- 290 тис. км
- Дрогобич
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам хороше і надійне авто. Вкладень не потребує Більш детально по телефону.
Продам хороше і надійне авто. Вкладень не потребує Більш детально по телефону.
Машина на ходу. Ходова та гальма в порядку. Заводиться без проблем. Основніr нюанси: кузов гнилий (дивіться фото), перша передача вмикається важко, мотор не тримає холостих, (глохне на передачі), ручник не тримає, механізм багажника відсутній. З машиною віддаю інші пасажирські двері, комплект молдингів та літню резину на дисках.
продаж не терміновий. авто технічно повністю справне. віддам ще 4 зимових колеса.
На повному ходу , після невеликого дтп!
Продається авто, за деталями по телефону
Продаю надійне та містке сімейне авто в кузові універсал. Машина на повному впевненому ходу, використовується щодня для поїздок на роботу та у справах (стабільно проїжджає по 10+ км щодня). Двигун та паливо: працює на газу та на бензині (економна в експлуатації). Масло від заміни до заміни двигун взагалі не бере (доливати не доводиться). Технічно обслужена: Щойно замінено всі фільтри. Встановлено нові датчики температури двигуна та новий лямбда-зонд. Також повністю обслужений газовий редуктор. Ходова частина: повністю перебрана, нічого не гримить і не стукає, їде м'яко. Літня гума у гарному стані, взута на красиві оригінальні легкосплавні диски . У комплекті є оригінальна докатка. Великий місткий багажник, встановлено фаркоп. Усі вікна затемнені тонуванням, функціональний електролюк. Автомобіль не новий, тому присутні нюанси за віком. Є питання по коробах та дверях — пішла корозія. На їзду та безпеку не впливає, але за бажанням потребує косметичної уваги. Я є власником автомобіля. Машина повністю чиста по документах. Продаж виключно з переоформленням, без проблем можемо оформити договір купівлі-продажу через додаток «Дія».
Продам golf 2 gti 16v. Мотор 1.8 інжектор, є газ 4 покоління. Машина повністю переварена й покрашена, є гідропідсилувач, також є літня резина на (тітанах), а зимова (штанповках). тормозні колодки, як з переді дискові тормоза, так і заду. Більше розкажу по телефону хворіть на вайбер, бо знаходжусь закордоном, реальному покупцю буде торг. В машину вкладено багато грошей і сил. Продаж бо знаходжусь закордоном, машина стоїть ніхто неїзде.
Всі питання за номером телефона технічно справний на ходу сів поїхав.
Гольф на автоматі, на повному бойовому ходу. Мотор шепоче (як на газу так і на бензині), коробка переключає так як потрібно. Є центральний замок з ключа. По кузову переварені пороги, дно без дірок. Чудова машинка щоб навчитися їздити, також цілком підійде для економної повсякденної їзди. Повний бак бензина у подарунок)) Переоформлення любий вид, з документами порядок.
Третє авто в родині їздили дуже мало ,встановлений газ!авто економне
У продажу легендарний Volkswagen Golf 1988 р. 1,6 газ/бензин. Авто в хорошому стані, шустра і дуже економна! 8л газу на 100км по мiсту. Масло фільтра, ремені, система запалювання замінені, АКБ 80Аh новий Двигун і кпп часики. Електрика вся працює до останньої лампочки і кнопочки, навіть оригінальна висувна електроантена) Пічка працює відмінно. Салон збережений і доглянутий. Два комплекта гуми, зимова нова. Ідеально підійде для ЗСУ, молоді, для роботи, рибалки, або як перший навчальний автомобіль. Новая страховка! Власник.
продам авто в хорошому стани ничого робити не треба сив пойхав якщо питаня звонить все розповим телефон **********
Продам авто, технічно все справне, економне, пробіг оригінальний ГРМ замінений, фільтра замінені з маслом, по ходовій все ок 4 склопідйомника Круїз контроль Підігрів передніх сидінь Підігрів дзеркал Два комплекти резини на дисках Запаска
Продам Volkswagen Golf дизель, технічно авто в чудовому стані, вкладень не потребує. Ходова повністю і топлевна зроблена. ГРМ і рульове поміняні. Мотор працює чудово. Варити нічого не потрібно, усе ціле. Зимова резина на 14. За додатковою інформацією звертатися за номером ********** Сергій.
Продам автомобіль на ходу. Стан кузову під ремонт, порогів немає взагалі, дно також потребує ремонту. На ходу сидіння не випадає, але варити дно все одно бажано. Технічно двигун 1.8, газ/ бензин, працює як на газу так і на бензині. Іноді проскакує стартер, але в цілому запускає нормально. Двигун не димить, не троїть, працює рівно. КПП 5 ступка, не вибиває, щеплення в гарному стані. Встановлена сигналізація, центральний замок, ЛЕД світло, є музика, електро дзеркала, гідро підсилювач керма, а також повністю робочий кондиціонер. По ходовій частині в цілому приємна машина, окрім сайленблока заднього ричага, він точно під заміну. Резина в гарному стані, залишок близько 6мм. Переоформлення або доручення. Страховка дійсна.
Машина в повній бойовій готовності! Кузов цілий без дірок і рижиків, працює як на бензині, так і на газу (вписаний в тп), інжектор після ремонту і налаштований найкращими карбюраторниками міста (на Кагарлицький 13), замінили помпу, саксофон і антифриз, свіжа масло і маслофільтр, нові замки дверей і бардачка, ходова перебрана (нові подушки (саленблоки) задньої та передньої підвіски, нові кінцевики, пильники), їде м'яко, нічого не стукає, не гримить, новий насос омивача, новий радіатор і фільтр пічки, не димить, масло не бере, кпп справна, ручник і гальма звір (новий головний гальмівний циліндр), є сигналізація, гарне світло (нові передні ледлампи), укомплектована нова свіжа гума (всесезонка Rosava 4,5 сезону), дуже економна витрата 5л/7/100км, музика, електрокрісло шофера, переоформлення 100% (можна і за довіреністю), все робив для себе, на даний момент вкладень не потребує!
Golf 3 Variant(універсал). 1.6 інжектор,зелений 1997р. Електропакет,кондиціонер,гідропідсилювач.Я власник. Двигун,ходова-супер.З мінусів-днище підварити,заправити кондиціонер(при потребі)
