- 167 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Продам своє власне авто , я другий власник , машина офіційна ( купувалась в Києві ) , машина в ДТП не була . Продаж авто у зв?язку з зміною авто , машина до продажу не готувалася ( продаю як є ) по техніці зауважень немає ( із того що треба зробити ніяк руки не дійшли , є запотівання двигуна ) питання по керму - до мене їздила жінка з прикрасами на пальцях ( якщо критично можу усунути ) питання по порогу - таким авто купляв , питання по ЛКП - є сколи , сліди експлуатації авто ( не усував нічого , на фото так як є , якщо критично можу усунути) . В цілому по авто питань немає , їздить кожен день . Із останніх ремонтів заміна радіатора кондиціонера , ремінь ГРМ і помпа були замінені на 150тисячах . Аргументований торг. присутній . Авто площадки та мамині авто бізнесмени не турбуйте і не гайте мій час
