- 253 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Гольфик робився для себе,переварені пороги,поміняні крила і підкрильники,ходова уся перебрана у січні,масло фільтра 1000 км тому, поміняв сцеплення,їздила дружина,сидіння були завжди в чохлах,резина зимова в дуже хорошому стані як видно на фото ,також віддам комплект літньої резини на металевих дисках, є мінімальні сліди експлуатації, як для цих років це норм, продаю томущо вкупили нове авто, продаж не терміновий ,за 3800 не віддам
Volkswagen T5 1.9 TDI Доглянутий та надійний Т5! Дуже гарний автомобіль в якого було вкладено багато коштів та часу. По двигуну було зроблене все що можливо! Було зроблено: блок двигуна, ГБЦ, турбіна, новий маслонасос, новий ГРМ та помпа, генератор, зчеплення. Колінвал точений в 0.25 ремонт. Форсунки перевірені та в гарному стані. За додатковою інформацією телефонуйте Торг біля капоту!
Продам дуже єкономічне авто з двигуном 1.9 дизель в гарному стані.
Авто в хорошому стані, мотор масла не бере,ходова зробленна нічо не стукає. можливий торг.деталі за телефоном.вайбер
В Хорошому стані,ремені, роліки,помпа мінялись недавно ,ходова не стукає,в салоні постороніх звуків не чути
Легендарний,просторий та практичний мінівен.Оснащений надійним дизельним двигуном які цінуються за довговічністю і низьку витрату пального 7 місць,електрика вся працює ,круїз контроль,додатковий комплект резини, клімат контроль, автономна пічка,новий акумулятор на гарантії,новий стартер,страховка ще 3 місяці,замінено 2 шківа і ремінь.Торг мінімальний.Поміняю на бус Опель Віваро пасажир з моєю доплатою до 11 року випуску.
продам пасата на повному ходу. грм заміняний 15тис км назад. масла фільтра заміняні 100км назад. авто сів поїхав.
Продам автомобіль в гарному стані, технічно повністю справний, 1000 км назад мінявся ГРМ + помпа, антифриз, масло в двигун та всі фільтра. Перекупам не продається за смішну ціну. Автоплощадки також не цікаві. Всі інші питанння по телефону. Телефон працює а 9:00 по 19:00. Огляд автомобіля тільки після 19:00. Автомобіль тещі.
Продам авто в дуже гарному стані. Без ржавчини. Коробка автомат в ідеальному стані. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном. Відповім на всі питання.
Автомобіль в досить хорошому стані! Двигун заводиться з пів оберту Масла не бере не димить Салон не порваний Є кондиціонер Нова літня резина Для повсякденного використання супер і дуже економно По документах порядок
Гольф в доброму стані, оцинкований,машина не нова,по кузову 3/5, не варилась, всі розхідники замінив 3 місяці назад, зроблена ходова повністю, для себе замінив всі патрубкі і тормозні диски, 2013 пригнаний в Україну, люк працює але резинка пересохла потрібно замінити її, центральний замок та сигналізація, піонер 6 колонок, регулятор фар, повністю обезшумлена, це сама економна машина, тим паче 1z двигун, їде дуже добре, проблеми є але реальному покупцю всі нюанси розповім, більшість часу машина стоїть в сухому гаражі тому що я військовий і маю пікап на кордоні Рівного, Дуже надійний автомобіль,
Продам Власний автомобіль в робочому стані.
