- 206 тис. км
- Балаклія
- Бензин, 1.39 л.
- Ручна / Механіка
Встановлено новий АКБ нова гума нові стойки передньої підвіски нові задні гальмівні колодки пройдено то по всій підвісці. Стан сів поїхав все працює дзвонити з 9:00 до 20:00
Встановлено новий АКБ нова гума нові стойки передньої підвіски нові задні гальмівні колодки пройдено то по всій підвісці. Стан сів поїхав все працює дзвонити з 9:00 до 20:00
Golf 7 2.0TDI. 180 тис. 100% рідний пробіг.Можна перевірити на будь-якому СТО.Автомат універсал. пройшла велике ТО, замінено масло мотор, поміняно антифриз + нова помпа, комплект ГРМ(на 158тис). Стоїть потужний металевий захист двигуна, задні диски колодки, задні амортизатори нові + передні пружини нові,нові задні амортизатори Без ключового доступу, запуск з кнопки, підрульові пелюстки та перемикання передач, шкіряний салон, електро дзеркала з підігрівом, електро склопідйомники, центральний замок, підлокітник, камера заднього виду, CD, AUX, USB, blutooth, мультимедіа.
Продаю Volkswagen Golf 4, пригнаний з Польщі у 2023 році. Авто в ДТП не було, серйозних поломок не мало. Обслуговувалось регулярно, по технічній частині все працює добре. Двигун і коробка без проблем, машина кожного дня на ходу. Комплектація проста, але практична: кондиціонер, електропакет. Це максимально зрозумілий і недорогий в обслуговуванні автомобіль. Ламатися тут особливо нічому, запчастини доступні, витрати на утримання адекватні. Є нюанси, які відповідають віку авто: по кузову є багато дрібних подряпин та коцки, також є пошкодження на бамперах. На кутах порогів є поверхневі рижики. Не працює задній лівий склопідйомник. Гума тільки зимова. Продаю, бо пригнав собі нову Ауді. Зараз авто використовується дружиною, тому продаж не терміновий. Майданчики, перекупи й пропозиції “заберу дешево сьогодні” не мають сенсу. Авто просте, живе і чесне. Кому потрібен недорогий у володінні автомобіль для щоденного користування - це хороший варіант, навіть найкращий у бюджеті до 4к.
Гольф 5 Універсал в відмінному стані (таких залишилось не багато) Двигун 1.4 САХА з турбіною Гарна комплектація Все працює ПАНОРАМА зі шторкою Готов на будь-які Ваші перевірки на СТО Переоформлення
Сама паркується. Парктроніки 360°. Підігрів сидінь. Підігрів дзеркал. Автоматичний додатковий підігрів мотора. Адаптивний круїз контроль.
Авто в гарному стані,багато чого зроблено,по авто писати дуже багато ,телефонуйте все розповім.
Продам особистий Golf 5 Variant 2009 року випуску з бензиновим двигуном 1.4 TSI (122 к.с.) та 6-ступеневою механічною коробкою передач. Я є власником автомобіля з 2022 року. Придбав його особисто в Німеччині та розмитнив у тому ж році. ? Технічний стан: Автомобіль справний. Ходова частина та гальмівна система в технічно доброму стані. ? Переваги: 2 комплекти шин по сезону з алюмінієвими дисками в хорошому стані 2х зоний клімат контроль в справному стані Круїз контроль Датчики світла та дощу (автосвітло) Хром пакет 4 електросклопідцомників Електрорегуляювання бокових дзеркал + підігрів Передні сидіння з підігрівом Bluetooth + AUX Форкоп Запаска Комплект ланцюга ГРМ замінений у 2022 році Авто не було в ДТП Кузов у заводському фарбуванні. ? Торг біля капоту з реальним покупцем.
Я власник авто.В моїх руках біля 2-ох років після розмитнення.По ходовій все чудово крім задньої стійки,трішки запотіла.Масло мінялось кожні 8 тис(заливається Castrol)По салону все чудово,немає ніяких подертостей.Чому 2 власники?Була переєрестрація з родича на мене через Дія.По підфарбуванню(Капот над значком Фольцвагена трішки є окрас.І над аркою зліз лак.Є фото прикріплені.Авто масло не бере,турбіна також не бере.Єкологія на місці.Масло в коробці замінене.Витрата палива:місто(7)траса(5,5)
У хорошому стані. Їде впевнено і довезе куди завгодно. Споживає мало. 6-7 місто. 5-5.5 траса. Взимку до 8л. Кондиціонер працює. Пічка гріє. Підігрів заднього скла, бокових дзеркал і заднього скла є, і сидінь передніх. Електропакет передній, ззаду ручка. Олія не їсть. Заміна кожні 7-8 тисяч (10w40). Є сколи та подряпини незначні, не полірувалася. Перефарбовувався капот, оскільки через мухобійку йому прийшла торба і ляда, оскільки знизу облущилася фарба, і минулий власник міняв ліве крило на оригінальне (фарбовано повторно). Скло все рідні, кузов у рідній фарбі. З нюансів: потрібно замінити гідрокомпенсатори. Звучать 'тррр' під час їзди. Решта з техніки в повному порядку, ходова ціла. Сів і поїхав. Володію майже два роки - пригод не було, з пункту А до пункту Б - без проблем. Довгі кілометражі по Україні пройдені відмінно. Стеля перешита минулого року. Лобове тоноване. Вітровики є. Фари відполіровані та в плівці, стоять міні лінзи лед і лед в туманках. Торг мінімальний.
Авто в гарному стані, перший власник, пригнане закордону. Машина доглянута, все технічно справне, технічно обслугована.
Авто на ходу. Дзвоніть питайте, можу бути не на зв'язку, тому пишіть у Телеграми або Вайбер
Машина в рідній фарби, неодна деталь нефарбована, все скла рідні. По мотору все ок: поміняв грм 5 тис назад з помпою разом.
З каталізатором
Продам Гольф 4 з переоформленням на повном ходу не димить масло не бере
продам в гарному стані, оригінальний пробіг. без підкрасів, без ржавчин і дтп. дуже добра і практична машина, авто повністю в робочому стані.
Авто в гарному стані,маневрений, економічний,вчасно проводиться ТО всі питання по телефону
Повністю обслужене,замінив грм,екологія на місці,два ключа дзвоніть домовимось всім гарних продажів та покупок можу бути не на зв'язку дзвоніть пишіть на вайбер,велика прохання перекупів не турбувати не витрачайте свій та мій час.
Авто на хорошем уверенном ходу все ремни, масла, фильтра поменянные, ходовая только сделана, есть мелкие нюансы по кузову. Есть исправная ошибка по подушке безопасности, в ДТП не была. Стоит хороший свет , линзы + би-ксенон. Установленный самбуфер можно забрать по желанию за доп плату. Два ключа
