- 105 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
!!!ТЕРМІНОВО!!! Машина на ходу! Потребує мінімальних вкладень! Знаходиться Київська обл. с.Данилівка
!!!ТЕРМІНОВО!!! Машина на ходу! Потребує мінімальних вкладень! Знаходиться Київська обл. с.Данилівка
На ходу треба поміняти щепленя з переоформленям можливий обмін на Транспортер_3 дизель можна неробочий стан
Один владелец. Наличие фаркопа. Ноаая летняя резина. Лед. освещение. Коробка и мотор не вскравались.
Авто на повному ходу мотор після кап ремонту ходова зроблена дно переварена засмолене всі запитання по номеру телефона можливий обмін з моєю доплатою або планомірний перегляну всі варіанти
Все в оригіналі,моновприск1.8 бензин. Нові пружини,нові підшипники,нові шрузи,повністю нова ходова,замінені всі салінбдоки. Продається,тому що син їде вчитись за кордон.Не гниле,робилась гбц. Гума зимова у комплекті. Продаж не смішна.Хто хоч раз реставрував старий автомобіль,знає,що це таке. Хто придбає,не пожаліє. Ремонтопригодна,надійна,сполеглева.
Авто на ходу. 1.9тді .Все працює,але потрібні зварювальні роботи.Деталі по телефону. Торг біля авто.
Машина в хорошому стані Їде добре Варене днище Варені стакани Нові пороги Зроблена ходова Присутня музика
Авто в нормальному стані гнилі немає постійно на ходу на свої роки машина в доброму стані тел
Автомобіль на ходу.В комклекті є додатковий мотор, дверка, 4 запасеі колеса.Всі деталі по телефону Олександр
Нет радиатора, мотор и коробка в хорошем состоянии.
В хорошому стані
Продам авто на кожен день сів поїхав, новий акумулятор, магнітола, колонки, нові стойки передні, комплект гуми зимньої з дисками, мотор масла небере.
Продам Golf 2 1991року випуску,1.3 і бензин повний інжектор,312 тис.км оригінального пробігу.Авто в гарному стані,вкладень не потребує.Замінена повністю вся ходова, масло в коробці та двигуні,новий ремінь ГРМ і помпа Передні стійки пружини відбійники новий акумулятор... Готова до перевірки на любих СТО.Тільки переоформлення.Детальніше по телефону.Встановлені центральні замки, сигналізація,поліпшене світло.Солон чистий доглянутий не прокурений.Авто в моєму користуванні більше 16 років. Рижиків по днищу і кузову немає Зимова резина на дисках. Два комплекти дисків покрашені порошковою фарбою.
