- 247 тис. км
- Здолбунів
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
фольцваген гольф 6, 2010 року, 1.4 бензин, 122 кінських сили.
Сімейне доглянуте авто, 1 власник в Україні, місто Полтава. Готовий до перевірок та огляду.
Знаходиться в відмінному стані як візуально, так і технічно.Ходова без зауважень, їде дуже збито.Більш детально телефоном. Максимальна комплектація
🚗 Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Automat Автомобіль у хорошому стані, повністю обслужений і готовий до експлуатації. Надійний та економічний дизельний двигун 1.6 TDI у поєднанні з автоматичною коробкою передач забезпечує комфортну та приємну їзду. По кузову автомобіль акуратний, салон чистий і доглянутий, без сторонніх запахів. Ходова частина без зауважень, двигун і коробка працюють відмінно. Комплектація: • клімат-контроль • круїз-контроль • мультируль • Bluetooth / AUX / USB • електросклопідйомники • підігрів дзеркал • парктроніки • датчики світла та дощу Дуже економічна витрата пального. Ідеальний варіант як для міста, так і для траси. Документи в порядку, будь-яке переоформлення. Торг біля автомобіля.
Продам гольф 2008р. в хорошому стані, все працює, 1.6 газ/бензин мотор MPI,газова заводська,розхід 9 газу по місту, вся ціла без дтп,без корозії.
Продам Volkswagen Golf 7. Офіційне авто куплене в Україні не пригонка. Звичайний 2 літровий супер економічний та наднійий двигун. Коробка автоматична. Стан автомобіля як нового 118 т. кілометрів рідного пробігу. Авто абсолютно ціле без ДТП. Таких автомобілів майже одиниці. ТО проходила вчасно с регламентом і по необхідності тільки на оригінальні запчастини. Автівка по техніці в повному ідеалі. В дуже гарному стані, безключова система доступу, старт стоп, навігація, мультимедія, камера заднбого бачення. Два ключи. Росхід по місту 5 літрів. Кондиціонер заправлений. Дуже гарна комплектація. В автівці впевнений на всі 100%. Детальніше розповім по телефону.
Продам авто, яке служить 2 авто в сім?ї. Авто в збереженому стані, максимальній комплектації. В автомобілі є Led щиток та велика магнітола з українськими картами. В такій комплектації автомобілей мало. В автомобілі встановлені фари ксенон. Торг присутній, все інше що встановлено в авто додатково розкажу по телефону .
Продам golf 6 2.0 TDi
Авто в гарному стані, кузов в рідній фарбі. Авто доглянуте, замінена вся ходова, тормозні диски з колодками, нові свічки накалу, замінив радіатор кондиціонера щоб двигун дихав, (хоча старий можна було не міняти), масла фільтра замінював кожні 8 т.км. Двигун працює добре, АКПП не питається, заправляють постійно дизель Puls на «ОККО» Також робив для себе: Перешивав карти, підлокітник Замінив ручку АКПП з підсвіткою Дефлектори вікон Накладки на пороги Реснички на фарах Дефлектори заднього скла Нова резина з титанам R18 Повністю обслужена, готова радувати нового власника))
Продаю власне авто пригнане з Європи. Без шпаклівки, дві деталі перелакеровувались. Авто має два ключі, замінена помпа та зроблена турбіна на 210 тисячах. Гарна комплектація, авто має мультикермо, 2 зонний клімат контроль, підігрів сидінь, систему стартстоп, парктроніки, автоматічні датчики світла та дощу. Вся електроніка працює. За детальною інформацією звертатися по телефону. Авто має сервісну книгу.
Продам своє авто в сім?ї майже три роки, в рідній фарбі,повністю обслужена,робить абсолютно все.Пройшла т.о на 27тис грн. 1тис км назад.Кондиціонер перед сезоном заправлений. Комплектація R-line зовні в середині також гарна є все необхідне. Пробіг рідний,прозорий і підтверджений. Два ключі, два комплекта коврів, зимова гума на дисках, сигналізація Pandora. Кого цікавить звертайтесь розповім детальніше.По факту другий власник. Купувалась в Берліні на наших номерах. Нічого не шилось,не красилось і т.д.
Весь в рідній фарбі Повністю обслужений ( замінено щеплення в зборі , комплект ГРМ , обслужена ходова , замінені тормозні диски , колодки , суппорта , перебраний генератор , спереду стоїть нова резина Dunlop 2025-го року та ще багато інших робіт проведено по авто ) Шкіряний салон Чорна стеля Нова мультимедіа Ксенонові фари Механіка 6-ст За всіма питаннями телефонуйте . Огляд в місті Львів
Продам авто Volkswagen Golf 5 Variant 2009р. 1, 6 бензин MPI. Хороша комплектація , Пригнаний з Німеччини, перший власник в Україні ! Самий простий, економний двигун з надійною 5-ти ступиневою механікою. Збережений салон, 10 подушок безпеки , електрорегулювання дзеркал, 4 стіклопідіймачі, кондеціонер, круїз-контроль, задні та передні парктроніки, регулювання сидінь по висоті та по вильоту, працює кожна кнопочка! Пройдене планове ТО , поміняне мастило , ремінь ГРМ мотор працює рівномірно, ходова збита! Кузов в гарному стані , весь в рідній фарбі ,пороги арки без корозії , по прибору кожний елемент кузова 90-130 мікрон, без шпаклі , без ДТП ! На авто стоять всі рідні стекла окрім лобового! Детальні фото скидаю в особисті повідомлення!
Продам власний автомобіль, другий власник по Україні. Машину завезли в 2019 році. Технічно справна. - камера - блютуз мультимедія - колонки в 4 дверках - перед та зад парктроніки - автосвітло та інше. За додатковими питаннями пишіть або дзвоніть
Продається авто Volkswagen Golf 2013 року 1.6 дизель на автоматі. Стан авто в дуже хорошому стані має незначні підкраси. Двигун працює без нарікань, АКП DSG працює плавно без ривків. Витрата пального по місту 5.7-6 траса 4.2-4.7 На 250 тич. замінено комплект ГРМ з електричною помпою, масла фільтра, а також масло в АКПП! За детальною інформацією телефонуйте за цим номером
Продам автомобіль в гарному стані з бензиновим двигуном 1.6 МРІ (мотор робить рівно, не димить). Автомобіль у гарному технічному стані. По ходовій частині і електриці питань не має. Кузов рівний, без корозії. Чистий збережений салон. По комплектації: 2-х зонний клімат контроль (заправлений, холодить добре), мультекермо, круїз контроль, підігрів стекол а також електрорегулювання. По колу всі рідні стекла. Замінено масло і фільтра на 250 тис. Сервісна книжка, 2 ключі.
Автомобіль в гарному стані. Обслуговування за регламентом. Мотор та коробка працюють без зауважень по машині нема ні 1 ошибки. 3 тижні тому було замінені масло в двигуні і всі фільтра.Кузов цілий без корозії без одного прикраса по кузову вигляд має. Салон чистий і приємний, по електриці все працює. Вкладень не потребує. Уже оді та добру літню гуму. Можу бути не на зв’язку пишіть телеграм чи вайбер.
Машина у гарному стані,сів і поїхав Є нюанси по кузову зроблено т/о 100 км назад Машина пригнана с Європи є офіційна книжка! Пишіть дзвоніть буду рідний відповісти на ваші запитання)
