- 400 тис. км
- Ратне
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
бус в гарному стані доглянутий ніяких проблем немає за додатковою інформацією телефонуйте на номери або **********
Авто кожного дня на ходу,потребує косметики.Торг присутній
кондиціонер,
машина на повному ходу усі вопроси по тел
Продам Volkswagen Passat b5 2003 рік 1.9 тді 96 кіловат автомат. Автомобіль в хорошому стані як по технічній частині так і зовні, їздить кожного дня, по машині є декілька нюансів це 1 маленька дирочка на задньому крилі(на фото видно) по ходовій задні стойки і рульові тяги всі запчастини лежать в авто лише поставити ,нема часу на данний момент доробити автомобіль. Готовий до розмови
Автомобіль в хорошому стані, все вчасно обслуговувалось, на 310 тис. зроблено ТО., по техніці все справно працює. Не битий і не фарбований, є невеликі нюанси по кузову у вигляді ржавчини. Перероблений з вантажного на пасажирський, зад на ресорах. Додатково комплект зимової гуми на дисках.
В продажу VW Golf IV покоління, один власник по Україні, пригнана в 2019 році, по документам все гаразд, за свої гроші нормальний автомобіль, все вчасно обслуговалось, ГРМ мінявся 20т.км тому, по салону є незначні сліди експлуатації Якщо щось цікавить набирайте. Торг присутній. Обмін також.
авто обслужено повністю, все замінив по колу: гальма, стійки, ремені ролики масла фільтри. Зчеплення і маховик. Авто знаходиться в Кам'янському Дніпропетровської області
У гарному станi.Фольцваген Гольф дизель,автомат!
автомобіль в хорошому технічному стані по ходовій все зроблено світло лед заводиться ідеально є нюанси по кузову(рижики невеличкі вм'ятини) всі деталі по телефону
На полном ходу все працюэ
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном ********** (93) 025 91 52 Олександр
Авто в рідній фарбі,мотор працює ідеально ,масла не бере.Розхід пального 7,3/100км траса
Авто сів поїхав замінено масла фільтра грм ремні та ролики ходова все добре!
Авто повністю на ходу. двигун працює ідеально , масла не бере .Сім сидінь , задні два ряди сидіння повністю знімаються, кожне по окремо,Що дуже зручно . По опаленню...є клімат контроль , передні і задні сидіння по окремо . Два комплекти коліс...зима і літо віддам з машиною . Зимова резина нова , один сезон .Звичайно є дрібні недоліки . Машина зручна як для перевезення пасажирів , так і грузу . Машинка дуже жвава . Доки в порядку . Переоформлення любе . тел
