- 220 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.9 л.
- Не вказано
Авто в хорошому стані Всі питання по телефону!!!
Гольф 4 2.00 бензин/газ на автоматі Стоїть нова газова установка Ходова вся зроблена Стоїть новий акумулятор Автомат переключає плавно без пінків Пере шитий салон також карти Масла фільтра міняв місяць тому Також стоять нові свіче катушка По моторі також питань не має Є не значні царапини на фото видно Даю в комплект запаску домкрат Переоформлення ТІЛЬКИ через дію або мрео
Продам Volkswagen Golf 5 з перспективою відновлення. Авто потребує ремонту: кузов і деякі вузли потребують уваги, але двигун і коробка в робочому стані. Чудовий варіант для тих, хто готовий вкластися та повернути машину до життя. Телефонуйте — розповім детальніше. Так буде зрозуміліше, що є шанс її відновити. **********
Volkswagen Golf 1.6 Доглянутий, надійний і комфортний автомобіль у чудовому технічному стані. Багата комплектація: 4 склопідйомники, клімат-контроль, Bluetooth. аудіосистема. До авто ставилися дуже дбайливо.
За детальною інформацію звертайтесь у вайбер або у ватсап ( находжусь за кордоном) Є всі чек листи по роботі. Кузов без ржавчин, нічого не вирізалось, не шпаклювалось і т.д все рідне
Продам гольф 4, машина у відмінному стані, замінена вся ходова частина включаючи стійки та пружини, стоїть магнітола з камерою заднього виду, титани на 16, підігрів 2-х сидінь,також стоїть обвіс,була проведена діагностика електроніки усунуті всі недоліки, зроблено габарити під «американку», машина була пригнана з Литви 11.21 є всі документи з кордону, я по суті перший власник в Україні. З мінусів треба зробити розвал сходження після заміни ходової. Всі подробиці по WhatsApp
Авто в дуже гарному стані Збережений кузов і салон Замінено ГРМ масла і фільтра БЕЗ ТОРГУ !!!
Технічно завів поїхав, Мотор масла не бере,турбіна свіжа! По кузову є нюанси! Все інше по телефону
Авто технічно в гарному стані, по мотору коробці немає питань, зроблена ходова, замінено тормозні диски та колодки. Газ/бензин. Клімат, підігрів сидінь, датчики світла та дощу, парктрогік, два комплекти резини.
продам гольф досить економний та надійний в сім'ї майже три роки по машині зроблено : замінений єгр ремінець грм помпа натяжитілі ролики ремінець генератора дросельна термостат перебраний стартер замінені тормозні диски і колодки в круг залитий свіжий антифриз та гальмівна рідина, є недолік на лівому крилі , на швидкість не впливає 😂 на фото автомобіль мокрий тому схоже що зліз лак , більш детально по телефону)))
Продам фольцваген гольф 6 2010 рік. Приганяв у 2019 році для себе. Двигун, коробка в порядку. За ходовою все гаразд. За 4 роки багато чого змінив, переважно по ходівці. Проблем із машиною не було, не підводила. 4000 тому поміняні всі фільтри та масла, колодки передні, свічки іридієві. Їжджу щодня. Мотор надійний саха, олії не жере, турбіна дме відмінно. Андроїд магнітола. Кондер працює. 10 подушок безпеки. Датчик світла датчик дощу. З обліку знімається, продаж із переоформленням. Торг біля капота. По телефону не торгуюсь
У дуже хорошому стані, ЛКП - супер. Пригнано з Німеччини, іржі немає. Масло в коробці замінено. Встановлені доп. протитуманні фари та звук з магнітолою. Обслужено повністю. Не потребує вкладень, сів і поїхав.
Кузов у нормальному стані для свого року. Салон охайний, не прокурений. Авто економне, зручне для міста та траси, ідеальний варіант як перше авто або на кожен день. Колеса: диски, зима + літо 📄 Документи в порядку, переоформлення без проблем.
Гольф 5,2005 року,бензин 1,4.Пригнаний з Німеччини,розмитнений у 2023 році.Авто їздило 1 рік по Україні(дівчина на роботу і назад)і 1 рік по Європі. ГРМ,фільтра,масла замінено. Відреставрована гальмівна система, Замінено пороги.Кондиціонер/пічка працюють,ремонтувалась до ідеалу електрика.Скло підйомники,підігрів дзеркал працюють.Салон збережений.Гарні чорні диски,нова зимова гума.Все працює справно,по ходовій все добре.Машиною будете задоволені багато років.
Продам власний автомобіль. Ніколи не підводив, ексклюзивна комплектація, максимальна оптика , сидіння Рікарро 35 (хто знає що це за салон той зрозуміє його вартість). Ходова в порядку , масла мінялись кожних 8-10 тис.км. Рідний пробіг (перевіряйте будь чим) , економний , надійний та красивий автомобіль . Криша, капот та дзеркала заклеєні карбоновою плівкою. наразі нічого критичного, Ходова, уся технічна частина та салон в ідеалі
Авто в гарному стані, все працює. Масло замінюється вчасно.Є комплект зимньої гуми, використовувалась 2 місяці. Детальна інформація за телефоном
Власний автомобіль Відносились бережно, всі розвідники мінялись вчасно, в салоні не курили, салон в чудовому стані Якісний карплей, хороша музика, парктроніки спереду та ззаду, круїз контроль, підігрів дзеркал, двохзонний клімат-контроль, якісна камера заднього виду. Авто в гарному стані Простий надійний двигун 1,4МПІ 2010рік 235тис.км пробігу Прохання автоплощадки не турбувати!
