- 223 тис. км
- Брусилів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто на повному бойовому ходу.Більше інформації за телефоном
Продам авто на повному бойовому ходу.Більше інформації за телефоном
Продам гольф3 . Авто в справному стані ,на ходу . Було замінено ,масло,фільтра,радіатор,помпа ,антифриз. Також стартер після ремонту.за 1000 не буде. Всім вдалих покупок та продаж. Дзвоніть домовимся
Продам власне авто. Машина в хорошому технічному стані, багато чого було зроблено, по кузову є моменти. Кого цікавить дзвоніть, пишіть. Торг присутній
Продам хороший автомобіль. Багато чого замінено. Газ вписаний. На титанах нова резина. На даний момент змінено балон на таблетку. Та встановлені фари Hella black GOLF IV LOOK.(на першому фото видно. Встановлена хороша музика. За деталями телефонуйте. (На ватсап, або телеграм за вказаним номером)
Продаємо своє авто. Гаражне зберігання, зимою ні разу не підвела. Надійне авто
Продам живого гольфа,весь пофарбований,крім криши,вскритий бараником Вписаний газ,але не стояв Весь обслужений по електриці,всі датчики робочи Також по карбюраторі,новий фільтр Хороша вся стоїть однакова зима Лобове ціле,закриваєця Є пару мелочей,не маю часу зробити Салон збережений,не прокуряний Маю додатково відео,можу скинути всього авта Переформляєця
Надійний старенький товариш . Мотор гарно собі працює. Бадьоро їде.
1.4 літра 16v, газ/бензин, газ вписаний. Технічний стан дуже гарний для своїх років, замінено ремінь ГРМ 25 тис км назад, всі необхідні деталі замінені. Замінено щеплення, сайлентблоки передні і задні, пружини, тормозні колодки в круг, головний тормозний циліндр, рульова рейка, гідропідсилювач, радіатор охолодження, поміняна вихлопна труба, бензонасос, подушки двигуна. Салон в гарному стані, нічого не порвано, потолок у відмінному стані, коврики ЕВО, встановлено потужну акустику і фірмовий магнітофон Sony з Bluetooth, USB, AUX та NFC. Кузов повністю оновлений фарбою без шпакла, замінені всі навісні елементи через ржавчину(капот, кришка багажника, крила, пороги, петлі, двері) днище оброблено від корозії. Нові залізні 16-дюймові диски, оригінальні ковпаки, резина Good Year. Почав піддимлювати мотор, на сто сказали скоріш за все маслоз'ємні ковпачки або кільця. Ціна 4000-8000грн. Або є бу мотор з гарантією за 13000грн. Часу займатись машиною нема, тому продаю як є, на ремонт мотора скинув по максімуму 300 доларів, тому ціна з рахунком цього.
Авто в доброму стані. Дно в ідеальному стані так як і пороги. Працює що на газу що на бензині, хороша зимова резина. Продаж з повним переоформленням. Більше інформації в повідомлення або по телефону
1.8 моноінжектор. КПП 5ст. Один власник з 2005 року. Торг мінімальний.
Вітаю всіх! Хочу продати своє авто в хороші руки — Volkswagen Golf 2. По авто 1. В автомобілі 16 тисяч кілометрів тому, був проведений капітальний ремонт двигуна. 2. Доопрацьовані задні гальма, встановлені дискові гальма з гольф 3 (також були перебрані всі супорти и замінені диски з колодками) 3. Була заміна рульової рейки (Meyle) і також була заміна рульових тяг, накінечників, шарових і сайлентблоків у важелях (сайлентблоки Lemforder, шарові і накінечники TRW) Но вона почала трішки підстукувати, но віддам з авто перебрану на заміну (заводську, перебрану) 4. Також був капітальний ремонт стартера і одразу генератора. 5. Була виконана заміна свічок запалювання (NGK) і високовольтних проводів (фірму не пам?ятаю але дуже гарна) і так само замінена котушка запалення (Bosch) і кришка, бігунок трамблера) 6. Був ремонт самого моновприску і заміна форсунки паливної (не плутайте з карбюратором ??) 7. Машина при мені не була у ДТП ( не так давно, замінили задню панель і пофарбували і так само водійське крило) (фото що було до цього, скину особисто у вайбер або телеграм) 8. Стоїть нова зимова гума Leao 195/55/15 (колись зачепив бордюр, на водійському є боковий поріз, але все зроблено), гарні італійські диски R15 (віддам нову літню гуму 195/55/15, покатався на ній минулий сезон) 9. Є питання по коробці ( з хрусткітом буває вмикається друга передача) з авто віддам новий комплект зчеплення Sachs!!!! і як домовимось по ціні ще и придбаю кпп з гольфа 3) 10. Є недоліки по днищу кузова (невеличка дірка під подійскими ногами і так само у пасажира (болячка цих машин) 11. Стоїть добра акустика (Процесорний магнітофон Kenwood, передні динаміки Dynamic State з піщалками, задні овали Kicx PD 693) Все ставилося абсолютно нове!!! ? 12. Стоїть ГБО 2 покоління, не вписане в техпаспорт Пероформлюємо через Дію (бо власник за кордоном) Номер власника (Вайбер і Телеграм) (63) 802 94 Андрій (все розповім за авто) ПРИДБАВ КПП, ТРЕБА ВСТАНОВИТИ!!!
продам свою машину у доброму стані їздить кожен день усе працює добре за детальною інформацією звертайтесь за телефоном
