- 380 тис. км
- Рахів
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Срочна Продажа !
Срочна Продажа !
Продам Passat b7 2012 2.5 Америка В хорошему стані В Україні 2 роки Вчасне обслуговування
Продаю свій Volkswagen T5. Пасажир з довгою базою. Єдиний власник в Україні. Гарний технічний стан, все робилось вчасно, зберігався під навісом. Два кондиціонера, обігрів салону, стіл-"метелик" для пасажирів, фари та капот під плівкою, вебасто. Два комплекти гуми на дисках. Рік тому замінені всі тормозні колодки та диски, перебрано стартер та генератор. У вересні 2023 року зроблений двигун. Тому піднято ціну на вартість робіт та з.ч. Деталі за телефоном.
Продам, постійно на ходу, резина хороша.
Авто в дуже хорошому стані. Всі питання по телефоні.
На впевненому ходу.Продаж авто не терміновий.Я власник,любий вид переоформленнялад.
США не цікаво в загалі не які!!! На обмін цікавить пікап, джип або бус на повному приводі!!! Також розгляну вариант кросовера чи тягач!!! Авто варте своїх коштів та Вашої уваги, дуже мало використовується, щойно після повного ТО( не яких вкладень не потребує)!!!Авто своє сімейне, доглянуте!!! + віддам ще комплект дисків (майже нові) з новою зимньою резиною, нові килимки. Їде дуже добре, масло не їсть, не димить, в авто не палили!!!
Авто на повному бойовому ходу, ходова перебрана до дрібниць, кузов не гнилий без рижиків,двигун після повного капітального ремонту, нові гільзи з поршнями під нульовий ремонт, шатуни, вкладиші, розпредвали, гідріки, сальнічки, резиночки, патрубки,все нове, не Б/У, турбіна після реставрації, форсунки також,щеплення нове,, салон не зачуханий не прокурений,нова літня резина на 17 катках,затонована повністю, клімат зад перед, мокра вебаста, фаркоп,стоїть достойна музика з карплей, авто 2006 рік перевдягнений в2010, продаю бо потрібен джип змінилася потреба в авто, більше інформації по телефону 07******67
Продам пасат Б7! Стоїть газ! Технічно в нормальному стані.
Автомомобіль в доброму стані, 30тис/км після капремонту двигуна в м.Чернівці. Продається у зв'язку зі закриттям підприємства. Деталі по телефону.
Продам бус просто у відмінному стані. Кузов оцинкований, ржавчини взагалі немає ніде. Пофарбований якісно дорогою фарбою , як не боїться механічних пошкоджень і іншого. Тому можна використовувати бус і для поїздки і на рибалку і на охоту. Зроблена оптика , лінзована led фара , світло просо супер , видно як вдень , авто повністю тоноване навіть лобове , дорогим тонуванням. Нова гума , нові титанові диски. Кондиціонер працює навідмінно. Салон доглянутий як новий , штори на вікнах , чорна стеля придає комфорту та затишку , гарне лед світло салону , видно як вдень. Авто має двоє здвижних бокових дверей , ідеально для комфортного використання. Технічно авто в ідеальному стані , вся ходова замінена , полуося також замкнені. Зроблено у 2024 році повний капремонт двигуна. Тому двигун працює відмінно , витрата палива всього 7-8 літрів. Двигун повністю сухий без підтікань та іншого. Авто дійсно у відмінному стані та виглядає стильно та зухвало. Всі питання по телефону. Можливо пригон будь куди по домовленості.
VOLKSWAGEN T4 2.5 DIESEL 7+1 ОРИГІНАЛЬНИЙ ЗАВОДСЬКИЙ ПАСАЖИР НА 2 БОКОВИХ ДВЕРІ !!! LONG !! САМА ДОВГА БАЗА !! АВТО В ГАРНОМУ ВІЗУАЛЬНОМУ СТАНІ. БЕЗ РИЖИКІВ, ГНИЛІ ТА ІНШИХ ДЕФЕКТІВ. ПРИСУТНІ МІЛКІ СЛІДКИ ВИКОРИСТАННЯ (СКОЛИ, ЦАРАПИНИ) - 26 РОКІВ АВТО, БЕЗ ТОГО НІЯК! ПО САЛОНУ ГАРНИЙ СТАН! ДВИГУН, КОРОБКА - ПРАЦЮЮТЬ ГАРНО! КОНДИЦІОНЕР! ЕЛ.СКЛОПІДІЙМАЧІ! ТОНУВАННЯ! ЛЕГКОСПЛАВНІ ДИСКИ R16! ЕЛ.РЕГУЛЮВАННЯ ДЗЕРКАЛ! ОДИН, ЄДИНИЙ ВЛАСНИК ІЗ 2012 РОКУ! ПО ДОКУМЕНТАХ ПОВНИЙ ПОРЯДОК! БУДЬ-ЯКИЙ ВИД ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ! НА ОБМІН - 7 500$ !!!! ДЕТАЛЬНІШЕ ТЕЛЕФОНУЙТЕ АБО ПИШІТЬ!
Автомобіль в доброму стані, в одній сім"ї 16 років. Обслуговувався своєчасно. Двигун працює добре, кузов в нормальному стані, є дрібниці по ходовій та по салону. Продаж у зв"язку з ненадібністю (залишився у спадок).
міняю на кросовер з моею доплатою
.Авто в гарному стані продажа взвязку виездом за кордон.Перекупів незвоніть негативно ставлюсь. Зимова резина,столик салону,і Запчастини все віддам.
авто використовується щодня стан як на фото детальніше по телефону.
Авто в гарному стані. Замінено багато запчастин, новий АКБ, машина на гарній зимовій резині. По паливному обладнанню питань немає, велике ТО було зроблене після купівлі авто. За більш детальною інформацією телефонуйте, розповім
