- 243 тис. км
- Володимир
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Гольф 7, 2016 6-ти ступка, механіка пригнана з Чехії. У користуванні в Україні 2021 р. Все чудово працює, замінено ГРМ і помпу, радіатор кондиціонера і підвіска. Всі деталі за телефоном
Гольф 7, 2016 6-ти ступка, механіка пригнана з Чехії. У користуванні в Україні 2021 р. Все чудово працює, замінено ГРМ і помпу, радіатор кондиціонера і підвіска. Всі деталі за телефоном
Продам авто , в гарному стані ! Всі питання по телефону
Сімейне економне авто, стан добрий, продаю з двома комплектами резини на дисках (вистачить мінімум на 1-2 роки експлуатації автомобіля), встановлена сигналізація StarLine, решту деталей по телефону, Віталій
Економний автомобіль в хорошому стані. Розхід: місто 6-7,траса 4,5-5 л. Люк- панорама,коробка переключається плавно. Замінено ремінь грм,помпа,антифриз,4 нові форсунки(чеки в наявності). Кузов оцинкований.Фарба рідна.
Авто в хорошому стані, покрите антидощем та у твердому воскові. GTI салон у хорошому стані, датчик дощу, тиску в шинах, датчик світла, підігрів передніх сидінь. Оригінальна задня камера, максимальна мультимедія. Задня лед оптика та передня з поворотними механізмами. Заміни оливи раз в рік так як на рік машина проїжджає 5-6 тис. км. Ремень замінений на 190 тис. Машина повністю обслужена, задні колодки замінені, переклеєне скло фар 300 км тому. В комплекті зимова резина в хорошому стані. Літня резина нова Michelin Pilot Sport 5 та оригінальні GTI диски. В ДТП не була та крашених елементів немає. На пробігу 200,000 замінений мехатронік в зборі, замінено масло в коробці передач, вартість мехатроеіка в зборі 1500$ з роботою Зроблено Шумо-вібро ізоляцію задньої четверті та всіх чотирьох арок, шумоізоляція всіх пʼяти дверних карт. Переобладнано світло з бі-ксенона на бі-лед. Зроблено тонування задніх стопів. Чорна стеля, замінено багато елементів по салонові. Диски в дуже хорошому стані без бардюр. Капот заклеєний в броне плівку. Мультимедійна система RNS-510. Дзеркало заднього вигляду з авто затемненням. Підігрів дзеркал. Замінені поворотники на динамічні. Освітлення в салоні замінено на led освітлення. Автоматична корекція фар. Встановлена Sheriff сигналізація. Всі чеки по роботі по машині в наявності. Машина в одній сімʼї більше 5 років, робилась переписка з одного члена сім’ї на іншого. Новий акумулятор. Все працює справно. Є омивач фар. Встановлений заводський спойлер на багажник. Бокові дефлектори на задньому склі.
продам фольцваген гольф 7 2016 р.в., автомобіль куплений у 2021 році (я перший власник). Машина на ходу та готова до будь-яких перевірок, всі розхідники мінялися вчасно та не шкодувалося на це грошей, каталізатор на місці, пробіг реальний. В автомобілі гарна комплектація. Присутній розумний торг. Автомобіль знаходиться в Тернополі.Для детальної інформації дзвоніть за номером **********.
Комплектація MATCH 1.6 MPI бензин самий простий і надійний мотор круїз контроль підігрів сидінь спереду електросклопідйомники спереду монітор тиску в шинах Ідеальний стан Детальна інформація по телефону Свіжо пригнаний з Німеччині
Всім бажаю козацького міцного! Golf 5 Gt sport 1.4 tsi 140 к.с. Технічно без зауважень їде бодро. Компресор працює турбіна дує. По кузову є не значні сліди експлуатації. До продажі не готував. Пригоняв собі рік тому з Німеччини. Ходова перебрана, двигун обслужений, потолок перетягнути в чорний колір.
Volkswagen Golf 6 2010p 2.0 TDI (103kw) Автомат 6ст Авто в хорошому стані на свій вік По кузову має вид є незначні недоліки Салон в гарному стані не затертий Технічно без зауважень обслужений Мотор працює чітко їде дуже бодро Щойно замінено масло і всі фільтра Автомат працює чітко без нюансів Ходова збита без стуків чи скрипів Нові задні супорта і колодки вкруг Жодних помилок по електроніці Кодниціонер уже заправлений Дуже класна комплектація Кожна кнопка і функція працює Гарні диски R17 на літній резині Любий вид переоформлення Любий сервіс та перевірки Більше інфи по телефону Мінімальний торг
Свіжо пригнаний з Німеччини в ідеальному стані, Golf Vl, велика комплектація, з оригінальним пробігом, двигун 1.4 МРІ, дуже економний і надійний в експлуатації.
