- 250 тис. км
- Львів
- 2.5 л.
- Не вказано
Автомобіль в хорошому стані,всі питання по телефону або пишіть в чат
Добрий технічний стан, два комплекти гуми мішелін зима і літо
тел.********** Фольксваген ЛТ 2.5 ТДІ 2003 р. Груз-пас. 14 місць з водієм. Замінений двигун. Міст та КПП замінено 10 тис. км тому. Нові гальмівні диски та колодки. Нові передні стійки. Нові литі диски. Перебрана ходова частина. Дві автономні пічки: -підігрів двигуна -фен салона. Відам покупцю: -комплект зимої гуми на литих дісках. - паливний насос та комплект форсунок. - фари з біксеноном. По кузову треба прикласти руки.
Продаю власне авто. Авто доглянуте, використовувалося акуратно, завжди своєчасно обслуговувалося. Комплектація: ✔ Кондиціонер / клімат-контроль ✔ Електросклопідйомники ✔ Електрорегулювання дзеркал ✔ ABS / ESP ✔ Центральний замок ✔ Легкосплавні диски ✔ Просторий та комфортний салон Стан автомобіля: • Двигун працює рівно • Коробка без нарікань • Салон чистий і доглянутий Автомобіль чудово підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. Можливий торг реальному покупцю біля автомобіля. Два комплекти резини.
Машина обслужена вкладень не потребує .Ремені замінені ,мотор коробка працюють добре.Варити красити непотрібно .
Автомобиль пригнан из Америки, поставленный на регистрацию в 2020 году. обращайтесь по номеру телефоналадимир
ID АВТО: 1866 Обираючи даний автомобіль з пробігом Ви гарантовано отримуєте наступні переваги: - легальність та чесність безпечної угоди; - високий рівень якості обслуговування; - можливість огляду авто дистанційно на відео звязку через Viber, Telegram, WhatsApp; - безкоштовна перевірка Лакофарбового покриття професійним прибором; - первірка авто на будь-якому СТО. - можливість придбати авто у Кредит та Лізинг, а також обміняти свій автомобіль на наш з послугою Trade-In. - оформлення Страхового полісу BRAUTO Наш автомайданчик знаходиться у м. Бердичів вул. Шкіряників 8 У нас завжди великий вибір гарних та чесних авто. На майданчику більш ніж 100 автомобілів на будь який бюджет. Також слідкуйте за нами у Facebook, Instagram та TikTok. Ми працюємо щоденно з 9:00 до 19:30
Цікавить обмін на електромобіль
Продаю машину. В Україні я другий господар. Їздила у Харкові, на роботу та додому. Усі розхідники, змінювалися в належний час Детальніша інформація по телефону або біля авто.
Авто повністю справне, доглянуте, рижиків немає, все працює. За деталями телефонуйте.
Volkswagen Jetta 2013 • 2.5 бензин • SE Надійний та простий атмосферний двигун 2.5 — ідеальний варіант без турбіни та зайвих проблем. Пробіг всього 85 тис. миль. Комплектація SE: кондиціонер,круїз-контроль,електропакет — все для комфортної їзди щодня. Авто виглядає стильно, їде м’яко та впевнено. Чудовий варіант як перше авто або для тих, хто шукає надійність і комфорт за адекватні гроші. Дзвони / пиши — домовимось!
Пропонується надійний та повністю обслужений Volkswagen Passat 2012 року (США). Головні фішки автомобіля: Мотор та КПП: 2.5 л + ГБО (газ/бензин). Надійний атмосферник та звичайний автомат. Дуже економно. Зовнішній вигляд: Зроблений повний антихром елементів кузова. Техніка: Повністю справна. Ходова перебрана в ідеал (тиша в салоні, без зайвих звуків). Опції: Камери (перед + зад), парктроніки(перед+зад), Apple CarPlay / Android Auto, Навігація. Оптика: Якісні LED-фари та функція автосвітла.
Продам гарний та доглянутий автомобіль. Техніка в ідеалі, електрика справна, все працює. Є косметичні нюанси . Мотор працює рівно, не димить, не сапунить. Коробка переключає плавно без пенків і ревків. Масло поміняне. В Авто є підігрів сидінь і дзеркал (все працює). Двигун 2.5 газ/бензин самий звичайний двигун в поїданні самою просто і надійною коробкою . Торг мінімальний.
Продам власне доглянуте авто Volkswagen Passat 2012(По Америці 2013)2.5 АКПП(Aisin). Всі вікна рідні.145.000 км рідного пробігу ТО постійно робилось вчасно.Заміна мастила кожні 8000 км. Чистий охайний світлий салон. На 130.000 км заміна мастила АКПП 138.000-Заміна масла в двигуні та фільтра. 141.000- Відремонтована ходова та ін. 146.000 км-Заміна оливи двигуна та фільтра ,Заміна передніх амортизаторів,Тяги стабілізатора.Всі чеки є.Технічний стан питань немає, повністю обслужене авто.Всі запчастини ставив оригінал. По кузову корозії та ржавчин немає. Коробка працює плавно без ривків.По двигуну теж питань немає. Перевірка на будь-якому СТО вітається. Авто дуже комфортне та мʼяке,багато місця в салоні.Все працює, кондиціонер заправлений, холодить добре, Газ теж працює без нарікань.Витрата газу по трасі в середньому 9-9.5 л/100 км.Ева коврики.Я власник по техпаспорту. На всі додаткові питання відповім по телефону або в смс в будь-який час.
