- 240 тис. км
- Хуст
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
гарний стан, не фарбований. все працює. дзвоніть.
Авто у відмінному стані, рідний пробіг, коробка AQ 300, перемикає як DSG, хоча сама гідротрансформатор, машинка дуже бадьора, відмінна ходовка на наших дорогах зовсім інша якщо порівнювати з jetta, passat набагато м'якше і комфортніше. По авто нічого робити не потрібно все працює, мінімальні пошкодження з америки, заміна радіаторів, бампера. Безпека рідна.
Авто в гарному стані, все працює як годинник, їздить кожен день. З мінусів, то є тільки невеликі питання по ЛКП і треба приділити увагу порогам. А так авто вогонь, сів поїхав і ніяких питань.
Перший власник Авто придбане в салоні Ідеальний стан Авто повністю обслужене Два ключа. Вкладень не потребує Готовий до будь яких перевірок Подробиці за телефоном
Авто в гарному стані і гарній комплектації є мульти руль двох зонний клімат контроль підігрів та регуліровка дзеркал панорамний дах і люк а також запаска та комплект зимової ризини.
Торг біля авто, я є власник, любе переоформлення.
1.6 MPI двигун, гарний технічний стан, гарна комплектація, автомобіль обслугований. Детальніше за телефоном
Продається Volkswagen Golf 5 1.4 TSI • Рік випуску: 2008 • Пробіг: 225 000 км • Двигун: 1.4 TSI (бензин) • Коробка передач: Механічна, 6-ступенева • Привід: Передній • Колір: Чорний металік Опис: Автомобіль у відмінному стані, обслуговувався вчасно. Двигун працює бездоганно, коробка передач без проблем. По ходовій частині без зауважень, все замінено вчасно. Салон чистий, не прокурений. Кондиціонер, круїз-контроль, електросклопідйомники, мультимедіа – усе в робочому стані. Звертайтесь за деталями і для огляду!
Авто в гарному стані сів поїхав вкладень не потребує
Volkswagen Golf Variant 2011 Авто у гарному технічному стані, своєчасне технічне обслуговування, пробіг 100% оригінальний.
Продам авто в гарному стані, ходова без нарікань, двигун працює рівно, масло та фільтра замінені, салон чистий та доглянутий, клімат двухзонный працює, всі склопідйомники, електродзеркала(підігрів), сенсорна магнітола ( Bluetooth, USB, AUX, FM) Встановлене ГБО
Авто в РІДНІЙ ФАРБІ, не бита,все скло з лобовим заводські, дорогі литі диски RIAL LUGANO(Diamond Black) R-17 з хорошою гумою.Встановлене газове обладнання. По салону чистий,не затертий,магнітола андроїд,встановленні динаміки JBL. Має круїз,датчик світла та дощу,омив фар,двозонний клімат контроль,підігрів сидіння. Двигун простий та дуже надійний 1.6 MPI. Авто зроблене та повністю перебране,не потребує жодних вкладень.
Слава Україні! Автомобіль в гарному стані, не потребує ніяких вкладень. Зроблений капітальний ремонт двигуна 25тис., назад. По ходовій питань немає. Автомобіль в рідній фарбі. Всі питання по телефону. Відповім з задоволенням.
Продаю власний автомобіль, який повністю перевернув мою уяву про європейський автопром. Дуже надійний, невибагливий, насичений опціями, комфортний автомобіль. Це мій перший «німець» та перший дизель – дуже класне авто, яке за п’ять років не робило мені голову «вагітною». По комплектації: • автомобіль має датчик світла та дощу • електричні дзеркала • функцію автоматичного автовипарковування (дуже класна річ в умовах сучасної розмітки по місту) • авто затемнення центрального дзеркала • парктроники 360 (+ доставив камеру заднього огляду) • штатний електообігрівач (взимку машина швидше прогрівається та виходить на робочу температуру) • мультімедіа з навігацією • фронтальний асистент (функція запобігання зіткнення – стоїть радар попереду) та інше. Встаноалена оновлена мультимедійна система mib2,5 з підтримкою CarPlay та Android Auto. А так комплектація ‘cup’ мабуть була найцікавішої в свої роки. Машина випуску листопада 2014, поїхала по німецьких автобанах на початку 2015р. Придбав її у липні 2019р з пробігом 169000 км. Весь цей час машина була і є на повному КАСКО. На грудень місяць пробігу 245 тис Що робилося: • заміна ГРМ та помпи на 211000 км (по регламенту) • заміна мастила в МКПП (198000 км) • заміна амортизаторів (передні 234000 км, задні 180000 км) • заміна головного циліндру щеплення (218000 км) • датчиків тиску вихлопних газів (227000км). Екологія на місці (регенерація в міському циклі кожні 250-300 км), мастило міняється кожні 8000 км (Motul), кожну весну робиться очищення клімат контролю та заправка фреона. Резина стоїть Continental з залишком 7 мм. Салон тканевий в гарному стані, на передніх сидіннях стоять якісні накидки. Машина не була в ДТП, кузов повністю нефарбований, але є паркувальні вм’ятини (див.фото), які можно витягнути без фарбування та сколи.
Авто в дуже гарному стані,обслуговане,замінив ГРМ на 230тис/км. Гальмівні диски, 238тис/км. замінив мастило и всі фільтри. Встановлено ГБО 4го. покоління "Італия" Авто мае ювілейну комплектацію "Pacifik" мотор сухий мастило не бере.Є недолік по кузову задне ліве крило фото додаю.
