- 186 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Авто в дуже гарному стані і комплектації
Авто в дуже гарному стані і комплектації
Повний привід..Авто у відмінному стані АКП норм, ходова норм, по кузову є подряпини задня права арка є невеликі рижики на лівій задній аркі. але це на швидкість не впливає, торг у капота або обмін ключ на ключ на позашляховик без доплат. всіптелтелефону
Другий власник. Обслуговування за регламентом (всі розхідники замінювались вчасно). Стан сів і поїхав. Прохання автомайданчикам та перекупам не турбувати. Для детальної інформації дзвоніть.
Продам свій автомобіль, технічні все справно, тільки зроблено ходова частина ! Автомобіль не вимагає жодних вкладень, сів і поїхав! Стоїть дороге та гарне освітлення! Детальніше за телефоном.
Машина в чудовому стані, використовується для подорожей сім?ї, нарікань на технічний немає.
Автомобіль обслужений, кондиціонер, 8 місць, нові зимові шини..детальніше по телефону
Перекупам прозьба неторбувати ЦІНА ВКАЗАНА ЗА ДВА АВТО по авто хдова зроблена вся 1500км назад зроблена була капіталка двигуна заміна форсунок новий генератор і ремінь акпп масло замінено гур масло замінено тормозна жидкость міняна всещо під копотом в Ідеалі скло покругу однакове неміняне в Україні перший власник прівода працюють акпп немає пінків і тд робить як положенно резина зима хороша з недоліків по праві стороні місцями поліз лок на фото видно В ЦІНУ ВКАЗАНО 2ВА АВТО нагадую я власник
Продам Volkswagen Multivan Автомобиль в отличном состоянии как по кузову так и по технической части. Делать ничего не нужно. Все вопросы по телефону
Автомобіль в хорошому стані.
Пригнаний в 2007 році. З тих пір я перший і єдиний власник. Беріг і коштів ніколи на неї не жалів . В чудовому стані, ніяких питань немає. Шумоізоляція переднії дверей + якісна акустика. Продаю, так як вирішив, перейти на Caddy. Пишіть, набирайте
продам свою машину, в одних руках 14років. в збереженому стані ( сімейний автомобіль) обслуговувалась завжди вчасно та якісно, вкладень не потребує. детальніше потребує
Volkswagen Crafter 2009 рік, 2.5 BJM 120kw Дизель, 23 Місця. Двигун, Коробка, Міст, Ходова, Електрика, Кузов, Салон, Все в Дуже Хорошому Стані. Двигун після капітального ремонту (60 000 наїздив) також зроблена Турбіна, Форсунки, Генератор, Стартер, Новий Колектор, Новий Радіатор/ патрубки, Інтеркуллер, Клапан Турбіни, Нова Віскомуфта з вентилятором, Тільки Замінений ГРМ (Гейц: Ремень, Ролики, Помпа), Новий Масло Насос Новий Скоростний Міст, Новий Ручнік, підкинуті листи ресор (стала вищою, м'якшою в ходу і в управлінні), Нові Всі Саленблоки, Зроблений Карданний Вал - замінені всі христовини і підвісні підшипники. По коробці - Замінено масло, Нове зчеплення - Диск, Корзина, Вижимний (LUK Німеччина) Повністю Зроблена Ходова Частина, Замінені Ступічні Підшипники, Нові Амортизатори (Каяба Японія), Шарові, Рульові тяги, Наконечники, Тормозні Диски, Колодки - по колу всі 4 колеса, Нова Резина Firestone 205/70/16С Всі Шість Колес (Турція) По електриці все працює. Два нових акумулятора, Омивач Фар працює, Витяжка працює, як вверх, так і вниз Електро-стекло-підйомники Підігрів Сидіння водія Тахограф. Кузов - Поварений, Покрашений, Оброблений, Диски отпіскоструенні та покрашені. По салону - Оригінальний Пасажир 23 Комфортабельних Розкладних Місця з ременями безпеки, Подвійні Склопакети, Вебаста, Три Батареї по салону, дві автономки мокра і суха + штатна, Кондиціонер, Витяжка Працює, Також Встановлена Проти Пожежна Система, як в салоні так і під капотом - в разі чого автоматично гасить вогонь. Сидіння Пілот з Підігрівом Можливий обмін
Авто в гарному стані. Комплектація на свій рік максимальна, SEL Диски R17 Перетягнено дах у чорний колір, стоять лед лампи на ближнє світло. По америці удар був не сильний, міняли кришку багажнику(у колір). Технічно справний автомобіль, нещодавно зроблено ТО(олива, фільтр салону, паливний, масляний, замінено амортизатори та прокладку клапанної крижки, свічки, антифриз. По кузову присутні сліди використання Доставлений реєстратор у дзеркало заднього виду. Є комплект зимової гуми З заводу стоїть музика Fender з сабвуфером. Також додатково була доставлена підсвітка салону. Встановлено металевий захист двигуна. Допомоги у продажі не потребую
Продам т4 у відмінному стані. Машина купувалася в автосалоні Весь час в одних руках Два комплекта колес Усі питання по телефону
гарне авто, багато не їсть всі питання по телефону, перекупи не турбувати, відреставрована турбіна, є нюанси по кузову але вони не критичні, ходова збита не стукає не грюкає, торг мінімальний, на каву віддам реальному покупцеві 3700-3800
? Продам Volkswagen Passat NMS 2013 року Надійний та комфортний автомобіль пригнаний з Америки. Двигун 2.5 газ/бензин — простий, витривалий та недорогий в обслуговуванні. Автоматична коробка передач працює плавно, без нарікань. ? Шкіряний салон ? Газ вписаний ? Хороша комплектація ? Комфортний та просторий автомобіль ? Ідеально підходить як для міста, так і для дальніх поїздок ? По техніці без критичних зауважень Авто виглядає достойно та дарує приємні емоції від їзди. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Деталі за номером +**********
По машині все обслужено,замінені тормозні диски,та колодки.У коробці змінювалось масло з фільтром 7тис назад, а також при купівлі авто. Заміна масла у двигуні кожні 8 тис.Масло оригінал volksvagen. Світлий салон,два комплекти резини ,зима/літо-нова,на копоті та фарах броні плівка.Сигналізація з дистанційним запуском двигуна Pandora 500 $.Всі питання за телефоном. Перекупам не турбувати. Продаж не терміновий.
