- 223 тис. км
- Старокостянтинів
- Бензин
- Автомат
Комплектація STYLE. Автомобіль в ідеальному стані, доглянутий, обслужений, в рідній фарбі. Розмитнений, сертифікований. Тільки з Німеччини.
Авто в технічно в гарному стані , вчасно обсуговувалось , була заміна цепу грм , є нюанси по кузову видно на фото . Всі питані по телефону . Торг можливий тільки біля авто .
Продам власне авто в хорошому технічному стані. Гарна комплектація. Є підігрів сидінь, дзеркал, двозонний клімат контроль, парктроніки, електросклопідйомники, протитуманні фари, фаркоп. Салон чистий, сидіння у відмінному стані, без дефектів, позаду є столики, тримачі для напоїв. Авто економне, витрати палива 5-6 л/100 км. ТО кожні 8-10 тис. км. Їздить без нарікань. Все робили по регламенту. Останнє ТО зроблено 28.04.26. Додаткових вкладень не потребує. Сідай і їдь. Готові до перевірки на СТО. Огляд як в Бучі, так і в Києві. Більш детально - по телефону. Різного роду майданчикам (розмістіть на продаж у нас) прошу не турбувати.
До продажу Volksvagen Golf Plus Style 2.0 TDI,103 квт,(140 к.с),2011 рік,пригнаний з Німеччини.Авто в гарному косметичному та технічному стані,двигун сухий,працює добре,масло не підбирає,турбіна без нарікань,нічого не стукає,екологія на місці,резина всесезонна,авто без дтп.Гарна комплектація,повний електропакет,хром пакет,заводське тонування,фаркоп що знімається,допомога при рушанні під гору,люк,автозатемнення дзеркал,круїз,асистенти,клімат.Проведено ТО з заміною оливи ARAL-синтетика,фільтрів,поміняно термостат,замінено комплект реміня грм з роликами (INA) разом з помпою і охолоджувальною рідиною,ремінь генератора і всі ролики.Двигун потужний з великим запасом впевненості на дорозі,розхід палива 5,5 -6 л.Авто доглянуте,гаражне зберігання та без додаткових вкладень.Площадкам прохання не турбувати.
Машина з листопада 2011 року, куплена у офіційного дилера. Один власник. Без ДТП. Коробка 6-ти ступка.
Продаю своє авто.Я другий господар.Автомобіль офіційний,Гарний стан,рідний пробіг,обслуговування згідно регламенту є всі документи,гаражне зберігання.
Відмінна технічна складова авто. Візуально без нарікань, повністю обслуговуване авто. Можливий обмін на будь-яке авто (Trade-in), питання з обміну виключно за телефоном. Автосалон "АвтоПлаза" гарантує професійний супровід угоди та її безпеку. Надаємо кредит та лізинг на вигідних умовах, можливо розрахунок за крипто валюту. Надаємо послугу доставки авто вам під дім з повним пакетом документів для оформлення. Повну інформацію дивіться у нас в телеграм каналі,надішліть смс в телеграм або телефонуйте. Запрошуємо пройти тест-драйв даного авто, а також перевірити на будь-якому вашому сто.
Авто в чудовому стані. Я перший власник в Україні. Пригнане з Швейцарії. Рідкісна комплектація. в листопаді була заміна масла і фільтрів. Суперзручне не тільки у керуванні, а й у всьому! Комфорт просто мега: мультируль підігрів сидіння підігрів зеркал скаладання дзеркал парктроніки перед/зад камера заднього виду парковочний асистент підказка передач клімат контроль дворники з датчиком на краплі дощу фари з автоповоротом підключення до телефону круїзконтроль навігація ....
Максимально збережений стан,Перший власник в Україні, Авто без дтп та фарбувань.
У відмінному стані! Два комплекти резини. На пробігу 80 тис. км. заміна комплекту зчеплення у оф. дилера. Всі чеки присутні. Без вкладень!!!
Стан авто хороший, сів і поїхав, причина продажу перехід на електричку, обслуговувалася вчасно, продаж від власника, відключено датчик EGR системно, каталізатор не махає голову, помилок на приборці немає (на фото ключ в замку запалення, але авто не заведене). 8 років в власності, пробіг рідний. Більше питань? Дзвоніть!
Продам Volkswagen-Golf-Plus 1.6 дизель в автоматі 2011 року , машина в гарному стані нарікань ніяких немає . За питаннями телефонуйте ********** ********** Олександр
Продається економе дизельне авто. Розхід по місту 6л ( в залежності від манери їзди) Замінено : щеплення, помпа, ролики, грм, ремонт паливного насосу( планове), корпус масляного фільтру, всі фільтра, нові задні ступиці, встановлені якісні лед лінзи на ближне світло, нові килимки. Взимку авто занесло і був удар по лівому порогу на фото видно. Виправити в Житомирі є де, на це часу немає. Авто економне і потужне для міста, на трасі взагалі економ варіант. Екологія вся на місці, регенерація вмикається в місті кожні 500 км. Взимку заводиться з пів оберту, проблем немає взагалі з цим. Продаж авто, бо перейшли на електро. Чудово авто на кожен день, літня гума на титанах, зимня на залізі. Торг у капота. Продаж через Дію або договір куплі-продажу. Цікавить продаж або обмін на гібрид/електро авто з моєю доплатою
Пригнаний з Швейцарії,без пробігу по Україні, сертифікат в наявності, готовий до постановки на першого власника в Україні. Кузов оцинкований в рідній фарбі, без іржі та корозії. Скло все рідне лобове також. Салон збережений без пошкоджень виглядає новим..Двигун САХХА працює тихо масло не бере. По електриці все працює, помилок немає.Ходова збита, вкладень не потребує.Гарна комплектація,двохзонний клімат контроль, підігрів сидінь, ,датчик світла, датчик дощу, сервісна книжка, два ключі.
Продам власне, економне, надійне авто.Жодних вкладень не потребує. В комплекті зимня резина.
Автомобіль не потребує вкладень. Заміна комплекту зчеплення проводилась на пробігу 171 тис. км. Заміна комплекту ГРМ при пробігу 184 тис. км.
Авто на ходу, використовується кожен день. Двигун, коробка, ходова в порядку. По кузову є питання, все видно по фото, займатись відновленням і готувати до продажу немає бажання і часу, продається як є. Масло міняється кожні 8к. 3-ій власник. Нове щеплення, ланцюг ГРМ, зроблена задня ходова. Є комплект зимової гуми. Авто бізнесменам і майданчикам прохання не займати час. Продаж з переоформленням.
Авто в хорошому стані, пригнане було зі Швейцарії першим власником. Малий пробіг 85 тис, перевіряли багато разів, не скручений. Широка комплектація: парктроніки, камера заднього виду, підігрів сидінь, є функція паралельного користування, клімат контроль. Вмістимий багажник, ощадне споживання палива, новий акумулятор, ще на гарантії.
