- 171 тис. км
- Львів
- Дизель, 1.9 л.
- Автомат
На обмін 19000$.
На обмін 19000$.
Технічно немає зауважень Рідна фарба, жодного елементу не фарбовано 5 мість по тп Є нюанси по кузову
Продам VW Passat B5 ТDI, 1.9 Дизель, 1998 рік випуску Замінено комплект ГРМ, масло та фільтри, радіатор охолодження+патрубки, комплект зчеплення з маховиком, ліву та праву подушки двигуна, ремінь генератора та натяжний ролик, ліву рульову тягу. Новий акумулятор. Витрата палива на 100 км. = 5 - 6л. По кузову є питання. Оглянути авто можна в м.Київ (Дарницька пл.) Дзвоніть
Продаю власний надійний автомобіль Volkswagen Passat B6 у чудовому стані. Ідеальний варіант для комфортної їзди містом та далеких подорожей. Авто у відмінному технічному стані повністю обслужений , підвіска вся від Олександра Куцого повністю замінено. Також замінено щеплення повністю в зборі з двохмасовим маховиком та з циліндриком щеплення( підтікав) , замінено розпредвал з гідроклмпенсаторами ( хто знає їх болячка) , повністю замінено всю тормозну систему (діски колодки) , масла фільтра то зрозуміло все мінялось , вся документація по заміні є можу придоставити. Також поставив нові диски , та купував нову резину, вже перевзута на зимню саме 2 сезон , також є літня її 2 сезони на фото є. І також є 2 комплект ковриків на літо( фото є) Салон чистий та доглянутий на свої роки. З комплектації двохзоний клімат контроль круїз контроль мультимедійна система з камерою заднього виду партроніки перед зад повністю енетропакет підігрів заднього стекла підігрів зеркал блютуз і тд. замінено лампи розжарювання на діодні. Трохи є проблеми з кузовом невстиг виправити хто знає це їх слабе місце це рижик біля ручки водія та рижик на ручці заді пасажира і так може десь мілкі, по тех . стану все супер. Продажа тому що просто стоїть немає змоги їздити . Якщо немає зв'язку пишіть або звоніть на вайбер.
Продам авто, авто на ходу кожен продаж із переоформленням, 2-дин магнітола маленький саб, була реставрація турбіни 42.800 грн по ходовій все замінено крім стійок потрібно в коло змінювати продаж із торгом невеликим Дзвонить у telegram телефон не беру
Бусом володію з 2021р На даний момент замінено все по ходові по кругу. Також робився двигун підкидалися вкладиші та кільця та багато іншого .Свічі накала нові,Форсунки Помпа Гініратор новий натяжитілі нові ремні також . Резина літо нова 18р диски Єслі не беру трубочку пишіть згодом набиру Всім Спасибі.
Авто повністю обслужене, не має технічних проблем. В машині не палили, салон в дуже хорошому стані. Є незначні пошкодження лакофарбового покриття на крилах та радіаторній решітці, на фото видно. Єдиний власник з 2008р. Можливий незначний адекватний торг.
Продам свій хозяйський автомобіль .Приганяли для себе , перші власники в Україні .Двигун коробка в гарному стані , вчасно обслужені.ходова обслужена .Кузов без корозії але має невеликий нюанс по задньому крилу видно на фото. Салон в доглянутому стані, кондиціонер добре холодить. Торг.Місцезнаходження Хорошів
Продам власне авто в хорошому стані. Машина від власника, обслуговувалася вчасно та грошей на запчастини не шкодували. Легендарний двигун 1.9 TDI 4 motion на 130 кінських сил — дуже бодрий та неймовірно економний. • Рік випуску: 2001 • Двигун: 1.9 TDI 4 motion (найвдаліший у лінійці) • КПП: Механіка (працює ідеально) • Комплектація Comfortline: комфортний салон, гарна шумоізоляція, все працює. • Стан: Ходова не гримить, двигун працює рівно, не димить. Кузов у гарному збереженому стані для своїх років. Автомобіль знаходиться у м. Самбір. Готовий до будь-яких перевірок. Хто шукає надійну "робочу конячку" або комфортне авто для сім'ї — залишиться задоволеним. Телефонуйте, відповім на всі питання!
Хороший стан. Автомат. Працює. Добре
ОБМІН НА ЕЛЕКТРОКАР ?ЛЕГЕНДАРНИЙ ДИЗЕЛЬ 1.9. TDI , РОЗХІД ПАЛЬНОГО 5 ТРАСА і 6 ЛІТРІВ НА 100 КМ, ХОДОВА ЗРОБЛЕНА, КОНДИЦІОНЕР ЗАПРАВЛЕНИЙ, КЛІМАТ ДУЄ, МУЗИКА ГРАЄ, ЕЛЕКТРО СКЛО ВСІ ПРАЦЮЮТЬ, ТОНОВАНА В КРУГ, АКУМУЛЯТОР НОВИЙ,РЕЗИНА ЛІТО НА ЗАЛІЗНИХ ШТАМПАХ R 15 Нова І ЗИМНЯ РЕЗИНА НА ТИТАНАХ R16 ОБСЛУЖЕНА НА СТО. ДЗВОНІТЬ НА МОБІЛЬНИЙ !?
Власник з 12 року,перший в Україні,стан сів поїхав,до продажу не готовлена,1.9 дизель ,по документам пасажир,має сліди експлуатації ,пробіг 470 тис км.Кондиціонер заправлений та працює
Авто в гарному стані на свої роки,є незначні нюанси по лаку все працює ,зимова резина нова також є літня, ГРМ помпа замінене 10000 назад
Авто в чудовому стані,всі деталі за телефоном
Продам дідуся Passat B3. Автомобіль у хорошому, робочому стані. Є нюанси по кузову, тому що машина у роках. Ходова перебрана повністю. Витратники замінено. Багато хто знає, що Passat машина надійна та дешева в обслуговуванні. Нові двірники. Електроніка працює. Двигун не троїть, добре працює, в -15 ° заводили без проблем. Машина щодня на ходу.
Машина в хорошому тех стані. По тех паспорту пасажир 9 місць під категорію В. Довга база. Два комплекти гуми. Господар за документами. Можливий обмін на авто дешевше або житлову нерухомість у Харкові з моєю доплатою.
Продаю власний автомобіль, пригнаний у 2022 році з Італії, в України я єдиний власник. Авто не бито, маються незначні пошкодження ЛФП (авто 25 років). Т/з для своїх років у гарному технічному та візуальному стані. З пропозиціями заберу за 3000 $ проходимо мимо. За роки користування жодного разу мене не підводив, на обслуговування коштів не жалів. Торг біля капоту.
Продам авто. Продаж не терміновий. Всі деталі та нюанси по телефону. Продаж з переоформленням.
Продам надійний семимісний Volkswagen Touran 1,9 дизель на автоматі автомобіль в гарному як візуально так і в технічному стані має гарну комплектацію шкіряний салон до ходової двигуна зауважень немає коробка переключає плавно без ривків варити фарбувати не потрібно можливо невеликий торг також можлива доставка в межах 200-300 км за попередньою домовленістю
Продам авто в досить доброму стані, з оригінальним пробігом ( доказом цьому є присутній ще каталізатор), є моменти по кузову, але дир немає, по салону норм, мотор в супер стані, не димить з масляної горловини горловини, з вихлопної теж без диму, мотор робить гарно, рівно, по ходовій теж нічого не стукає, акомулятору рік, шини 2019 роком як нові, горить абс, але окрім цього більше вкладень не потребує, дуже економна! Є страховка на рік!
