- 370 тис. км
- Коломия
- Дизель, 1.9 л.
- Автомат
Гарний стан нічого непотрібно робити можливий торг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гарний стан нічого непотрібно робити можливий торг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Продам Кадік 1.9 з Турбіною технічно все добре е по кузуву нюанси страховка є техосмотер свіжий
Т5 1.9 75kw. Все працює без нарікань, ходова, мотор! По кузову є нюанси!
Дизельний Пассат В6 2006р(1.9tdi) Машина їздить постійно, масло та фільтра свіжі, комплект ГРМ поміняний, акумулятор новий(купувався восени 2025р, 2 роки гарантії. Машина моя, любий вид переоформлення
Авто в хорошому стані, вкладень не потребує, сів і поїхав!
Стан хороший.
Деталі по телефону. 1.9 турбо зроблина вся ходова.Турбіна після реставрації,замінині всі масла.Перевірка на будь якому СТО.Військовим дешевше.
продам сімейний автомобіль з легендарним двигуном 1,9 tdi грм масло фільтра поміняно 1000 км назад ходова вся зроблена пробіг рідний я єдиний власник в україні торг біля машини
На українській реєстрації. Переоформлення. авто на ходу. коробка автомат потребує адаптації. Дверні карти обшивка є нові, бардочок 3шт є цілі в наявності. звисає потолок. Є до нього ще один мотор. Часу займатись не маю. 3500$. телефонувати на WhatsApp, Telegram.
Для деталей звертайтесь за телефоном в оголошенні! На повному ходу, продаю бо стоїть без діла ( на службі)
WV T4 1.9 дизель, тнвд, без турбіни, пасажир, інші питання по телефону
Продам пасата б5+ 1.9диз. Заводится з півтичка працює рівно не димить, ходова в нормі сів поїхав. По кузову є косячки царапини підкраси на їзду не вливають. Бажано зробити хімчистку салону. Кому для роботи або просто їздити на кожен день машина відповідає ціні. Кому потрібно ідеальну по кузову пропускайте цей варіант. Авто в м. Хуст деталі по тел. Обмін не цікавить
Продам свого пасатіка,машина має нюанси : потрібно замінити лобове,кришку багажника(віддам з машиною),відрегулювати кулісу кпп або замінити(додаю також)замінити радіатор пічки,по кузову є нюанси,одним словом треба трохи докласти руки щоб авто далі радувало нового власника.Двигун і паливна система відкапіталина, роботу можна побачити на відео.До авто додаю ще багато запчастин з донора тому що зараз немаю часу ним займатись .Торг присутній так як хочу продати.
Комплектація Bluemotion , також є розетка на 230V (50Hz 150W)обслужена , зроблена заміна ГРМ та усі фільтра та масла хороше сімейне авто, машина для кожного дня, економічна та надійна, завжди доглянута та в гарному технічному стані, при гарному обслуговувані машина буде їздити вічність, готове до перевірок на любому вашому СТО та комп?ютері.
