- 130 тис. км
- Харків
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Буде перша регістрація,автомобіль дуже гарне
Буде перша регістрація,автомобіль дуже гарне
volkswagen Pasat b3 в хорошем состоянии, газ четвертого поколения,варить красить ненужно ходовая перебранная негримит....торг у капота!!
Машина в чудовому технічному стані ! Сів та поїхав ! Причина продажу - купівля нового авто нлл
Автомобіль пригнаний з Норвегії, ідеальний стан, рідні вікна всі 2017 року, максимальна комплектація HIGHLINE, 4MOTION. Після великого обслуговування із заміною всих оригінальних мастил,та фільтрів,комплкту грм з помпою,к-ту генератора з обгонною муфтою та натяжним механізмом в зборі. Замінено,маховик з підшипником. Акти виконаних робіт є. Все чітко і відповідно працює,без сторонніх шумів,ходова вся нова колодки та диски в круг по оригіналу. 2 ключі. Переднє світло поворотна лед оптика, ледовські стопи,та повороти. Вкладень не потребує,по автомобілю немає ніяких питань,працює кожна кнопка.
у дуже хорошому стані.два ключі,два комплекти резини.
Гарне авто на свої кошти. Після капітального ремонту двигуна. Ходова 5. Лакофарбове покриття 4.
Стан наближений до нового автомобіля,пригнаний з Італії
Продам чудовий автомобіль. Цей автомобіль ідеальний для сімейних подорожей, перевезення великої кількості пасажирів, а також як мобільний офіс чи комфортний транспорт для відпочинку, завдяки просторому та гнучкому салону. 9 місний бус.
авто пригнав в 2017 році, єдиний власник в Україні. всі питання в приват
Авто було куплене в США з мінімальними пошкодженнями, пригнане та професійно відремонтоване в Україні в 2025 році. Авто має гарну передмаксимальну комплактацію (запуск з ключа, без ключовий доступ, кнопка старт стоп, датчики сліпих зон, адаптивний круїз, утримання в полосі, камера заднього огляду та інше). Надійна коробка передач aisin. Авто варте вашої уваги
Ціна буде крайня! Без торгу! Продам власний VW Eos 2.0 TDI Економний дизель. Коробка DSG-6ст (мокра) Авто щодня на ходу, технічно повністю справне.Потрібно глянути до ходовки, щоб була ідеал. Обслуговувалось вчасно. Мною було зроблено: Новий демпфер зчеплення Новий акумулятор Новий генератор Замінені гальмівні колодки Свіжі масла та фільтри (кожні 10.000) Клімат-контроль працює справно Кондиціонер працює Дах працює чітко — відкривається/закривається без помилок і сюрпризів Є сліди експлуатації — це автомобіль 2008 року, а не новий із салону. Але технічно машина в порядку й приносить задоволення від їзди. Продаж не терміновий. За 5000 тисяч не буде можете не тратити свій час . Причина продажі купив інше авто. Літо вже на носі — кабріолет це емоції, які не купиш у звичайному седані
Продам авто, комплектація SE, 2.0 бензин, передній привід, пошкодження були мінімальні, було замінено тільки праве крило.
Автомобіль обслужений! Готовий до дальніх поїздок! Можливість доукомплектування мед обладнанням всім небхідним в залежності від потреб!
Авто в ідеальному стані. Машина знаходиться в Швейцарії, можу пригнати в Україні та розтаможувати.
Цікавить обмін на електромобіль Volkswagen Passat 2020 2,0 tsi,передній привід,звичайний гідро трансформатор. Авто має гарну комплектацію,а саме: - ?full led фари - ?безключевий доступ - ?start stop - ?car play - ?датчик світла,дощу - ?шкіряний салон - ?підігріви сидінь - ?камера - ?повний електро пакет - Авто запуск Та багато іншого Машина в гарному стані Рідний пробіг. Безпека відновлена, не перепакована. Всі стекла рідні. Якісний ремонт.Всі нові деталі. Оригінальні не Китай Геометрія рівна. Розвал зроблений, балансування коліс зроблено. 1 власник. Повністю обслуговане авто. зроблено ТО. двигун, коробка без нарікань, помилок по машині немає, ходова в ідеалі. Вкладень не потребує зовсім. Захист двигуна та коробки. Всі функції працюють Тонування Llumar Новий власник буде дуже задоволений. Торг на переоформлення. Перекупи, автоплощадки, та автобізнесмени прохання не турбувати Готовий до перевірок на будь-якому СТО. Власник. Дзвоніть.
Продаю Фольксваген ТУРАН 2011р.в Колір коричневий на новій зимовій гумі.285 тис пробіг,2.0 дизель,140 к.сАКПП. Стан салону відмінний,кузов в нормальному стані,не битий.Вид нового автомобіля,семимісна. грм,масла,фільтра,помпа,антифріз замінено.по ходовій все що потрібно зроблено. передні стойки,пружини,підшипники ступіц,тормозні диски по кругу і тормозні колодки замінено.Вебассто працює також і в автономному режимі.Передні і задні парк троніки.Камера заднього виду.Адаптивне світло фар.Мультимедія,підігрів передніх седінь і дзеркал,електрорегуліровка дзеркал. Двійний клімат контроль,круїз контроль Приципне встановлено,улектропідйомники всих дзеркал
В Україні перший власник, авто не бите не фарбоване, все в ідеальному стані, сів і поїхав, всі питання по телефону
Всі питання лише по телефону, ( Вайбер )
