- 333 тис. км
- Костопіль
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам надійне авто на ходу мотор недимить економний двигун 1,3 бензин 6л,100 км коробка ходова в дуже доброму стані нова ризина всі питаня по телефону
Продам надійне авто на ходу мотор недимить економний двигун 1,3 бензин 6л,100 км коробка ходова в дуже доброму стані нова ризина всі питаня по телефону
Продам Golf 3 1.8 газ бензин 1998р , по машині все супер сів і поїхав , не гнила пороги цілі , поміняний ремінь грм,помпа,антифриз,масла,фільтра,зроблена пічка дуже добре гріє , стоять нові лед лампи світло дуже гарно світить, по ходові теж все супер нічого не стукає,газ вписаний в тех паспорт , машина переоформляється по документах все супер , стоїть нормальна резина , детальніше по тел **********
Машина в технічно гарному стані. По кузові є сліди користування, невеликі царапинки. Є кондиціонер. Сів і поїхав. Кожен день на ходу.
Продам авто на повному бойовому ходу.Більше інформації за телефоном
Продам гольф3 . Авто в справному стані ,на ходу . Було замінено ,масло,фільтра,радіатор,помпа ,антифриз. Також стартер після ремонту.за 1000 не буде. Всім вдалих покупок та продаж. Дзвоніть домовимся
Продам власне авто. Машина в хорошому технічному стані, багато чого було зроблено, по кузову є моменти. Кого цікавить дзвоніть, пишіть. Торг присутній
Продам хороший автомобіль. Багато чого замінено. Газ вписаний. На титанах нова резина. На даний момент змінено балон на таблетку. Та встановлені фари Hella black GOLF IV LOOK.(на першому фото видно. Встановлена хороша музика. За деталями телефонуйте. (На ватсап, або телеграм за вказаним номером)
Продаємо своє авто. Гаражне зберігання, зимою ні разу не підвела. Надійне авто
Продам живого гольфа,весь пофарбований,крім криши,вскритий бараником Вписаний газ,але не стояв Весь обслужений по електриці,всі датчики робочи Також по карбюраторі,новий фільтр Хороша вся стоїть однакова зима Лобове ціле,закриваєця Є пару мелочей,не маю часу зробити Салон збережений,не прокуряний Маю додатково відео,можу скинути всього авта Переформляєця
Надійний старенький товариш . Мотор гарно собі працює. Бадьоро їде.
1.4 літра 16v, газ/бензин, газ вписаний. Технічний стан дуже гарний для своїх років, замінено ремінь ГРМ 25 тис км назад, всі необхідні деталі замінені. Замінено щеплення, сайлентблоки передні і задні, пружини, тормозні колодки в круг, головний тормозний циліндр, рульова рейка, гідропідсилювач, радіатор охолодження, поміняна вихлопна труба, бензонасос, подушки двигуна. Салон в гарному стані, нічого не порвано, потолок у відмінному стані, коврики ЕВО, встановлено потужну акустику і фірмовий магнітофон Sony з Bluetooth, USB, AUX та NFC. Кузов повністю оновлений фарбою без шпакла, замінені всі навісні елементи через ржавчину(капот, кришка багажника, крила, пороги, петлі, двері) днище оброблено від корозії. Нові залізні 16-дюймові диски, оригінальні ковпаки, резина Good Year. Почав піддимлювати мотор, на сто сказали скоріш за все маслоз'ємні ковпачки або кільця. Ціна 4000-8000грн. Або є бу мотор з гарантією за 13000грн. Часу займатись машиною нема, тому продаю як є, на ремонт мотора скинув по максімуму 300 доларів, тому ціна з рахунком цього.
Авто в доброму стані. Дно в ідеальному стані так як і пороги. Працює що на газу що на бензині, хороша зимова резина. Продаж з повним переоформленням. Більше інформації в повідомлення або по телефону
1.8 моноінжектор. КПП 5ст. Один власник з 2005 року. Торг мінімальний.
