- 199 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 2 л.
- Автомат
ТО тільки зробили, автомат, клімат, круїз, підігрів сидінь, парктроники, шкіра, електро сидіння, датчик світла та дощу, гума літо continental!
ТО тільки зробили, автомат, клімат, круїз, підігрів сидінь, парктроники, шкіра, електро сидіння, датчик світла та дощу, гума літо continental!
Вітаю, в продажі свіжопригнаний повнопривідний Volkswagen Tiguan 2017 року випуску.Автомобіль приїхав з Америки з мінімальними пошкодженнями.Зауважень до роботи двигуна та коробки немає.В гарному технічному та візуальному стані. Має гарну комплектацію: -Запуск з кнопки; -Безключовий доступ; -Велика мультимедія; -Задня камера; -Кондиціонер; -Мультифункціональне кермо; -Бортовий комп'ютер; -Круїз-контроль; За більш детальною інформацією телефонуйте!
Не бита, не крашена. В дуже гарному стані, як нова. Зміненні ролики, ремні, масло у Німеччини. Нові колеса
Caddy maxi 2.0tdi, Автомат,асистент запобігання зіткненню, активний круїзконтроль, датчики дощу та світла, адаптивне ледвітло, галогенки, омивач фар, камера заднього огляду, система самопаркування, парктроніки передні і задні, асистент втоми водія, , мультируль, навігація, скла, двузонний кліматконтроль, підігрів передніх сидінь, пезпровідна зарядка телефону, повноцінне запасне колесо, дуги, легкосплавні диски, пригнаний з Німеччини. Автомат!! 2013 рік , пригнаний)Пневмо підвіска, по авто зроблено велике Т.О, Сторінка на попереднє авто)
Сіжопригнаний, розмитнений та готовий до постановки на облік!!! Автомобіль приїхав максимально цілими, замінили лише нижню частину бампера та пару радіаторів!!!! Подушки безпеки всі цілі!!!! Автомобіль має систему повного приводу з вибором режимів руху, а також все необхідне для комфортної їзди. Технічно жодних зауважень немає, двигун працює, як годинник коробка теж ідеально!!! Хороша гума Michelin !!!
Машина в гарному стоні нічого робити не надо не путайте це не проста джета а GLl ходова вся зроблена по двігателю все в нормі робе як часікі всі кнопочкі роблять проводка в нормі любая проверка на любом вашем єсто
Можливий обмін на джип...
До продажі маю VW Transporter оригінальний пасажир із доопрацюваннями по салону. Надзвичайно акуратне авто. Динаміка відмінна. Кондиціонер заправлений і працює без зауважень. Можливий обмін. На обмін 16000
1 власник, не фарбований, офіційний, усі ТО у дилера. Додаю відео з оглядом авто і заміром фарби. Повний привід Максимальне світло з вирізанням об?єктів Адаптивний круїз Утримання в смузі Запобігання зіткненню Парктроніки спереду і ззаду Підігрів керма, сидінь, дзеркал Клімат 3-зонний Цифровий щиток приладів Складання дзеркал Електропривід багажника Apple CarPlay & Android Auto Нові гальма Можливі будь-які перевірки Розгляну обмін Оплата в будь-якій валюті в т.ч. і в крипті
Не фарбований. Гарна комплектація. Гарний стан. Підтверджений пробіг. Додаю відео з оглядом авто і заміром фарби. 190 к.с. 7 місць Гарна комплектація: - безключовий доступ - відкриття багажнику махом ноги - максимальні фари з вирізанням - адаптивний круїз - утримання в смузі - фаркоп - шкіра - пам?ять - цифровий щиток приладів - автоматичне паркування - камера - парктроніки по колу - Apple CarPlay & Android Auto - складання дзеркал - навігація - 3-зонний клімат - підігрів сидінь - електропривід багажнику та ін. Можливі будь-які перевірки. Розгляну обмін. Оплата в будь-якій валюті в т.ч. і в крипті.
Не фарбований. Додаю відео з замірами фарби і оглядом. R-Line. 190 к.с. Підтверджений пробіг. Чистий салон, без запахів, не курили. Гарна комплектація: - матричне світло з вирізанням об?єктів і автодальнім - вебасто з пультом - 19 диски R-Line на свіжій гумі - адаптивний круїз - утримання в смузі руху - розпізнавання знаків - запобігання зіткнення - камера - парктроніки 360 з автопаркуванням - цифровий щиток приладів - сидіння комфортне з регулюванням підтримки колін - масаж для водія і пасажира - підігрів керма, сидінь, дзеркал - столики для задніх пасажирів - фаркоп - електропривід багажника - Apple CarPlay та Android Auto - задній клімат (3-зонний) - AutoHold Гарний стан, можливі будь-які перевірки. Можливий Trade-In. Оплата в будь-якій валюті (крипта теж), реєстрація через СЦ МВС або через Дію.
У продажі сімейне авто. Продається у зв’язку з покупкою іншого автомобіля. Володію машиною два роки, за цей період нарікань у роботі не було. Коробка передач автоматична DSG 6 ст., працює добре. Замінено ремінь ГРМ з помпою та антифризом 1000км назад. Також замінено компресор кондиціонера і радіатор кондиціонера на нові. Заправлений, холодить справно. Салон натуральна шкіра, без ушкоджень. Повний електро пакет, центральний замок. Коврики EVA в колір салону, та корито пластик у багажнику. Встановлено відео реєстратор. Літо на литих оригинальних рідних дисках +запаска . Два ключа! Вітровики на вікнах. Акумулятор свіжий 2025р. Стан автомобіля сів і поїхав. Відбулася заміна масла і фільтру в АКПП DSG. По телефону не торгуюсь!!! Тільки переоформлення!!! Пропозиції під виплату чи у розстрочку не приймаю. Обмін не цікавить. Прохання Автоплощадкам та перекурам не турбувати. Якісне Тонування скла. Реальному покупцю перевага і торг. Всім гарних продажів та покупок.
Продам власний автомобіль VOLKSWAGEN PASSAT B6! У користуванні два роки! За час експлуатації була повністю відремонтована ходова частина ( замінені всі 14 сайлентблоки задньої багатоважільної підвіски, шарові опори , рульові накінечники, амортизатори). Також вколо була ослугована тормозна система ( обслуговування супортів, заміна гальмівних колодок, заміна гальмівної рідини, замінив мотрчики стояночного гальма) . У двигуні замінив корпус масляного фільтра, електромагнітний клапан фазіка, клапан вентиляції картерних газів, трубки вентиляції картерних газів, встановлені нові ірідійові свічки DENSO). Кліматичну установку обслужив весною 2025 р. ( чистка, заміна фреона, заміна радіатора салона ). На данний час машина в повній готовності везти вас куди завгодно! Страховка зроблена 12.12.2025, зимня гума вже взута, ТО 30 км назад зроблене ( на 240 тис. км була заміна масла, повітряного і салонного фільтра). В технічному стані автомобіля впевнений, катаюсь у відрядження по 1000 км в одну сторону! Причина продажу- придбання автомобіля класом вище! Тисячами не торгуюсь, тому тим хто хоче авто за 5000- таких пропозицій купа на авторіа! На машину грошей не шкодував, тому в технічному стані авто впевнений! Якщо потрібно, на зустріч для огляду можу виїхати , за попередньої домовленості! Бажаю усім здоров'я і мирного неба!
