- 500 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
1000 км назад замінено масла фільтра грм 700 назад замінено вся ходова всі питання по тел
1000 км назад замінено масла фільтра грм 700 назад замінено вся ходова всі питання по тел
опис відсутній
!!!!!Якщо не можете додзвонитись відправте смс, дякую за розуміння!!!!!!! Volkswagen Transporter 2007 1,9 Дизель (BRS) 77kw 211000 - пасажир 7 місць (по техпаспорту 9) - салон multivan - сидіння з американця з підлокітниками (водійське електро, другий ряд поворотні одинарні, третій ряд розкладний диван) - електричні склопідъемники - задні двері розпашонка - розсувні двері з обох боків - на 195780 т/км Заміна усіх ременів, роликів, обслуговування форсунок. - сажевий фільтр не передбачений заводом виробником - нафарбований потребує видалення рижиків та ремонту ЛКП - віддам комплект зимової гуми на 16 дисках
Авто пригнане з Німеччини, перший власник ,на українських дорогах їздить 1р.
Авто в хорошому стані всі деталі по телефону
Пригнав авто 5 років тому з Німеччини, є сервісна книжка обслуговування там. Поміняв зразу щеплення, амартизатори, генератор, акумулятор. Авто обслуговувалось весь цей час на сервісі, все в робочому стані, нічого не стукає тощо. Оригінальний пробіг гарантується. Сім місць в салоні. Питання по телефону після 14.00
Продам своє власне Авто пригнаний з Німеччини перший власник в Україні
Продається авто, пригнане з Німеччини, на українській реєстрації, у хорошому стані
Без пробігу по Україні!!! Вкладень не потребує! Деталі по телефону!!!
Автомобіль, офіційно поставлений та проданий в Україні в 2011 році. Вся його історія господарю відома, пробіг гарантовано справжній. Я є власником машини з 2013 року (пробіг 96т.) Це сімейний автомобіль, в який вкладалися гроші. Ідеальний технічний стан. Webasto, захист двигуна, сигналізація, комплект зимової гуми. Причина продажі: сім'ї військового потрібні гроші.
Автомобіль в гарному стані, на повному ходу, не потребує фінансових вкладень. Антикорозійна обробка кузова в 2021 році. Все працює, додаткова інформація по телефону.
Хороший и надёжный автомобиль, за последнее время было заменено много чего. Тормозные диски перед зад новые, стойки перед зад Bilstein новые, рычаги после реставрации полеуретановые салентблоки, один рычак был не отреставрирован остался китайский, его надо заменить. Ролики заменены все, ремни ГРМ и Гур новый. Сцепление Luk новое. Заменена рулевая рейка. Радиатор новый. Турбина дует хорошо. Фары линзы 4 шт. Салон менял и торпеду тоже, так что не торохтит по салону. Все прошло 15т. Единственный минус внешней вид, нужно покрасить. Любая проверка на СТО без проблем.
