- 260 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Сімейний автомобіль , все вчасно обслуговується . Був замінений ланцюг ГРМ, профілактика гальмівної системи, замінена шторка панорами . Машина в гарному стані , працює кожна кнопка , салон в хорошому стані. Машина була пригнана з Німеччини півтора роки тому я перший власник в Україні. В Німеччині було двоє власників . В комплекті два ключі та комплект зимової гуми .
Продаю Volkswagen Golf 4, пригнаний з Польщі у 2023 році. Авто в ДТП не було, серйозних поломок не мало. Обслуговувалось регулярно, по технічній частині все працює добре. Двигун і коробка без проблем, машина кожного дня на ходу. Комплектація проста, але практична: кондиціонер, електропакет. Це максимально зрозумілий і недорогий в обслуговуванні автомобіль. Ламатися тут особливо нічому, запчастини доступні, витрати на утримання адекватні. Є нюанси, які відповідають віку авто: по кузову є багато дрібних подряпин та коцки, також є пошкодження на бамперах. На кутах порогів є поверхневі рижики. Не працює задній лівий склопідйомник. Гума тільки зимова. Продаю, бо пригнав собі нову Ауді. Зараз авто використовується дружиною, тому продаж не терміновий. Майданчики, перекупи й пропозиції “заберу дешево сьогодні” не мають сенсу. Авто просте, живе і чесне. Кому потрібен недорогий у володінні автомобіль для щоденного користування - це хороший варіант, навіть найкращий у бюджеті до 4к.
Гольф 5 Універсал в відмінному стані (таких залишилось не багато) Двигун 1.4 САХА з турбіною Гарна комплектація Все працює ПАНОРАМА зі шторкою Готов на будь-які Ваші перевірки на СТО Переоформлення
Авто від першого власника,деталі по телефону.
Хороша машинка в добрі руки. На ходу кожного дня.Не бита і не гнила. Масла фільтра замінені.
У хорошому стані. Їде впевнено і довезе куди завгодно. Споживає мало. 6-7 місто. 5-5.5 траса. Взимку до 8л. Кондиціонер працює. Пічка гріє. Підігрів заднього скла, бокових дзеркал і заднього скла є, і сидінь передніх. Електропакет передній, ззаду ручка. Олія не їсть. Заміна кожні 7-8 тисяч (10w40). Є сколи та подряпини незначні, не полірувалася. Перефарбовувався капот, оскільки через мухобійку йому прийшла торба і ляда, оскільки знизу облущилася фарба, і минулий власник міняв ліве крило на оригінальне (фарбовано повторно). Скло все рідні, кузов у рідній фарбі. З нюансів: потрібно замінити гідрокомпенсатори. Звучать 'тррр' під час їзди. Решта з техніки в повному порядку, ходова ціла. Сів і поїхав. Володію майже два роки - пригод не було, з пункту А до пункту Б - без проблем. Довгі кілометражі по Україні пройдені відмінно. Стеля перешита минулого року. Лобове тоноване. Вітровики є. Фари відполіровані та в плівці, стоять міні лінзи лед і лед в туманках. Торг мінімальний.
Продаю volkswagen golf \ Сергій
Газ не вписаний нові задні амортизатори Тріснуте лобове скло потребує заміни лямбда зонда
Доглягнуте авто, всі деталі по телефону. На сайті відповідаю рідко, хто зацікавлений дзвоніть або пишіть у Viber, WhatsApp
всі вопроси по телефону.
Все працює, додаткових вкладів не потребує. Фари в плівці, кузов оброблен антикором. Шести ступінчаста коробка передач. В комплекті дві пари дисків, зимня гумма нова.
Продам авто в гарному стані, ходова без нарікань, двигун працює рівно, масло та фільтра замінені, салон чистий та доглянутий, клімат двухзонный працює, всі склопідйомники, електродзеркала(підігрів), сенсорна магнітола ( Bluetooth, USB, AUX, FM) Встановлене ГБО
Автомобіль Golf 1.4 в хорошому стані. Бензин . Механіка. 1999 року. В ДТП не була . Перший власник в Україні. Щаслива машина . Всі деталі по телефону 05******45 Наталя.
Продам авто,в очень хорошем состоянии. • Машинка полностью обслужена. • Для своих лет в идеальном состоянии • Есть пару моментов по ЛКП • Не ржавая не гнилая • Сделано всё с душой • Боле детально по телефону •
Додаткова інформація за номером телефона:
Продам Golf 5 комплектації Tour , по техніці все норм , нова ходова, кузов не гнилий, пороги дно арки цілі , але є моменти по ним . Двох зонний клімат контроль, круїз контроль, є парктроніки , гума літня Michelin , передні скло підйомники, на двигун можно поставити газ.Замінений Грм. Словом гарна жива машинка для міста Пишіть звоніть якщо є питання
Авто в дуже гарному стані,обслуговане,замінив ГРМ на 230тис/км. Гальмівні диски, 238тис/км. замінив мастило и всі фільтри. Встановлено ГБО 4го. покоління "Італия" Авто мае ювілейну комплектацію "Pacifik" мотор сухий мастило не бере.Є недолік по кузову задне ліве крило фото додаю.
