- 314 тис. км
- Камінь-Каширський
- Дизель, 1.9 л.
- Автомат
продам автомобіль в хорошому стані! фольцваген гольф 4 2002 року випуску з коробкою автомат!!! гарний варіант ща вигідною ціною!!! за деталями в приват !!!Едік
продам автомобіль в хорошому стані! фольцваген гольф 4 2002 року випуску з коробкою автомат!!! гарний варіант ща вигідною ціною!!! за деталями в приват !!!Едік
Продам Volkswagen Transporter T4. Бус у хорошому стані, я – один власник в Україні. Експлуатувався дбайливо, великих вантажів не перевозив, в аваріях не був. Добротно обшитий, всі сидіння роздільні, зручні, кожна окремо регулюється. 60 тис.км. тому було зроблено ремонт двигуна, замінена на нову головка блоку циліндрів, кошик зчеплення, тому в технічному плані питань немає, мастило не бере. Є незначна іржа по кузову (арки, пороги), можна усунути легко та недорого. Документи: вантажопасажир. Решту можете запитувати в особистих повідомленнях. Торг доречний, з потенційним покупцем та безпосередньо біля авто.
Власний автомобіль, пригнаний з Німеччини 3 роки тому, один власник, авто в чудовому стані, все працює без нарікань, сервісна книга, всі деталі за телефоном.
Авто в доброму стані, звертайтесь за номером телефону **********
Технічно в доброму стані, є нюанси по кузову, більш детальна інформація за телефоном
В продажі цікавий автомобіль на кожен день. Стоїть надійний та потужний 1.9 tdi Механічна КПП 5 speed Круїз контроль Кондиціонер, 2 зонний клімат контроль 2 комплекти ключів Повністю обезшумлена Авто куплене за декілька тижнів до повномасштабного вторгнення за весь час користування було замінено всі основні розхідники . Також зроблена вся ходова, нові ричаги, замінені тормозні колодки, стоїть новий тросік ручніка. Авто повністю обслужене та готове до експлуатації.
Авто в гарному станi деталi по телефону
Авто 1.9 турбодизель НЕ насос Форсунка. Самий надійний та простий дизель. Ковтне любе диз. пальне. Все працює кондюк теж. В рідній фарбі. Роблені кусочки крил (їхня болячка) авто підняте стоять проставки. В таку погоду та морози користуюсь. Як є потреба їздить до Польщі в Варшаву. Продаж зовсім не термінова бо на повному надійному ходу. Фаркоп робочий
Продам Volkswagen Caddy Авто на повному ходу. Авто переоформляється. Замінені всі фільтра та масла. Мотор 1.9 дизель, економний Деталі за тел
Продам свого Кадіка в хорошому стані. Найнадійніший та економний двигун 1.9 TDI. Турбіна працює добре. Все справно працює. По ходовій все тіп топ. Нова зимова гума. Можливий торг у межах розумного. Повідомлення не читаю.
Авто в доброму стані, рідна фарба, рідний пробіг. В одних руках з 2019 року. Щодня в експлуатації. Усі розхідники замінюються вчасно і регулярно. Будь-які погодні умови (від -30 до +50) не можуть завадити в експлуатації даного авто. Встановлені проставки 3см для підвищення кліренсу. Два комплекти коліс (літо - легкосплавні диски, зима - залізні). Перевірка на будь-якому Вашому СТО.
Немає на світі кращої машини, ніж Volkswagen T4 ! 1.9 TD ! Все працює! Передні сидіння від sharan (алькантара) поворотні. Пічка працює добре. Ще одна пара дисків та гуми в комплекті. Музика грає, задній парктронік на екрані. Все робилось своєчасно та якісно. Без торгу! Продаю у зв?язку із військовою службою. Не можу дивитися як він стоїть без діла. Машина повинна працювати, а інакше втомлюється.
Масла в моторі і в коробці тому замінені фільтра всі теж резина зема нова
Поміняні всі реміння грм зроблена ходова тормозні колодки всі нові карти торпеда цілі дирок гнилі немає машина доглянута в одних руках на Україні викинув трос щеплення мотор масла не бере коробка в хорошім стані дзвоніть все остальное розповім
Авто повністю справне, перебрана частково ходова, 4 скло підйомника,є присутні сліди використання по кузову
авто для своїх років в непоганому стані, в Україні я один власник, пригнав з Польщі в 2018 році. зроблена ходова, замінено весь комплект зчеплення, двигун працює рівно, економне авто, по кузову є нюанси, треба займатись, авто кожен день на ходу, ще проблема з водійським сидінням ( з часом експлуатації протерлася шкіра ) є два комплекти резини зимова на гарних дисках літня на штамповках з оригінальним ковпаками. дякую всім гарних покупок та продажів.
Авто в хорошому стані всі питання по телефону **********
Автомобіль дуже комфортний як для міста, так і для траси. Низька витрата пального, простий та недорогий в обслуговуванні. Сів і поїхав. ? Деталі по телефону.
