- 226 тис. км
- Здолбунів
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
авто своє на повному бходу,заправив і їдь куди хочеш доїдеш гарантую.новий радіатор акумулятор лампи із ар дорогі хороші
авто своє на повному бходу,заправив і їдь куди хочеш доїдеш гарантую.новий радіатор акумулятор лампи із ар дорогі хороші
1.9 TDI 77KW !!! САМИЙ ВДАЛИЙ ТА ПРОСТИЙ ДВИГУН ПРОСТИЙ В ОБСЛУГОВУВАННІ НЕ ПРИМХЛИВИЙ ДО НАШОГО ПАЛЬНОГО ПРОСТІ ФОРСУНКИ ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА ЦЕ НЕ 2.5 ХТО РОЗУМІЄ!!! АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР АБS МУЗИКА СЕРВОКЕРМО МУЛЬТІКЕРМО!!! ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!! СИДІННЯ ТРАНСФОРМЕР РЕГУЛЮЮТЬСЯ ТА ЗНІМАЮТЬСЯ ЯК ВСІ РАЗОМ ТАК І ОКРЕМО КОЖНЕ ДИВАН РОЗКЛАДАЄТЬСЯ!!!! СПРАВЖНЯ НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!!!
Продаємо власне авто. По кузову є незначні пошкодження. По технічній частині — все справне, працює без нарікань. Було виконано багато робіт: - Знімалась головка двигуна (причина — старий антифриз пошкодив прокладку). Головка повністю відремонтована. - Встановлено нові гідрокомпенсатори. - Нові свічки накалу. - Усі необхідні деталі замінювались якісно, робилось для себе. Також: - Нове щеплення. - Новий антифриз, всі розхідники замінені. - Нові стійки. - Реставрація заднього лівого супорта, правий — новий, оригінальний. Авто в хорошому технічному стані, все працює без нарікань. Турбіна після реставрації. Зчеплення замінене. Ремінь ГРМ новий. Масла, фільтри, колодки — усе замінено. Єдине — потрібно лише заправляти. Сімейне, надійне авто, яке ще довго служитиме! Детальніше — за телефоном ( тільки вайбер/вотсап)
Обмін
Деталі за номером !
заводиться їде, розмитниний, треба прикласти руки, додаткові фото можу вислати вайбер або ватсап. тел **********
Продам авто в доброму стані. Технічно все добре. Незначні вікові нюанси по кузову . Сів та поїхав. Торг біля авто
Пасажир 8+1 Власник обслужена все працює тягне добре На обмін 5000дол
авто в доброму стані, всі росходнікі по двигуну змінені.
Авто дуже хороше, стан відмінний робоча конячка яка безвідмовна. Нова резина гудіер
За детальною інформацією телефонуйте!!!
Потребує ремонту або заміни двигуна . Салон потрібно реставрувати . Переднє крило має пошкодження,кришка багажника потрібно підфарбувати під склом. Ціна договірна .
Надійний та економний автомобіль на легендарному дизельному двигуні 1.9 TDI. Авто в хорошому технічному стані, на ходу та не потребує термінових вкладень. Двигун працює рівно, заводиться без проблем у будь-яку пору року, турбіна працює справно, тяга відмінна. Коробка передач працює без зауважень. Автомобіль своєчасно обслуговувався, усі розхідники змінювалися вчасно. Використовувалось оригінальне масло VAG. Комплект ГРМ замінено на пробігу 376 тис. км. Встановлено новий акумулятор, нещодавно обслужено генератор та рульову рейку. Підвіска в хорошому стані та не потребує вкладень. Автомобіль економний в експлуатації: витрата пального по місту до 8 л/100 км. Комплектація: • Клімат-контроль • Електросклопідйомники • Електрорегулювання дзеркал • Центральний замок • ABS • Подушки безпеки По кузову є сліди експлуатації та вікові нюанси: присутні рижики у типових для моделі місцях, а також косметичний дефект на бампері. Нічого не приховую — готовий чесно показати автомобіль та відповісти на всі запитання. Продаж лише з переоформленням. Розумний торг біля автомобіля.
Бусік в робочому стані. Не потребує вкладень. Двигун працює прекрасно. Кузов не гнилий. Переоформлення. Торг біля авто
1.9 TDI на 130 коней По машині було багато вкладень грошей і часу. Володів нею рік, мій пробіг за цей рік склав 15 тис. км. На пробігу 391 тис км замінено: Стійки задні Тормозні диски і колодки задні Стійка стабілізатора Датчик колінвала Датчик охолоджуючої рідини Клапанна кришка Нові фари з LED ближнім 392 тис км замінено: Турбіна на нову (відреставровану) Комплект ГРМ Комплект ремня генератора 396 тис км: Реставрація передніх ричагів + нові сайлентблоки 401 тис км: Подушка мотору права Амортизатор капоту Двірники Акумулятор (на гарантії 2 роки) Дрібні ремонти і планове ТО не включав у список. Кондиціонер працює, заправлений 3 тижні тому. Гарна музика з блютузом. Якісно тоновані вікна, 4 скло підіймача. Масло лив тільки Motul (на фото видно) Заправляюсь тільки на WOG i Okko. Не димить не коптить взагалі. Машина на гарних 17 дисках і має чудову динаміку, в обгонах впевнений. Присутній торг. Перекупам за 3500 не дзвонити, дякую.
Авто в нормальному стані,економний,деталі по телефону з документами порядок
Авто в хорошому стані, все працює добре, за детальною інформацією телефонуйте.
