- 230 тис. км
- Житомир
- Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
Продам авто фольцваген Фокс, в хорошому стані, за детальною інформацією звертайтеся за телефоном **********
Продам авто фольцваген Фокс, в хорошому стані, за детальною інформацією звертайтеся за телефоном **********
Продам власне авто в технічно справному стані, вкладень не потребує, ТО проведено при 94000, залишок резини 70 % стан авто сів поїхав
Машина у дуже гарному стані,їздить кожен день у комплекті зимова гума на дисках.
Авто пригнане для себе у 2017р.Повністю на ходу , не потребує вкладень,з мінімальними пошкодженнями, дуже економне,незначні подряпини.Днище оброблялось, кузов без проблем.Куплялось для того,щоб возити дітей до школи, тому на обслуговування машини кошти не шкодувались.Продаю бо діти вже виросли.Можливий торг.
Авто в повністю справному стані. З документами все гаразд. Підвіска постійно доглянута. Двигун масла не бере. АБС працює. Не гниле. Нові колеса зима Goodyear, всесезонка, є літні.
Продам власний автомобіль Volkswagen Fox 2011 р. Щоденно експлуатується. Повністю обслужений та доглянутий. Дуже економний звичайний атмоферний двигун. Не ( TSI ) !!! Встановлено ГБО (ще за кордоном). Балон (таблетка)-50л.+ бензобак-50л. Розхід - 6 л. газу /100 км. Бензин 5л/100 км. Машина без корозіїї взагалі. Оцинкований повністтю. Приємний, темно-сірий колір(мокрий асфальт). У власності 2,5 років. Ніразу не виникало проблем. Всі розхідники замінено. Ходова збита, без шумів та стуків. Салон збережений. Не курили. Автомобіль дуже приємний в керуванні: динамічний при розгоні та компактний при паркуванні. Пробіг справжній!
Свій автомобіль, повністю обслужений, є зимові колеса
Авто в хорошому стані. Новий акумулятор. Все працює, мотор економний, масла не бере взагалі. Їздили небагато, масло фільтра мінялись вчасно. Ходова зроблена. Нічого не стукає.
