- 119 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Стан хороший еска але на шкірі! Все працює без проблем
Стан хороший еска але на шкірі! Все працює без проблем
В хорошому стані.
Авто в хорошому стані Масло в двигуні та коробці замінено На хороших дисках 2 комплекти резини
Сімейний автомобіль, який використовувався тільки для власних потреб . По авто зроблено: ходова повністю, нові колодки в круг, нові диски, замінено масло 5000 км назад, також замінено масло в коробці передач, новий акумулятор, авто на літній нові резині Kumho. Коробка aisin, мотор масла не бере. Салон та сидіння в ідеальному станні, що видно по фото. Не хімчистив і не полірував. Жодних проблем по авто не має.
Стан нового авто! Рідний пробіг! Пройдено повне ТО з заміною всіх мастил та фільтрів! Абсолютно нічого робити не потрібно і ніяких капіталовкладень не потребує. Економічне авто щодо витрати палива. Дуже комфортна робота підвіски. Два окремо комплекти резини на литих дисках літо і зима!
Авто в очень хорошем состоянии! Владею два года, нареканий по машине нет. Обслуживалась во время. Пробег не большой. дтп минимальное. Шустрая и экономичная. Возможен обмен!
Європеєць -офіціал В хорошому технічному стані. Обслуговувався вчасно. Рідний пробіг, два ключі. В машині не курили. Комфортне авто для сім'ї.
Всі деталі по телефону
Авто пригнане із США, перший власник в Україні. Тонована в коло, стоїть stage - 1. Робити нічого не потрібно, нарікань по роботі немає. Два комплекта гуми. Причина продажу - хочу спробувати щось нове.
Авто вгарному стані.Все працює відмінно.
Продам авто в чудовому стані, авто обслуговувалось вчасно, є всі виписки з сто, готовий до перевірок. Авто дуже динамічне, стоїть stage1, магнітола з підтримкою CarPlay, android, gps, сабвуфер, камера заднього ходу, зимова гума на залізних дисках (r16), літня на титанах(r18), є запаска. Підігрів сидінь, Підігрів дзеркал, Кондиціонер. Ньюанси: Капот не рідний, тому є рижики. На передньому бампері є місце де облізла фарба. Причина продажу ,заміна авто на новішу. Торг у капота! Перекупам не турбувати
Продаю власний автомобіль У використанні майже рік Замінено ланцюг ГРМ, Помпу на 168 тис Зроблена вся ходова в круг Замінено всі розхідники Заправлявся виключно якісним паливом ( WOG) Приємний розхід палива На авто коробка звичайний автомат AISIN У фарах встановлено Лед світло (ближнє, дальнє) Стоїть нова зимова ризина По Америці була заміна однієї двері в колір, все авто в рідній фарбі Готовий до будь який перевірок! Всім вдалих продаж! Всі додаткові питання за номером телефону. Площадки прохання не турбувати
Продам власне авто Passat NMS. Технічно без зауважень, авто кожного дня на ходу, по машині працює все, заміна мастил та фільтрів регулярна. Салон збережений, ходова частина без стуку чи шуму. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує,безпека вся ціла,більш детальна інформація за телефоном.
Авто без ДТП! З 2025року в Україні.Я однин власник,авто дуже гарно виглядає в живу,колір ?,комфортний,надійний потужний автомобіль!обслуговував суто по регламенту!Буде торг,обіцяю!дзвоніть відповім на всі питання!!!
Продам Гольф 3. В нормальному стані.На ходу.На газу працює добре,а на бензині потребує регулювання моноінжектора.По кузову є корозія.Резина зимня.Можливий торг.
Volkswagen Passat B6 • 2008 рік • 1.8 бензин Продаю власний Passat B6 у відмінному технічному стані. Авто з 2008 року, один власник. Машина бралася з салону, пробіг реальний — 206 000 км.Готові до любих перевірок. Повністю на ходу, вкладень не потребує — сів і поїхав. Дуже комфортний та надійний автомобіль як для міста, так і для подорожей. Два комплекти гуми (літня + зимова). Доглянутий тканинний салон. Оценкований кузов! машина не гниє! Витрата пального: • місто ~9 л/100 км • траса ~8 л/100 км Всі питання по телефону
Продаю свій Golf VII 1,8 TSI В Україні з кінця 2022р. Пробіг по Україні дуже невеликий - друга машина в сім'ї, В екплуатації з 2016, пробіг 125 т. км. Придбаний мною в 2022 р. на аукціоні в Америці з невеликими пошкодженнями передньої правої частини кузова (фара, крило), безпека ціла, Якісно відновлений. ГРМ поміняна -нова. ТО проходила регулярно - раз на рік. Дуже шустрий, керований, їсть мало. Розход по трасі 6л, по місту 7л. Все обслужено, стан відмінний. Є фаркоп. На літній новій гумі, віддам також комплект нової зимової гуми.