Продам свіжо пригнаний гольф с Німеччини,з надійним двигуном 1,4 tsl caxa стан автомобіля ідеальний, ланцюг грм замінено ,кондиціонер працює
Чудовий сімейний автомобіль ,вместимий,економний 5.5 змішаний цикл .Поміняно ГРМ 205 тисяч мастило і замінники 217 тисяч авто в доброму технічному стані не гремить їди плавно в салоні тихо,мастила не бере,салон збережений все працює.Є незначні пошкодження по фарбі але і ціна розумна.Продаєтся у звязку з виїздом за кордон.
Машина в хорошому стані, гаражне зберігання, салон чистий.Більш детально по телефону!
Пропоную до уваги VW golf 7. Реально живенький універсал. Хто шукає саме таке авто , пропоную звернути погляд!!! З останнього ,що робили ( заміни комплект щеплення Sachs) . Екологія на місці ,що свідчить про чесний пробіг!!! Всі роботи виконувалися вчасно! З мінусів,є корозія на правому порозі (на це зроблю знижку) . Все інше, норма, помилок не має взагалі ....Кого зацікавило, телефонуйте. Всім тихих днів та ночей!!!! Слава Україні!!!
Пригнаний з Німеччини. В Україні один власник.Авто в хорошому стані. Коробка передач механічна, об'єм двигуна 1,6куб. м бензин/газ, Газова установка встановлення у Німеччині.
Автомобіль в хорошому стані - парктронік по колу - traction-control - помічник паркування (продольна) - панорамний дах з люком - спереду спортивні сидіння (ковші) з підігрівом та з ручним регулюванням (дуже комфортні) - 2-х зонный клімат - бокові дзеркала з авто підігрівом - дзеркало заднього виду з авто затемненням - датчик дощу - датчик світла - противідкатна система - система охорони - іммоболайзер - 16-е колеса зимня резина Масла, грм мінялось 2тис. назад Зимова резина, Колодки перед 70% разом з дисками Закордоном обслуговувалась в офіціала, є всі записи він покупки авто Що робилось: Було замінено ГРМ комплектом разом із маслом в АКПп Оригінал Wag і мастилом в двигун liqui moly Зад колодки нові Водяна помпа електрична була замінена Корпус масляного фільтра також замінено НОВИЙ ДЕМПФЕР 100км назад замінено Таккож можу кинути доп. фото
Машина на ходу їде через день,технічно справна , резина зимова Ханкок , дзвоніть пишіть
Машина в хорошому стані обслужена.Грм поміняно комплектом на 204 тис.Всі рідини поміняні:масло,тормозна житкість,антифриз,по ходовій все добре, не димить заводиться добре що зимою що літом.кондиціонер холодить.по електриці все працює.доклав магнітолу на андроїді дві камери перед зад(250дол.)Дві пари ковриків зима_літо.Дві пари коліс зима_літо титани що літо що зима.Обезшумлені чотири дверки,капот і багажник.Музика хороша.Два ключа запалення.Люба перевірка на сервісі або компютерна.Присутня сервісна книжка до пробігу 186 тис.Автоплощаткам не турбувати.
Безмежно практичне і універсальне авто, яке поєднує в собі компактність та місткість, економність та драйв, простоту та комфорт і ще багато здавалось би несумісних якостей :) Я третій реальний власник (формально їх більше, через перереєстрації між членами сім'ї попереднього власника), авто в моєму володінні майже півтора роки. За цей час авто було приведено до ладу і замінено: - зчеплення та махових (тому продаю трохи вище ринку) - задні амортизатори, опори та суміжні деталі - ліву зовнішню "гранату" - передні сайлентблоки - свічки запалювання - гальмівну рідину - захист правого переднього гальмівного диска - мастило та фільтри за регламентом Попередній власник замінив комплект ГРМ приблизно на 120к пробігу та гальмівні диски і колодки на 90к Більшість робіт виконувались в дилера або на хорошому СТО, на "гаражах" авто не бувало. Звісно, не без недоліків: - передній та задній бампери фарбовані, а після того трохи подряпані (маю дуже необережних сусідів) - вирішив не фарбувати ще раз, деякі пошкодження просто заполіровані а деякі залишені як є - правий поріг в області задніх дверцят шпакльований і фарбований попереднім власником після наїзду на паркувальну кулю (професійно виправлено, помітити неможливо) - на капоті і на лобовому склі можна помітити декілька невеличких сколів, а по решті кузова мікроподряпини - сканер помилок іноді показує пропуски запалювання, але ні дилер ні інше СТО не змогли це підтвердити чи знайти можливу причину, тому теж залишив як є Є два комплекти шин (як літній так і зимовий проїздять ще мінімум один сезон) та два комплекти ковриків Причина продажу - для мого сценарію використання значно краще підійде plug-in гібрид (з радістю розгляну на обмін Golf GTE або Audi A3 без ДТП) Торг можливий, але попрошу так званих "автобізнесменів" ( перекупів) поекономити свій і мій час, і замість того щоб дзвонити з пропозиціями типу "заберу за 12 завтра" знайти собі суспільно корисну роботу а не бути непотрібною прокладкою на ринку вживаних авто
