- 242 тис. км
- Васильків
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Продам хозяйське авто в відмінному технічному стані. Обслуговування тільки по оригіналу. Автомобіль дійсно вартує вашої уваги.
Продам хозяйське авто в відмінному технічному стані. Обслуговування тільки по оригіналу. Автомобіль дійсно вартує вашої уваги.
Продаю власне авто, все по авто зроблене, потрібно зробити фазорегулятор, всі питання по телефону, зроблені ледь фари кузов в ідеальному стані
продам авто. двігун після капітального ремонту. повністю на ходу. газ-бензин
авто в хорошому стані вкладень не потребує
Терміново!!!!!!
Деталініша інформація по телефону…
Авто у доброму стані, має гарно збережений салон та добре відновлений кузов після пригону з США, ходова частина без недоліків, за ціну готовий спілкуватися в індивідуальному порядку, біля авто.
Volkswagen Passat B7 (2015) 1.8 TSI DSG – комфортний, перевірений, без обмежень – Івано‑Франківськ Опис: Продається комфортний і надійний Volkswagen Passat 2015 року (B7), з турбо-бензиновим двигуном 1.8 TSI / 160 к.с. та автоматичною коробкою DSG. Авто пригнано з США, технічно перевірене — без обтяжень чи страхових випадків, VIN та держномер перевірені. Салон в шкірі, тоновані вікна, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, ESP, ABS, центральний замок, мультируль, обігрів лобового скла — ідеально для комфортної їзди в будь‑яку погоду. Аудіопідключення через AUX / USB / Bluetooth. Пробіг — 200 000 км, в чудовому стані, продаю особисто. Машина в Івано‑Франківську, попередній огляд вітається. Напишіть чи зателефонуйте — буду радий показати автомобіль і обговорити деталі!
Продам автомобіль в гарному стані, повністю облугована, нічого робити не треба, масло не бере, сів та поїхав. Причина продажу, маємо другий автомобіль Комплект гуми з оригінальними дисками в подарунок. Будь ласка майданчики та перекурам не телефонувати. Ціна без торгу!!!
заводиця їде пічка гріє деталі за телефоном
Офіціал. Авто купувався у офіціальному салоні в Дніпрі, я єдиний власник. Обслуговувався вчасно на офіційному СТО, є сервісна книжка та виписки. Comfortline, двігун 1.8 турбо. В ДТП не був. Пробіг не змотаний. В салоні ніколи не курили. Масложору немає. Комплектація - ads, esp, повний електропакет, круізконтроль, підігрів сидінь, клімат контроль двохзонний, мульти кермо, парктроніки, камера заднього виду, діодні задні фонарі, біксенонова адаптивна поворотна оптика, ксенонові противотуманні фари, підсвітка пространства ніг, мультимедія, датчики тиску в шинах, світла, дощу та втоми водія, тоніровка і титанові диски, 2 комплекта ключів, нова не вживана запаска, гарна музика, вібро шумоізоляція салону, антіскрип, підігрів лобового та задьнього скла, дзеркал. Вісім подушек безпеки для водія та пасажирів.
Машинка в гарному стани . но кожен день їде є сліди експлуатацвї. бильше детально по телефону
Прочтите описание до конца! Если вы действительно ищите хороший автомобиль для себя, думаю вам это будет интересно. Машину я покупал в Польше в 2020году не для перепродажи, а для себя (сейчас она расторможена в Украине). Машина была куплена у первого владельца, который за ней хорошо ухаживал и хранил в гараже. У меня в Польше она чуть больше года простояла без гаража (сейчас в Украине хранится в сухом гараже). В Польше я подрабатывал на СТО, где естественно и обслуживали мою машину как своему человеку, на совесть, меняя при необходимости запчасти на оригинальные новые (была возможность заказывать их по складским ценам). В Украине машина была поставлена на учёт 21.01.22 (можно сказать что она практически без пробега по Украине). Пригонял я машину не для продажи, а для своего отца, но он категорически отказывается пересаживаться со своего Москвича на неё, поэтому я её и продаю, т.к. скоро уеду обратно и естественно обратно её не повезу, а просто держать её в гараже смысла нет. Машина очень ухожена, на дорогих титановых дисках 16". Внешний вид видите на фото (обращаю внимание, что машина сфотографирована сухая, это её реальный внешний вид, а не как некоторые намочат машину и быстро фоткают пока не высохла), хорошая тонировка (плёнка не отслаивается), регистратор на две камеры, стоит 2din магнитола, новые дорогие накладки на дверные карты (делал сам для себя на совесть), в задних дверях установил японскую акустику (Бас - Sony и пищалки - Philips), в дверях установлены подсветки логотипов, на днище машины установлена светодиодная подсветка (зелёные по бокам и красное сзади), салон дополнительно подсечен синим (перед+зад), розетка 220В, в багажник выведены хорошие провода под сабвуфер. Есть комплект резиновых ковриков. В подарок отдам комплект автохимии для ухода за машиной. Возвращаясь к началу описания, хочу ещё раз подчеркнуть, машина покупалась и делалась для себя, очень комфортабельная, надёжная и презентабельная! Если вы ищите машину для себя, как говорится "не доро
Ідеальний стан - авто 100% в рідній фарбі, не топлений!!! Автомобіль був привезений з самими мінімальними пошкодженнями із фарбованих деталей тільки передній бампер, все інше в рідній фарбі! Подушки безпеки рідні! При необхідності надам vin номер, фото з аукціону та фото як і в якому стані був доставлений до мене. Дуже велике прохання «ПЛОЩАДКИ», «ПЕРЕКУПИ» - допомогати не потрібно!
свіжопригнана, без пробігу по Україні. Надійний двигун 1.8, вкладень не потребує, все справне і робоче, нюансів по кузову немає, перевірка - любе ваше СТО. Стан ідеальний.
Авто хорошому стані, сів та поїхав. Ремонту не протребує. За всі додаткові питання телефонуйте за номером . Торг біля капоту.
