні нюанси по кузову За усією інформацією звертайтеся по телефону
Технічно справний автомобіль, кондиціонер працює, люк працює, ходова, щеплення двигун коробка в гарному стані.
Бажаю здоров'я. Авто тільки розмитнив, приганяв сам,замінив масло 5w40 ,резина хороша зимова. Всі питання по тел.
Продам автомобіль у доброму стані. Двигун та коробка автомат працюють рівно й надійно. АКБ та автошина — без проблем. Салон охайний, доглянутий. Документи в порядку, авто обслуговувалося вчасно. Автомобіль не потребує додаткових вкладень — готовий до експлуатації.
Дзвоніть відповім на всі питання.
Авто в непоганому,середньому стані,на ходу,кузов майже весь в рідній фарбі,пороги і днище супер,дуже збережені,авто останній час мало їздить потрібно обслужити!Має центральний замок,ел.склопідйомники,ел.люк,страховка є,переоформлення!
Щойно пригнана.Максимальна комплектація з клімат контролем, задніми парктроніками і підігрівами сидінь. Самий надійний та економічний двигун 1.4 MPI на який можна без проблем встановити газ. Вже розмитнена, та сертифікована, залишається тільки реєстрація на нового власника.Не фарбована, все скло рідне включаючи лобове. Дуже привабливий сріблястий колір з вкрапленнями металіку.Автомобіль приватний, купувався в сім'ї, стан просто неперевершений по усім параметрам, обслугований, доглянутий, збережений!!!За машиною дивилися, а не тільки їздили. Все детально видно на фото!!! Двигун, КПП, підвіска взагалі без жодних зауважень. Велика кількість фото для того, щоб ви мали можливість ретельно переглянути і чітко переконатися у стані авто, так що уважно переглядайте!!! Готовий до любих перевірок на СТО. Таких авто одиниці!!!
Продам авто в досить гарному стані 1.4 мотор 4склопідіймачі,кондиціонер заправлений місяць тому вся передня ходова зроблена кожна кнопка в машині працює є незначні нюанси по кузову без гнилі і рижиків,тонований в круг якісною плівкою
Терміново продам автомобіль в зв'язку потреби коштів,без торгу!!!Перекупів прошу не турбувати..Повністю КП ремонт мотора та підвіски всі розхідникі замінені.Лобове скло тоніроване хамелеон.Салон перешитий в темний колір.Авто їде всі 260 з 260 що на приборі....
авто пригнане в 2020 році з Німеччини. всі шість років авто в одного власника. кузов не фарбований, пробіг оригінальний (230 тис. км.), гарний стан кузова і салона. все скло по кругу рідне. стоїть газ 4-го покоління. авто обслуговувалось вчасно, вся історія обслуговування в Німеччині і в Україні. двигун простий атмосферний, два комплекта коліс. авто вартує уваги, каму потрібне для себе, в збереженому стані. За 3000-4000 не буде, це не той варіаннт, не витрачайте даремно свій і мій час. обмін не цікавить, тільки продаж.
Гольф 2010 з економним і жвавим мотором траса-6л.город 7-8.жл.дзеркала, АВС, парктронік передній і задній, кондер, підігрів дзеркал, центральний замок, антибукс, в хорошому стані, шестиступка коробка.
Авто варте уваги)
Авто обслужене сів поїхав без корозії один єдиний власник комплектація EDITION колеса R16
