- 300 тис. км
- Березне
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному технічному стані. Всі подробиці по телефону.
Автомобіль в гарному технічному стані. Всі подробиці по телефону.
Volkswagen Golf четвёртого поколения. Объем двигателя 1.4 литра, работает на бензине. Автомобиль находится вторым владельцем, не участвовал в ДТП. Отличное состояние и надежная история обслуживания. Сочетает в себе надежность, эффективность и удовольствие от вождения
Автомобіль був пригнаний з Європи !! В рідній фарбі, з рідним пробігом! Повністю на ходу, не потребує вкладень! Була заміна щеплення, заміна вихлопної системи,замінені 4 стійки, 4 пружини, з 1,9 універсала, для збільшення кліренсу! Всі деталі по розповім по телефону!
Продам гарне авто. Перший власник в Україні. Було повністю обслужене. Ремені, ролики, форсунки кидались на стенд. Замінене зчеплення. Використовував мало- тому і продаю.
Авто в рідній фарбі повністю обслужене, їде бодро, без рижиків. Всі деталі по телефону….
Продам власний Volkswagen Golf IV 2003 року випуску. 1.6 бензин, пробіг 248 тис. Автомобіль пригнаний з Німеччини, я перший власник в Україні. Машина дуже комфортна, надійна та чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Для своїх років автомобіль у гарному збереженому стані. ? Деталі за телефоном. Торг можливий біля автомобіля.
Шикарний стан автомобіля! Технічно та візуально без нюансів, Свіжопригнана та розмитнена. 1.6 дизель на коробці автомат 200 тис.км рідного пробігу ( гарантуємо) Шикарна комплектація: Дістронік, клімат контроль, парктроніки 360, мультикермо, сліпі зони, авто світло, датчик дощу, сама паркується і багато інших корисних функцій
Свіжопригнаний , розмитнений , 2 ключі , клімат контроль 2 -х зонний. 1.6 дизель 77 кв.
Авто дуже в хорошому стані. Вкладень не потребує. Авто обслуговувалось вчасно. Мотор працює добре, електрика працює вся, володію з 22 року
Продаю власний автомобіль у доглянутому стані.Обслуговувався вчасно,грошей на авто не шкодували.Продаж абсолютно не терміновий,тому в послугах автоплощадок та перекупів не потребую.Прохання не турбувати марними пропозиціями та не витрачати ні мій ні ваш час.Торг можливий,але виключно біля капота.
машина на повній комплектації панорамна криша більше детальніше по телефону
Продам власне авто в ідеальному стані. Автомобіль пригнаний з Німеччини та особисто розмитнений у 2024 році. Кузов повністю в рідній фарбі, без підкрасів і ДТП. Оригінальний пробіг — 218 тис. км, будь-які перевірки вітаються. Двигун працює відмінно, масла не бере. Усі розхідники та технічне обслуговування проводились вчасно. Авто доглянуте, не потребує жодних вкладень — сів і поїхав.
Продаю свій Golf, без “сюрпризів”, обслужений та готовий до експлуатації щодня. Авто повністю на ходу, без критичних зауважень. Двигун працює рівно, не димить, масло не їсть. Коробка перемикає м'яко, без ривків. Підвіска зібрана, без стуків — комфортна їзда як по місту, так і по трасі. Варто також відзначити економічну витрату палива (величезний плюс в наші дні). ТОРГ УМІСНИЙ. УСІ ПИТАННЯ В ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ.
Продам власне авто,по авто зауважень немає кузов в рідні фарбі гнилі не має авто пригнане з Польщі в 2020 авто обслужене стоїть гарне лед світло затонована в круг,авто повністю обслужене техніка вся справана електрика вся справна нові тормоза в круг детальніша інформація по телефону звоніть всьо розкажу,торг присутній
Продається авто, пригнане з Німеччини для себе. Є нюанси по кузову побиті пороги і задня дверка. Двигун працює рівно.
Пригнаний з Нідерландів у травні 2022року, я єдиний власник в Україні 2016 р.в. (але єсть функції із Facelift) Відмінний технічний стан - була проведена заміна помпи, ременя ГРМ, тормозних колодок Салон без погрішностей Вікна - рідні Дуже економний. По трасі бере від 5.0 до 5.6л Комплектація: - парктроніки на 360° - автопарковка - стояночний тормоз Auto Hold - електроручнік - навігаційна система із картами Європи - двохзонний клімат - система екстренного гальмування (фронтального зіткнення) - круїз контроль - адаптивний круїз - датчик тиску в шинах За більш детальною інформацією звертайтесь по телефону. Якщо слухавку не беру, то пишіть в ТГ
Авто в гарному стані деталі за телефон
Авто нормальне економне було багато чого зроблено, не димить, гаражне зберігання, два комплекти резини одна з титанами
